Film je divokou jízdou dvou nevyzpytatelných mladých vražedkyň Violet (Saorise Ronan – Hanna, Pevné pouto, Pokání) a Daisy (Alexis Blendel – Sin City, Gilmorova děvčata). Jejich zabijáckou pohodu jim však naruší jedna neočekávaná zakázka a jeden záhadný muž (James GandolfiniRodina Sopránů). (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Scaevola

Když nad tím přemýšlím, vlastně nevím, jaký postoj k tomuto snímku zaujmout: Jednotlivé scény jsou výtečné po stránce formální, obsahové i strukturní, ale celek nevede nikam, pokud pomineme pomalu se rozpadající přátelství náctiletých dívek a jejich ztrátu ilusí o sobě samých, přičemž oba tyto procesy jsou nutně narušeny prostým faktem, že děvčata jsou cvičení zabíjáci. Mám obavu, že právě tento motiv je hlavním obratníkem, na němž je film založen - na faktu primárně šokujícím, ale nijak zvláštním a nosným. Pokus o dívčí "Pulp Fiction" skončil podobně jako originál. ()

PunyHumanNo2

Nevydařená parodie (doufám) na Tarantina plná voztomivých ukecaných asastýnek na tříkolkách, skrývajících své zbraně v hábitech řádových sester a krabicích od pizzy. Bizarní neuvěřitelnosti mi nikdy nevadily, jen kdyby to nebyla nuda. ()

Catella

Dvě kočky a arzenál zbraní. To je ve zkratce tenhle film, kterej se podle mě dá nazvat jako taková šedá myška, která ničím nevyčuhuje, jede si tu svojí linii, ale zároveň se mi líbilo, jak je to natočený a zahraný. Prostě průměrnej filmík, u kterého po shlédnutí ani nebudete vědět, že existuje. ()

sha.piro

Zde se mísí dětství s dospělostí, um s rozumem, odvaha se strachem, a pláč se smíchem. Je to trochu hořká a smutná komedie, která dokáže (i přes všechno to střílení a krev) člověka pohladit na duši, rozesmát, i skoro rozbrečet. Navíc, kukuče obou hlavních představitelek vás budou ještě dlouho pronásledovat... : ) Jinak zde musím "vypíchnout" skvělého Danny Teja. Téhle role se snad nikdo nemohl zhostit lépe , než on. Celé je to prostě skvěle obsazené, bravurně natočené, sestříhané a hudba taky sedla. ()

ivanlaris

Priznám sa, čakal som viac. Nebyť Jamesa Gandolfiniho, asi by to ani nebolo pozerateľné. Trejo tam bol pár sekúnd, trochu nuda... Nuž, hodnotenie, tých teraz 58%, je tak adekvátne. Žiadne extra výkony... ()

Ruprecht1.

Dnes jsem se rozhodoval, zda jít na Wolverina, nebo na Violet a Daisy. Vyhrálo VaD. A dostal jsem od filmu mnohem víc, než jsem čekal. Parádní Gandolfini, holky to taky zahrály pěkně. Role D.Treja jen kvůli jménu. Jinak scénu s "Tancem vnitřního krvácení" si budu pamatovat asi dost dlouho. Za mě za 4. ()

sun.eagle

Strašně divný film, chvilku se díváte na Stmívání, pak na Tarantina, hned na to na Coppolu a ve výsledku je to taková nemastná neslaná patlanina, chvílemi zajímavá, ale často taky pěkně otravná. Drží to hlavní tři protagonisté, hlavně Saoirse Ronan je prostě úžasná a té holce předpovídám velkou kariéru, kde se objeví je boží. ()

Falanx

60%. Lehce sociopatické pubescentky. Nádherná, až kýčovitá kukadla. První dvě minuty takový hloupoučký pokus o Pulp Fiction ( počítání kapitol také něco zlehka navozuje...)...Pak výhled na milého postaršího človíčka s rakovinou slinivky a dvěma rozpustilými děvčaty, jež mají zbraně, přehled o munici, příkaz umrtvovat.***Nu což: Hanna byla lepší, ale dalo se to shlédnout. Pohromadě to ale držel Gandolfini. Na samotné střelenky potrhlé bych se opravdu nechtěl dívat...Děkuji za osvěžující smysl pro detail - starost o štěně, ptáčka v kleci, knír na rtech hlavních hrdinek poživších mléčného nápoje, a za úžasně naleštěné botky mafiánských mordýřů. ()