Lovecká sezóna 3

Medvěd grizzly Boog plánuje pro mužské přátelé každoroční pánskou jízdu, aby mohli společně trávit čas a nikdo je nerušil. Jenže kamarád Elliot, od té doby, co založil rodinu, už nemá pro Booga takové pochopení a na jízdu se mu nechce. A není sám. Boog je zklamaný, že téměř všichni chtějí trávit čas se svými rodinami. On ale žádnou nemá, a tak se vydává na pánskou jízdu sám. Brzy však pozná, že to není ono. Nudí se a má chuť na něco dobrého. Při rabování obchodu si všimne, že nedaleko se usadil ruský cirkus. Zvědavost mu nedá a vyráží se tam podívat. Mezi maringotkami se Boog setkává s Dougem, líným, špinavým hnědým medvědem, kterého už nebaví hrát kašpárka v manéži. Touží být uznán jako plnohodnotný král džungle, vládce divoké zvěře. Doug přesvědčí Booga, aby na jeden den vyměnil svůj život v lese za Dougovo místo v cirkuse. Boog nabídku přijme, ale netuší, že jde o podvod, protože Doug chce jen utéct a už se nevrátit. Boogovi to však nevadí, bezhlavě se totiž zamiluje do Ursy, medvědice narozené v Rusku, která bez námahy umí chodit po laně, žonglovat a tančit. Zprvu se jí nedokáže vyrovnat a ona ho stále peskuje, ale když medvědi začnou spolupracovat, dosáhnou mnohem víc než jen harmonického výstupu. Když se Boogovi lesní přátelé dozvědí o jeho zmizení, všichni, i domácí mazlíčci, odloží neshody stranou a vymyslí záchrannou misi, aby Booga vysvobodili... (TV Nova)

kenny79

Třetí a určitě nejslabší díl. V tomto případě neplatilo do třetice všeho dobrého. Spíše se jedná o šlápnutí vedle. Doufám, že tímto dílem se celá série uzavírá. ()

Mattin

Na túto rozprávku som sa celkom tešil... O to horšie bolo to sklamanie už po prvých pár minútach filmu. Trápny humor, hrozná animácia, nedomyslený príbeh... A takto by som mohol pokračovať veľmi dlho... Zíral som na to s otvorenou pusou a nechápavým pohľadom s očakávaním že si z nás autori len vystrelili a dalej sa ukáže ta skutočná lovecká sezóna... No takto som na to pozeral od začiatku až po koniec... Dúfam že o štvorku sa už pokúšať nebudú... :( ()

rafix

Třetí díl je taky skvělý. A nechápu to špatné hodnocení. Vždyť to je dělaný pro zábavu všech generací. ()

Lula.cz odpad!

Děs a bída...pořád jsem čekala na vtipné scénky či náznak něčeho takového...čekala jsem a čekala....až jsem se nedočkala. Ošklivá animace, divné nové postavy a děj o ničem. Oproti prvnímu dílu velký propad na dno. Mělo mě varovat, že Lovecká sezóna 3 nešla ani do kin. ()

blondboss

Open Season sa úplne odklonila od svojho prvého filmu a v zásade si ide už svojou a vzhľadom k námetu úplne nelogickou a nudnou cestou, ktorá v žiadnom prípade nemôže zaujať náročnejšieho diváka, aj toho detského. Animácie sú skutočne dosť slabé a dejovo je to tak plytké a bez nápadu, že je to zbytočné čo i len komentovať. Toto pokračovanie už proste nemalo vzniknúť. 40 % ()

BlondJames

Zlá animácia to (uživateli Dever) určitě nebyla, nejspíše si zlou animáciu ani neviděl...A to že člověk u toho neumírá smíchy , ale přesto si odfrkne a nevadí když u toho usne, od toho tyhle typy rodinných filmů jsou...Příjemné nenáročné, prostě pohoda, viděla jsem stokrát horší. ()

MFZB

Rozhodoval som sa medzi dvomi a tromi *, ale tak rozhodol som sa vylepšiť trocha tunajšie hodnotenie aj napriek tomu, že film ma nejak extra veľmi nebavil. No čo ja viem, animáky mám rád, ale Lovecká sezóna je fakt pre malé deti a mne nemá čo povedať. A myslím si keby bol Lovecká sezóna len jedna tak všetko by bolo v poriadku a od zbytočných pokračovaní by sme boli ušetrení... ()

Enormita odpad!

Neviem čo si tvorcovia od tohoto animáku sľubovali. Takmer každý vtip znie skôr trápne, než vtipne. Uškriekaný Elliot v českom dabingu znie vážne odpudzujúco (trhalo mi to uši). Animácia na úrovni rozprávok televízie Mini Max. Skutočne nechápem, ako je možne, že sa tento "podes", vôbec dostal na pulty DVD požičovien. ODPAD ()

kishi_SO

mohlo to mat aj krajsiu animaciu, ale pozrel som si to ako dokonaly vyplach hlavy sentimentalnymi kecami a happy endom tak asi aj preto tie 2 *. ()

LencaN

Trojka se mi každopádně líbila víc než dvojka. Nebylo to tolik upovídané, animace pořád stejná, vtípků víc, ale jednička stejně byla nejlepší z celé trilogie. Sice se setkáváme se známou bandou lesních a karavanových zvířátek, ale tady v té trojce už mi přišlo, že už skoro neví coby, že už scénáristi mleli z posledního. Ale přesto Fifi nezklamal a zajíčci byli bombastičtí jako vždy. ()

Kubasino

Kdepak, není to iž taková jízda, jako byla dvojka. Moje oblíbené postavy (Buřtík, zfetovaná kočka a spol.) byly na můj vkus moc potlačeny. Místo nich přišla divná medvědice a lama, která mi podvědomě sympatická byla, ale ve skutečnosti si tím tak jistý nejsem. Ze slávy sice nezůstal prach, ale tento díl není podle mého gusta. ()

hrabě_olaf odpad!

jednička byla o tom, že někdo někam jde a upadne. dvojka v tomto duchu vesele pokračovala a hnala gagy ještě dál - prakticky zbytečná. a trojka?co psát o odpadu? - žvanící zvířátka, roztomiloučké pády, bum-praaask-křump.... . - nuda NUDA NUDA!!!!!! ()

james11

No podle mě je kvalita všech dílů podobná a drží se někde u 50-ti %. A přestože třetí díl je určitě nejslabší, dávám mu 3 *. ()

michalkop

Lovecká sezóna 3 je jedním z nejhorších animovaných filmů, co jsem kdy viděl. Měl jsem tu smůlu, že jsem jí viděl přímo v HD. Díky tomu jsem viděl, že textury jsou velice nekvalitní. Les stromů je složen z jednoho nekonečně nakopírovaného typu, naprosto šíleně vypadají i postavičky - nesympatické, neforemné a zpracování srsti je naprostá katastrofa. Co se týče dějové stránky, tak ono už samotná Lovecká sezóna 1 nebyla žádným skvostem, ale bavila. S dvojkou to šlo už s touto sérií z kopce. Trojka v tomto trendu pokračuje. Děj mě nezaujal, vtipné hlášky jsem nenašel, děti to snad ale ještě pobaví. Mně to utvrzuje v tom, že snad čemukoliv, co má nálepku "videofilm" je lepší se vyhnout. Proto slabých 20%. ()