Expert protiteroristické jednotky, špičkový důstojník losangeleské policie Paul Cutler (Gabriel Macht – Za nepřátelskou linií) je povolán do Detroitu, aby se tu ujal výcviku členů týmu S.W.A.T. a seznámil je s nejmodernějšími technikami záchrany rukojmích. Plánovaný průběh ale zásadně nar uší nepovedený zákrok u vyhroceného rodinného sporu, během kterého umírá rukojmí. Na scéně se objevuje posedlý vládní zabiják (Robert Patrick – Terminátor 2: Den zúčtování), který má za úkol Cutlera a ostatní členy týmu odstranit. (oficiální text distributora)

MiniRecenze

Oproti prvnímu dílu velký krok dozadu.Tento akční snímek je horší ve všech směrech,ale i tak to není žádná hrůza.Docela si mě získali herci a díky nim jde o příjemné "béčko".Ve prospěch hraje i délka filmu (85min).Nečekejte žádné dech beroucí přestřelky. ()

rytir1

Do hlavních rolí mohli v klidu obsadit Davida Beckhama a Rihannu a výsledek by byl stejný. Jedinou hvězdu dávám za Roberta Patricka, jenž film drží nad vodou. ()

jony5

Koho zaujali filmy S.W.A.T. urcite sa u toho nebudete nudit. Film aj bez zvucnych mien vyzera dobre. Celkovo prostredie od L.A. na zaciatku prenesene do Detroid-u, psychopat ktory vnesie do deja viac napätia a Lori Barton (Shannon Kane) vyzera skvele.Niesom narocny divak preto u mna ma 60% . ()

Phoeniyx

Je mi líto ale byla to nuda strašně propletené až to skoro nedávalo smysl dvě hvězdy jen za pár pěkných scén jinak je to katastrofa! ()

Ted.Stensen

Jedná se o klasické béčko, nicméně za shlídnutí stojí. Ideálně zapadá do kategorie filmů na jedno shlédnutí během nudné neděle. Idea zásahových týmů je dobrý námět pro film, bohužel ne vždycky je dovedena dobře do konce, což je bohužel tento případ. Některé sceny jsou vyloženě "jenom aby se něco dělo". Vzhledem k rozpočtu se ovšem jedná o ucházející kus. 5,5/10 ()

Thomas43

Pro toho kdo má rád policejní filmy, tak to bude v pohodě film. Je to z roku 2011, takže se dá čekat "jistá dokonalost" to už je dnes asi taková móda. Ale na odreagování je to dobrý film :). ()

mahatma

Jedno z nejlepších Verbalovo komentů :-) Dal jsem tomu tři jen pro dvě věci: 1/ lačním po všem, kde se střílí, 2/ film inspiroval Verbalovo umělecké střevo. ()

chosan

Béčkovka v žádném případě nesrovnávejte ze SWAT: Jednotka rychlého nasazení toto by spíše mělo mít název nejhorší jednotka. 30%. ()

Geronimo7

Byl by to super film, nebýt toho, že se občas herci snaží být cool a produkce zakomponovala drsnou hudbu do filmu. Ano, jsou tu dvě krásný ženský, což ale neznamená, že se má do filmu přidávat, byť v malé míře, romantika. To je ovšem problém hodně fimů a upřímně nechápu, co se tím sleduje. Akční film má být o akci, ne o návodu, jak balit ženský. Na první díl to rozhodně nemá. Pokud bude další díl, snad to bude lepší, než toto. Tento film je spíš na dlouhou chvíli, trapnou kochandou na krásný ženský, nic víc nic míň. ()

Crtcus

To, že je to béčko by mi nevadilo. To že je to neskutečně tupé a naprosto nepromyšlené mi vadilo hrozně. Nesymslnost filmu ještě umocňuje fakt, že jsem nedávno před ním sledoval poslední sérii Flashpoint. ()

jeromedefif odpad!

Hrůza a děs, netáhne dějově, netáhne akčností, mizerné herecké výkony, zcela jistě jeden z největších (promiňte mě to sovo) průserů za poslední dobu - odpad! ()

+sfinx+

Je vždycky k smíchu, když se film snaží o co nejvyšší míru autenticity v podobě rádoby odborných keců (výcvik odstřelovače) a pak to završí několika momenty, jak vystřiženými z kresleného filmu. Téměř všechny tv filmy mají tento problém - nepochybuju, že existuje nějaká jednotka SWAT, a že v Detroitu mají letiště, to ostatní už je minimálně přitažené za vlasy. Škoda. ()

Austy

Klasické béčko, možná až céčko, snažící se jet na stejné vlně prvního dílu, avšak za bezvětrného počasí. Ve stínu svého staršího brášky rozhodně zůstane a žádná revoluce to taky jistě nebude. Film je klasickým půldějem o výcviku policejních jednotek a nečekané zápletky s magorem biblických rozměrů. Nafouknutí zápletky na mě chvílemi působí směšně a ve finále bych to spíše než-li druhé nepřímé pokračování S.W.A.T. považoval za další díl „policejní akademie“. ()

Sharkl

Mě osobně by se líbilo být u rychlé jednotky swat..proč taky ne že? zachraňovat nevine a zabíjet teráče.a tento díl se mi moc líbil měl zajimavý děj :) ()

kazatelSVK odpad!

Toto som asi ani nemal vidiet.Po pol hodine som to vypol.STRAŠNÉ!A keďže tu pol hviezdy neni a celú si určite nezaslúži dávam odpad! ()

brano921

pre mna velmi dobra pohodovka ...nechapem tak nizke hodonotenie... a uživatelia čo dali odpad by sa mali zamysliet alebo pozriet film ešte raz u mna tak 75% 4 hviezdy ()