Tisíc a jedna noc

• Turecko 1001 Gece (více)
Telenovela / Drama / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Režie:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (více)

Série(3) / Epizody(90)

Krásná Šeherezáda má těžce nemocného syna. Na jeho léčbu však nemá dostatek peněz. Majitel společnosti, v níž pracuje, je ochoten jí peníze půjčit. Ovšem jen pod podmínkou, že s ním stráví noc. Od té chvíle touží po její přítomnosti stále víc... (TV Prima)

Naisy odpad!

Ach jaj, myslím,že tento seriál trochu uráža pravú,klasickú rozprávku....Tie neustále rozchody a návraty,ktoré sa dookola opakujú naozaj NIE sú zaujímavé,ale veľmi nudné....To že sa to stáva vo viacerých pároch vec nemení... ()

Shadowrat odpad!

Opravdu se mi nelíbí název, který strhává ke klasickému dílu a člověka telenovely neznalého mate. Pořad nesleduji, takže nehodnotím, ale obecně si o telenovelách myslím svoje. ()

legenda2 odpad!

Musím sa poďakovať komerčným televíziám na Slovensku. V poslednej dobe skvalitnili svoju televíznu ponuku tak dokonale, že som sa opäť mohol vrátiť ku knihám. Z dôvodu, že nám televízie servírujú takéto "kvalitné" telenovely, prestáva televíziu sledovať čoraz viac divákov. V úlohe "riadneho a poctivého" riaditeľa televízie by som do prime-timu určite nezaradil televízny program, ktorý polarizuje spoločnosť a vyvoláva nenávistné príspevky na fórach. Telenovela Tisíc a jedna noc k takýmto programom patrí. Herecké výkony, scenár, výprava, strih a kamera sú na amatérskej úrovni a degradujú vkus televízneho diváka. ()

El_Barto odpad!

Pohádky Tisíc a jedna noc patří ke klenotům světové literatury. Nemohly se ale dočkat horší potupy než zneuctění svého jména na tuhle... to slovo ještě nevymysleli! Nevím kde začít: Příšerný nasvícení, Šeherezáda nehraje, imrvére bulí... Tohle není sračka, to je pro ni urážka, kdyby sračka mohla žrát a pak to vysrala tak je to tohle!! ()

kostra96 odpad!

Příšerný ani to není ke sledování. Je to nekoukatelné a má to příšernou hudbu a co nejvíc štve že člověk zapne novu a tohle pak nova cinema zas tohle fuj! nemam sílu to shlédnout je to spíš pro ženský. ()

Noxigen odpad!

Nevím co jsi od toho tv "nova" slibovala... jsem rád že se v naší zemi našlo ještě ždibek inteligence a zavrhlo toto něco ... jediné co mě rozesmálo bylo prohlášení že to bude v hlavním vysílacím čase. Šedá záda eee teda Šehrezáda se může zase zahalit a vyrazit zpátky. ()

pelegryna

Hodnotím všemi pěti a to z důvodu protestu proti feminizaci společnosti skrze nevděčnou Šeherezádu, servilního slabocha Onura a lýtka Aiše.... Takový výběr hereckých oblud včetně ztělesněné smrti paní Nadide byl opravdu mistrovským kouskem a zabrousím li na vliv na společnost pak je to strašlivé, starašlivé a ještě jednou strašlivé.....Leč nákupní cena práv bude nízká a tak nás čeká v porodnicích mnoho Šeherezád, Onurů, Ali Kemalů atd..... ()

kritici odpad!

Tento exkrement si nezasluzi ani len tych 5%. Sledovanost si tento "serial" (a.k.a. telenovela) ziskal len vdaka primitivnim ludom v cesku a na slovensku kde je ich obravska vecsina. Chudobne cesko slovenske televizie sa hned chytili sance ako si lacno ziskat sledovanost tymto aufschusom. ()

AlesNitram

Strašně se mi líbí, jak je všemi Šeherezáda odsuzována a královsky se tím bavim :o) znamená to totiž jediné: na to, aby jí všichni mohli kritizovat, se na ní všichni museli podívat (myslím, že většina se dívá dál a pouze plive...protože to tak prostě dějalí i ostatní a jsou tak nějak zvráceně in, záměrně nepíšu ovce). Vůbec to neznamená, že bych seriál obhajoval, to vůbec! Jenom by mi asi ani nestálo za to, rozepisovat tu na několik řádků takové romány... opravdu se dobře bavim :o) ()

LentilleLily odpad!

Alikemale, Šehrezádo, Onure, pane Burhame, Nadide (...) ! Přesně to jsou nejpoužívanější slova v této turecké telenovele s pohádkovým názvem. I když je to (bohužel) úplná konina, přestat se koukat na to je talent. Ze zvědavosti jsem se koukla na první díl... Jak to ale bude dál? Zajímavá otázka. Druhý díl, třetí, čtvrtý, pátý.... sto osmdesátý. Je to droga. Ty turecký baby jsou strašně prdelatý a příběh se snaží být napínávý... ale tak já letím, aby mi neunikl další díl. ()

Ospalek odpad!

Prostě telenovela, na kterou koukaj důchodci, protože je tak dojemná... Seriál, který nebyl stvořen pro normální lidi. Prostě v Turecku mají mooc rádi telenovelky a myslejí, že ostatní také... Hrůza ()

GlaDOS odpad!

Naprosto všechny chápu, proč tomu dávají odpad. Občas na to narazím v televizi a chvíli si to tam nechám. Pořád to samé. Naprostá nuda a trapnost. Lituji lidi, kteří tento odpad mají rádi a pravidelně ho sledují protože je na světě plno dokonalých seriálů, které jim kvůli této ztrátě času utečou. A nejen ty. Všechno je lepší jak Tisíc a jedna noc. I dloubání v nose je užitečnější. ()

vojtik.sup odpad!

Co si vysvětlovat, všichni to známe, klasická telenovela o té nejnudnější a nejblbější lásce která kdy mohla vzniknout. Šeherezáda a Onur Aksal - na poprvé bych si představil dva nepřátele z laciné animované turecké pohádky, které bydlí někde v chudé vesnici, ale tohle bych opravdu nečekal. Kdybych "Binbir Gece" měl stručně vystihnout, řekl bych vám tohle: Tisíc a jedna noc = "seriál" chudý, laciný, nudný, turecký, debilní. Pokud bych měl u seriálu někdy brečet, budu brečet při pomyšlení na zneužití těch kamer, kterými se to natáčelo. Nad spostou snímků se dá ještě smilovat, ale tohle, to je fakt úlet. Pokud se na to dívá někdo kdo "není žena".... wow, to musí být člověk. Kdybych měl tuhle telenovelu ohodnotit s přimhouřenýma očima, dal bych -70%, ale takhle dávám -100%, ačkoliv nejsem šílený kritik. Nesnesitelná krávovina tím také příšerně uráží "ostatní věci" s názvem Tisíc a jedna noc. Kdybych někdo natočil film s názvem Tisíc a jedna noc, někdo by si to mohl splést, a to by mělo špatné následky. Takže vás žádám, milý pane Sabanci nebo jak se to jmenujete, přestaňte s touhle trapárnou dokud je čast a lidi z toho nezešílí. Děkuji. S pozdravem Všichni normální lidi pod věk 60. ()

michalcka

Nechapu toto hodnoceni. Musim uznat ze na zacatku to pro mne bylo utrpeni koukat na to a manzela jsem nechapala. Jak nekdo muze kdo cumi denodenne na horory muze koukat v 21 letech na telenovelu. Ale postupne jsem se pristihla jak se na serial tesim i ja. Po tech vsech kriminalkach ve kterych uz normalne obdivuju scenaristy ze stale dokazou vymyslet nove zpusoby jak vrazdit lidi je to oddech. Byli jste nekdy v Turecku? nebyli. Ten kdo nepochopi mentalitu Tureckeho naroda nikdy nepochopi ani tento serial. Pulka z Vas kteri tady hodnoti slovem odpad se urcite diva na kazdy dil. Jen je Vam trapne to priznat,stejne jako to bylo ze zacatku trapne mne. ()