Reality show, ve které celebrity vaří, pečou či smaží a celkově připravují pro své hosty příjemný večer. Tyto hvězdy soutěží o to, kdo nejlépe zaujme své obecenstvo, a to nejen jídlem, ale také celkovou atmosférou večera či pěkným bydlením. (oficiální text distributora)

oasismanik odpad!

Hrají: Dolly Buster, Agáta Hanychová, Eva Máziková, Zuzana Belohorcová, Iveta Bartošová. Myslím, že to hovorí za všetko, ODPAD! najväčší, dal by som ich 100, keby sa dalo. ()

HrochOch

Po druhé sérii spíš Hrátky s ptákem. Jak geniální pořad, všechny bulvární časopisy smísené v jednom kastrólku, silikon, imbecilita a přetvářka prostupuje každou ingredienci. Báby roztrhaly předplatné na Spy a konečně vědí v čem tkví kouzlo Robertkovo a proč tak lačně nabízí svou okurku. Jak ve skutečnosti vypadají vymodelovaná pětky zlatokopky Mesárošky a celý večer přemýšlí, zdali by daly přednost Desperádově demenci nebo té ztělesněné nudě opředené slizem zvoucí se Maroš. Po prvním dílu je mi vysloveně líto nebohé Thajky, která bezprostředně po skončení masáže vyzvrátila večeři a kouzlo Lídiny bakety v životě neokusí. Žádná z těch zbohatlických kurev se netají faktem, že pršutem krmí psa a salát caprese pozřou leda v trojkovém (*) hotelu. Zato hrudková polévka náramně šmakovala sic vypadala stejně lahodně jako koule všech účastníků. Na závěr dík Zdéňovi, že čápi poslal zpátky na komín.) ()

bobin

Iveta Bartošová je tlustá , věčně přiopilá a stále se afektovaně předvádí . Dolly Buster je v ksichtě natolik obludně zbotoxovaná , že postrádá jakoukoliv mimiku . Eva Máziková je uřvaná a ukecaná a Agáta Hanychová kupodivu až překvapivě civilní a přirozená . Zvláštní kategorií je cikánka Žemberyová , která má neustálé obavy ze všech civilizačních samozřejmostí a rozváže až po náležité konzumaci . Dohromady to tedy tvoří komický a kuriozní eintopf a kdo nečeká nějakou náročnost , či uměleckost , tak se výborně pobaví . ()

angorka odpad!

Kapor na torte :-D Vážení, na tohle jsem se prostě musela podívat - a viděla jsem všechny díly od začátku do konce :-D A dokonce jsem narazila na netu na vyjádřený tý cuchty zo Slovenska - to byl fakt gól :-D Pořad o vaření, který vůbec nebyl o vaření :-D Lidunka a její baketa...majn got! ()

taft

Tak musím říct, že první řada mě celkem bavila, v podstatě jsem se na to dívala jen kvůli Agátě, ale na druhou řadu už fakt nešlo koukat, tam to nezachránil ani Robert no a sakra kdo to je ten Marián a co hůř, kde vyhrabali toho Belmonda nebo jak se ta hrůza jmenuje?? Hodnotím jen první řadu, ta druhá nestojí ani za odpad. A třetí * dávám jen díky Agátě:-) ()

garry odpad!

IV. cenová skupina. Ti lidé jsou strašní. Vysloužilí pornoherci, žena z lidu, zpěvačky s 3x přetočeným tachometrem a Agáta Hanychová. V pokračování sestavu doplnila Nora Mojsejevová. Doopravdy se na toto někdo dívá a poslouchá to? Sledovanost 800 000. Utrpení. ()

mFranta odpad!

Myslel jsem, že Prostřeno! je nejhorší pořad o vaření, ale ukázalo se, že dno je mnohem hlouběji. A "hlas lidu"? Paní "nechci předkrm, mám svoji baketu z benzínky" mě opět překvapila. ()

Kindernay

Tak tohle mě bavilo, opravdu zábavná reality show, kde vůbec nešlo o vaření, ale hlavně o to,aby Prima odlákala co nejvíc diváků od Talentmanie na Nově,ale mě se Čápi s mákem líbili, nenudil jsem se u toho. ()