Expert protiteroristické jednotky, špičkový důstojník losangeleské policie Paul Cutler (Gabriel Macht – Za nepřátelskou linií) je povolán do Detroitu, aby se tu ujal výcviku členů týmu S.W.A.T. a seznámil je s nejmodernějšími technikami záchrany rukojmích. Plánovaný průběh ale zásadně nar uší nepovedený zákrok u vyhroceného rodinného sporu, během kterého umírá rukojmí. Na scéně se objevuje posedlý vládní zabiják (Robert Patrick – Terminátor 2: Den zúčtování), který má za úkol Cutlera a ostatní členy týmu odstranit. (oficiální text distributora)

Pitryx

Hodně "neučesané", nepravděpodobné a trochu přihlouplé. Ovšem přesto zábavné. Tedy aspoň já se bavil, i když mi ve filmu stále něco chybělo a něco "nesedělo". Není to film na přemýšlení. 201303248136/8458 ()

borohub

Nic moc.. Film se příšerně táhne, akce téměř žádná, postavy ničím zajímavé a prostředí také.. Ani nevím proč jsem tomu dal tolik, ale asi mě bavila závěrečná akce. 20% ()

marek29

Není to úplně blbý! Nemůžu říct že by mě to nebavilo ale těžkou zápletku od toho nečekejte. Netflix o 90 min stopáži akce. Nic víc, nic míň. Popravdě to bylo docela fajn. Jednak vidět Harveyho Spectera jinde než v kanceláři a jednak opravdu vypnout a jen se bavit. A víte co? 4 ať nežeru ()

Blazis34

Bezmála hodinu a půl dlouhý film pojednávající o týmu zásahové jednotky S.W.A.T. hodnotím průměrně. Akce nebyla špatná, ačkoliv dost nepravdivá, např. že při zásazích moc nespolupracovali a chodili výhradně jen v jednom mužstvu, žadných 20 lidí, ale nějakých 5 a nic víc, mi přislo divné. Na druhou stranu mám rád filmy s touto tématikou a zásahy mě docela bavily. I přes, dalo by se říci neznámé obsazení u mě S.W.A.T. úplně nepropadl, i když kvalita tohoto díla nebyla kdovíjaká, dávám 60% - tři hvězdy. ()

p.i.t.b.u.l

Překvapilo mně, kolik procent dostal tento film, protože mně se to v celku líbilo. Na předchozí díl, pokud to takhle můžu nazvat, to nemá. Jenže tento film má jiné plusy. Prvně: Je to zcela jiný příběh. S prvním dílem to nemá nic společného. V tomto filmu je více přiblížena práce zásahové jednotky jako takové. Ve filmu se objevuje v celku dost situací (i když by vůbec nevadilo, kdyby jich tam bylo více), které tyto jednotky musí řešit. Ať už jde o bankovní loupeže, sebevrahy apod. Předpokládám, že se tvůrci inspirovali podobně žánrovými herními tituly typu Rainbow Six aj. Ale to vůbec není na škodu, ba naopak. Pohledy kamer se mně velice líbily. Příběh sice nebyl dokonalý, ale že by to byl vyloženě propadák se říci nedá. Důležité pro mně bylo, že mně to rychle utíkalo, u filmu jsem se dobře bavil, bylo to svižné, místy nabité akcí.....říkám si proč ne.....mělo to něco do sebe. A i když se někomu může zdát, že hlavní hrdina je více metrosexuál, než člen zásahové jednotky, ve filmu mně vůbec nevadil. Když to shrnu, tak film nabízí pohled na každodenní úkoly zásahových jednotek, jejich výcvik aj. Je to sice béčko jak vyšité, ale má to šťávu....za mně 55% si minimálně zaslouží. ()

YUI

Film, který shlédnete jednou a už se kněmu nevratíte, protože bude zapomenut v prachu. Pár světlých okamžiků se zde objevilo. Zbytek filmu se nesl spíše nudnou jednotvárnou liníí. Hold Béčkový film na nezaplněné odpoledne. ()

route60 odpad!

S.W.A.T. tato video konina je úplně zbytečná a plná nelogičnosti a je spíše k smíchu, děj a chováni postav jde odhadnout na mnoho minut dopředu a ten konec je jen důdazem zbytečnoti celého filmu, Robert Patrick v další sračce, bohužel. ()

lobo87

S.W.A.T. prináša príjemnú zábavu, sympatické postavy, skvelého záporáka Patricka. Nič viac, ako sa dalo očakávať ...50% ()

Reiner

SWAT - těšil jsem se na "dvojku", pokračování. První půl hodina celkem v pohodě. Pěkné záběry, dobří herci.Ale poté se to strhne k nelogičnosti, komičnosti (nezáměrné) a absurditám. Zklamal mne výkon herců, ale stejně tak i scénář, který od poloviny postrádá tak nějak smysl. Očekával jsem lepší akce a postavy dotažené do konce. Leckdy duchaplné dialogy jsou strašné, stejně jako klišé s "dokonalou" členkou týmu SWAT (odstřelovač) - leč ano, je to hezký člen týmu :) Nemohu dát lepší jak ** ()

White-Man

Béčkový snímek v plné polní. Ačkoliv se ve filmu nic moc neděje, je strašně uspěchaný a hlavně se vůbec nesnaží vykreslit charaktery jednotlivých postav. To považuji za největší nedostatek. Film sice hezky odsýpá, ale chybí nějaká hlavní myšlenka. ()

muti

ak clovek nema velke ocakavania tak nebude sklamany. nuz pozerat sa to da. vo finale som si vsimol vykradacku Jackieho Chana (New Police Story) kde ma velitel zasahovky porazit v istych disciplinach zapornaka a tym zachranit vzdy nejakeho svojho clena timu. ()

djcremo

Mal to byť film o jednotke S.W.A.T., o týme, ale viac mi to prišlo ako film o dvoch ľudoch. Jeden na strane zákona a druhý na tej druhej strane. Nehovoriac o tom, že príbeh je plytký a nezaujímavý. Na mňa osobne to pôsobilo dosť nevierohodne. A na to, že film sa radi k žánru akčný, tak aj tá akčnosť bolo dosť nezáživná. ()

JihadJoe

Dobrý s náma a zlý pryč. Na takovejhle průser škoda celuloidu. Šampónek jako velitel SWATu je fakt k smíchu, stejně jako neuvěřitelnej počet nesmyslů. Ať už lobotomické chování afroamerických zlodějů v obchodě, kdy je nenapadne nic lepšího, než s pouhou pistolkou sprintovat proti celému týmu jednotky, která má výborné krytí a automatické zbraně. Film si neskutečně protiřečí, třeba když šéfík vyřadí z jednotky jednoho člena a ještě vyšší šéfík se z toho může zbláznit, že jednotka není bojeschopná a musí mít přesný a neměnný počet členů (tedy 6) a o půl filmu dál vidíme, jak je onen vyšší šéfík posílá na akci dokonce ve čtyrech!!! Ne opravdu na to filmu není nic pozitivního, líbit se může maximálně militantně založenejm jedincům, kteří onanují u pouhého pohledu na M4. Infaltilní dialogy viz wtf. romatnická scéna v restauraci a trapně nevkusné a smysl postrádající hlášky jako: " Pod palbou je sex to poslední na co myslíš". Nejsem expert, ale myslím, že i samotný postup při akcích SWAT v tomhle filmu je spíš antireklamou na skutečné zásahy a praví členové SWAT se u téhle nechutnosti musí vyloženě bavit, hlavně ve chvíli, kdy úžasná buchta s krásným tělem a hmotností 30kg i s postelí se představí jako elitní sniper, který prošel Irákem, Afghánistánem a bůhvíčim dalším. Jen samotná základní výstroj váží víc než tahle roštěnka......15% a to mi cuká ruka abych nedal odpad. ()

paddy35

Podprůměrný film, plný akce bez nějaké rozumné myšlenky nebo originality, vojáci se vycvičí a poté už jen střílí, střílí a střílí, o tom je celý film. Klasické hollywoodské klišé. ()

sidovina

Naprosto nereálný (až dementní) konec p*sral celkem solidní rozjezd filmu a tím ho degradoval do kategorie "céček" ()