Reality show, ve které celebrity vaří, pečou či smaží a celkově připravují pro své hosty příjemný večer. Tyto hvězdy soutěží o to, kdo nejlépe zaujme své obecenstvo, a to nejen jídlem, ale také celkovou atmosférou večera či pěkným bydlením. (oficiální text distributora)

Teg

Omlouvam se, ale tohle zabava fakt neni. Davam hvezdicku za to, ze nekdo lidem ukazal jak hluboko se da klesnout. ()

B4TM4N

Už po pěti minutách bylo jasné, že se tady odehrává něco vyjímečného. Tvůrce tohoto pořadu musí být snad génius, neboť narvat tolik superhvězdně lidového bonmotu prošpikovaného vesnickou baketou roku Lidunkou (která ani po půl roce nejí ty krabety a ryby co choděj) nemůže být dílem náhody či chladným výběrem manažera. Umělecká bakalářka Agáta ukáže, že ani jako stavební dozor se neztratí a kouřící dělník skutečně na stavbu nepatří, takový vazník 120/140 chytne dřív než silikon Dolly Buster. Bartoška se pomuchluje se stromem a všichni jsou spokojení. Luxusní, pětihvězdičková sračka. TV Prima by se měla pokusit obsadit celý vysílací čas svými kulinářskými esy, to by se pak ani nevyplatilo od té televize vstát. PLUS BONUSY: Dolly stylem "sexyhumr" koketující se svým o osumdesát let mladším šamstrem" ()

AngiS

Tak to ne teda.. Vidět Bartošovou jak objímá stromy byl jeden z mých nejhorších zážitků u televize. ()

Paity odpad!

Těžko dobře hodnotit pořad, ve kterém vystupuje Iveta Bartošová, která permanentně vypadá, jako by jí ulétly včely. K tomu připočtěte mejdanovou nulu Agátu Hanychovou, ženu z lidu a tupěnu Eleonóru Mojsejovou a vyjde vám, že úroveň má jen Dolly Buster a Zuzka Bělohorcová. ()

venom14 odpad!

Někdy se celkem bavím,co je tam za pizdy.Je to to samé jako "Prostřeno".Až na to,že se hodnotí před hostitelem,takže si prostě nedovolý sebemenší kritiku říct přímo do očí.Aještě je tu první polovina filmu,kde se musíme dívat,jak si ty naše celebrity skvěle a bezchybně žijou.Koho to zajímá? ()

Sekmen

Pořad o tom jak jsou naše Česko-Slovenské "hvězdy" vtipné/trapné/možné/nemožné/.., jo a o tom jak uměji uvařit ;-) ()

ondrula odpad!

Nevěřil jsem vlastním očím, že se v jednom dílu sešly Zuzana Belohorcová, Iveta Bartošová, Dolly Buster, Agáta Hanychová a Eleonóra Mojsejová. Chtělo to asi fakt hodně přemýšlení, než režisér vymyslel takhle obludnou koncetraci slepic. ()

katchi odpad!

Pornohvězda, troska, česká Paris Hilton, koza a laciná děva...a všechno to je chodicí silikon a plastika....Tak to mě opravdu velmi bavilo.:D ()

Blazin odpad!

To je sestava celebrit, z nich je mi na blití a to se pak nesnesu dívat ještě jak vaří, to bych si znechutil i jídlo a to fakt nechci!!! ()

RomeroIsGod

Jedna hvězda za to, že se bylo pořád čemu smát. Zrůdy po lobotomii vaří, u toho blejou neskutečný nesmysly a občas se pohádaj. Prostě zábava pro masochistický zvrhlíky. ()

MAJkLSON

Jediny, kdo se tam choval a mluvil temer normalne byly Eva Mazikova a prekvapive Dolly Buster. Celkove je to vsak bulvar-reality show toho nejhrubsiho zrna, ve ktere se vyziva vetsina zen. ()

fNdEsIECLE

Quod licet jovi non licet bovi! (Takřka geniální. Best šou ever. As budu museti přehodnotit svůj vztah k mozkům junior senior account product marketing assistent ňuňu tulituli managerům, anebo raději ne; výbuch vulkánu, diváci tuhnou v křeči jako jistý psík v Pompejích. Ivetko, Adélko, Evko, Dolčo, Zuzu, Liduš z lidu (prostého)!, také vás mocinky miliskuju, holky jedny nenafoukaný! Přirozený! Tak hlavně, že se máme všichni tak andělsky rádi, že. Až je mi ze mě sama stydno. – Viděn díl „heja, heja“ a „ohňostroj“.) ()