Tisíc a jedna noc

• Turecko 1001 Gece (více)
Telenovela / Drama / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Režie:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (více)

Série(3) / Epizody(90)

Krásná Šeherezáda má těžce nemocného syna. Na jeho léčbu však nemá dostatek peněz. Majitel společnosti, v níž pracuje, je ochoten jí peníze půjčit. Ovšem jen pod podmínkou, že s ním stráví noc. Od té chvíle touží po její přítomnosti stále víc... (TV Prima)

lukaskon1 odpad!

Možná, že Turecká produkce není obecně tak špatná ale nic jiného jsem zatím (zřejmě naštěstí) neměl možnost vidět. Když tohle prorazilo až sem, tak jsem si myslel, že to za něco bude stát ale pokud je tohle to nejlepší, co může Turecko nabídnout, tak Turky dost lituju. Z tohohle se chce totiž blít. Sledovat jak Šeherezáda věčně brečí a Onur čumí do blba mi nepřijde zrovna zábavné. Emoce se nedostavují, maximálně tak bolest hlavy z té příšerné hudby. Veškerý děj by se vešel do deseti dílů a zbytek je jen kaše. Hnus. ()

Gechitka

Opět se převážně chlapi a někteří stupidní ženský ukazujou v nejstupidnějším světle. Opět se budu opakovat a řeknu, že hodnotit něco, co jsem neviděl je naprosto směšné a dětinské. To, že se někomu telenovely nelíbí je jeho věc ale nemusí nám díky svému negativnímu názoru ke všem telenovelám zhoršovat reputaci filmu. Zavřete se radši k vašemu fotbalu, tam se dozvíte jistě mnoho o světě a kultuře, když budete analyzovat jak kdo kope do míče. Skvělej nápad. ()

TONYNKO

Jednu hviezdičku dam za tie pohlady na ktorych som sa fakt zasmial. Nepozeral som to ale aj ked som to nahodou prepol vždycky som tam videl to iste!!! Strnule pohlady o ničom. ()

AndieCZ

Seriál nám dobře nastiňoval tureckou kulturu a představitelka Šeherezády i představitel Onura jsou navíc krásní. Sice jsem neviděla všechny díly a bylo mi od začátku jasné, jak to dopadne, občas se na to na rozdíl od jiných jihoamerických telenovel podívat dalo. Šlo zde o mnohem víc, než jen o sex, o který většinou v jihoamerických telenovelách hraje nejdůležitější roli. V Tisíci a jedné noci nějaká ta lechtivější scéna samozřejmě chybět nemohla, ale není to nijak přehnané. A Vámi kritizovaná hudba je turecká! Určitě není příšerná. Nevidím důvod, proč by tam měli dávám nějakou jinou hudbu... snad má jediná výtka je k dabingu: Šeherezáda nikdy nemohla říci: "Ach můj bože!" což se dělo teméř v každém dílu... ()

hujerita

Stačilo raz vidieť a stokrát to počúvať bez obrazu. Jedna hviezda je za to, že keď to bežalo, tak som mal pokoj svätý od mamky a sestry. ()

KristKrist

Ono se na to i místy dalo dívat,když to člověk bral s humorem a moc od toho nečekal. Už od začátku bylo jasné,co to bude za telenovelu,takže jsem moc nečekala. Hudba příšerná,herecké výkony byli takové...no špatné. Neříkám,že všichni zde hráli hrozně,ale většina ano. Nějací dobří herci by mohli tento seriál pozvednout,i když ...už jen ten samotný příběh byl přitažený za vlasy. Jedna hvězda čistě za momenty,co mě bavily..pár se jich našlo. ()

veronique22 odpad!

Interiery vypadaji jako z pornofilmu, herci melou hovadiny a hraje priserna hudba. Mozna pul hvezdy za hezkou hlavni hrdinku, ale to je zoufale malo. ()

Arminbuuren odpad!

Neodolala jsem mediální propagaci a sledovala občas s babičkou, ale když se Šeherezáda na Onura po sté urazila a zase ho odstrčila, achjo. A vykulený proplešlý Onur, no, babičce by se možná líbil :-) ()

Plechovka95 odpad!

Hudba hrozná,herecké obsazení strašné,zdlouhavé,nudné,ale Čechům se to asi tak líbilo,že to museli jeden čas dávat v hlavním vysílacím čase....kravina na entou... ()

kakakakakaka odpad!

Oňur hnusný čo chce trochu draho zajacovať a odporná vlezlá hudba. Základná téma by mohla byť dobrá ale nedajbože vo formáte telenovely. Ak si myslia že toto je seriál ktorý nadchol celé Slovensko tak okolo 2 miliónov ľudí vynechali. Musím so smútkom oznámiť že niekoľko dielov som videla a z toho šoku som sa pár minút spamätávala.Na Domu už radšej ani neprepínam lebo každá druhá reklama je na toto a z tej otras hudby mi prepína. ()

radek.896 odpad!

Strašná hovadina, kterou opět na nějaké telce opakují a má tupá ségra se na tu slátaninu znova s úžasem čumí. Proti tomu je Esmeralda a Ošklivka Betty zlatá!!!!!! kravina jak mraky, bože kdo tu chujárnu mohl vymyslet????? trapárna je to prostě ()

femur odpad!

Už jména hlavních hrdinů nás varují, že to je něco ve stylu Esmeraldy. Doufám, že příběh Šeherezády a Onura neodlákal děti od čtení pohádky tisíc a jedna noc a štáb by se měl omluvit za to, že použil název Tisíc a jedna noc. ()

jindrisak3

Nejvíc mě bavil začátek, než spolu Šeherezáda a Onur začli chodit, a konec, od té scény kdy Šeherezáda udělala Onurovi z kanceláře kůlničku na dříví. Trochu mi na seriálu vadily ty jejich časté zbytečné rozchody, kvůli blbostem… Moc zdlouhavé a chvílemi až trapné Šeherezádino trucování... Ale jinak super seriál. ()

ES13

Miluju nejít s davem :-P Tahle telenovela se mi líbila, pravda ke konci už moc zdlouhavá a bylo vidět, že už neví čím ty díly zaplnit, takže se z toho stala klasická telenovelská detektivka. Ale jinak se mi příběh líbil, postavy mi byli zčásti sympatické až na pár výjimek. Celkově je to pro mě jedna z vydařenejších telenovel (ikdyž sám o sobě seriál se do ní neřadí). Určitě bych se na to koukla znova a přežila všechny díly.:) ()

Fililu12345

bohužel dám jen jednu hvězdu, a to za krásné záběry tureckých krás... dějově jsem naprosto zklamaná... čekala jsem trochu větší "odvaz"... hlavní hrdinka je tak strašně zamilovaná, že ve všem, co její vyvolený dělá či se děje kolem něj vidí něco špatného a i když ho strašně miluje, furt mu zdrhá... on se pak připlazí, odprosí ji, ona milostivě nacupitá zpět a zas dokola... hlavní hrdinka by zasloužila kopanec a ránu do hlavy, aby se vzpamatovala... blbější ženskou jsem neviděla v žádné jiné telenovele (a že těch adeptek by bylo) ()