Expert protiteroristické jednotky, špičkový důstojník losangeleské policie Paul Cutler (Gabriel Macht – Za nepřátelskou linií) je povolán do Detroitu, aby se tu ujal výcviku členů týmu S.W.A.T. a seznámil je s nejmodernějšími technikami záchrany rukojmích. Plánovaný průběh ale zásadně nar uší nepovedený zákrok u vyhroceného rodinného sporu, během kterého umírá rukojmí. Na scéně se objevuje posedlý vládní zabiják (Robert Patrick – Terminátor 2: Den zúčtování), který má za úkol Cutlera a ostatní členy týmu odstranit. (oficiální text distributora)

johnymdoe

Kdyby na konec neumřelo půl týmu a druhá se nenechala zajmout tak určitě tři hvězdy..ale mě už to prostě sejří! Jinak herci hráli dobře..ale úplné dementnosti které scénárista vymýšlel mě nehorázně iritovaly... Ps.:přesto že se nechali postřílet nebo zajmout tak jim certifikaci (naprosto neschopným hovadům) dal a do toho všudy přítomný hiphaphop (v Detroitu) :-D ...takže poslední minutu filmu už jsem se jen smál ). No nemám slov... Jen pro milovníky velkých zbraní, velkých prsou a siláckých keců..40% ()

Hapretor

Co čekat podle názvu a posteru? Poradím Vám. Nic! A pak dáte jednu hvězdu jako já. Pustil jsem si to z nouze a dlouhé chvíle, aby se dostavila řádná únava před spaním. Díky nudnosti snímku únava přišla opravdu ve velkém a já alespoň spokojeně usnul. Všechno zlé je k něčemu dobré. S.W.A.T - special weekend apathic trash! ()

BOURQUE

Dalo by sa vtipkovať asi takto: „Tak to od Booma nebol veľký Boom!“ Nechcem byť arogantný, ale tento film je typickým príkladom toho, že ani charizma hlavnej hydiny (Gabriel Macht) a krásne baby (Carly Pope, Shannon Kane) nie sú garanciou a nedokážu zachrániť scenár, čo nemá hlavu a patu. Škoda, že sa k tomu zase došlo vo svete kinematografii. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

burton

Tohle je S.W.A.T.? Pořád jsem čekala, kdy se něco konečně stane a oni začnou zachraňovat celý...celé...USA? A nic. Jen ten Gabriel jako ze škatulky...ze žurnálu.......chjo. PS: nudááááááááááááááááááá ()

Naki

Slabý pokus o akční film. Když má film v názvu S.W.A.T., každý by čekal, že tam bude akce až nadhlavu. Tenhle se ale bohužel více zabívá osobním životem Paula, což není vůbec zajímavé a tým plný chlapů ve mě vzbudil maximálně pocit, že tvůrci si stále myslí, že ženy jsou méně cenné. Kristanna Loken tam byla na tak dlouhou dobu, aby ji tvůrci akorát mohli dát do titulků a použít jako lákadlo, jinak naprosto zbytečné vystoupení. Nic moc pocit si neodnáším.. příště budu víc opatrná při výběru filmu. ()

zberatel

Jedinu star za chudaka R. Patricka ktory tu aspon za nieco stal. A aj to si ho radsej pozriem vo Vojakovi ako este raz pozerat toto. Debilny scenar plny WtF momentov, nesmierne iritujuca kamera a zlaty klinec celeho filmu -spolu zo zaverecnou exploziou ktora sa odohrava v inej casovej linii v akom je nas superhrdina mi uz fakt zastal rozum... ()

E lan

Obyčejný a ničím zajímavý akčňák se slabým scénářem, těžko uvěřitelným dějem a lehce podprůměrnými hereckými výkony. Za týden nebudu tušit o čem tento film mohl být... ()

bakeero

Battle: Los Angeles byla náborovka k USMC. S.W.A.T.: Firefight je náborovka (počkej si :-) ) pro S.W.A.T. Nekomplikovaná reklama s machrama a machryněma - resp. 1 černou machryní :-)) ()

sarfian

Nemyslím si, že celkové hodnotenie zodpovedá kvalite filmu. Podla mňa to bolo určite jemne nadpriemerné. Celkom dobrá zostava menej známich hercov ma svojimi výkonmi milo prekvapila. Pobavil som sa tak ako sa na policajný akčňák patrí. Nieje to nič prelomové ale spokojný som. VIDENÉ 1x ()

Henry Morgan

A co jste jako čekali? Vždyť t přesně odpovídalo kvalitě, kterou jsem očekával. Videostřihy, videoherci a videoakce. Naopak si myslím, že pojem videofilm zaručuje vrtkavou a mizivou kvalitu a o tomhle bych klidně řekl, že to bylo dobré. Možná trochu vykrádačka nebezpečný rychlosti, ale dobře maskovaná, takže nepůsobila ani směšně. Přišlo mi to prostě dobrý a nevidím důvod to nějak víc rozebírat. Hvězdu to u mě ztratilo za slabší konec (myšleno volba likvidace záporného hrdiny), ale těch 30 vteřin nijak zvlášť film nenaruší. A říkal jsem si celou dobu, že ten záporák nebyl tak špatný a vida....on je to můj oblíbený terminátor ()

Likan7

Béčková hra na jistotu. Tohle se dalo říct i o prvním SWAT, ten jel ale v rámci žánru (a hlavně doby) v poctivý áčkařině a mohl se spolehnout na skvělý casting. Gabriel Macht se tváří jako Colin, vypadá jako Colin ale rozhodně to Colin není. A takhle jde okomentovat celý film. Pod palbou Vás vůbec ničím nepřekvapí, nenadchne skvělou akcí, ale pokud budete chtít na 90 minut vypnout a pustit něco sympatickýho, hloupýho a akčního, Pod palbou je tím pravým. A jako bonus dostanete několik hrozných televizních triků, strašně přehrávajícího Roberta Patricka a hlavně Shannon Kane v upnutých džínách. ()

Acrobat odpad!

Brutálna paľba od navoskovaných členov zbytočného komanda. Aj málo času stačí na nudné motívy a balastom vyplnený scenár od piky. Nič dychberúce, či nebodaj originálne sa nekoná a ste tak svedkom zbytočných lightmotívov o pomste, kde zväčša sa pristihnem ako fandím Patrickovi. NIektorý budú spomínať na časy T-1000, iným ostávajú oči pre plač, že kde tá jednotka urobila chybu. Všade navôkol a pod vedením neschopného filmárskeho dozoru. (videné 30.11.2018, Dajto) ()

zipacna

Sice je to opravdu béčko, ale rozhodně nesouhlasím s tím, že je tenhle film až na dně téhle kategorie. Samozřejmě mě naštval už samotný začátek, který klišácky začínal v L.A., tzn. polonahý holky, ozbrojenej hispánec... Kdyby všechna akční béčka vypadala jako tenhle film, byl bych spokojený. ()

DK.Lukas

Po S.W.A.T. (2003) jsem čekal nějakou pořádnou akci a ta tu jakš takš byla. Scénář taky ušel sice žádná sláva ale trochu té akce se dostavilo... Bohužel zbytek bída s nouzí žádné velké napětí ani drama směr děje dopředu odhadnutelný a vrchol všeho je marno-trapnost herců kteří hrají naprosto bez emocí. Viz závěrečná scéna kdy odváží mrtvého člena komanda a následuje dialog jestli prý zůstane a on že ne a pak se směje a velitel se ještě ptá na nějakou autorizaci u mrtvoly kterou nakládají to je tedy vrchol hereckého emočního projevu :-D... 2** protože odpad dávám tele-novelám a USA dívčím slátaninám :-D a na 1* to zase nebylo řadit to mezi superstar, walker texas, OVRZ atd... zase taková tragédie to nebyla. Ale jedou stačilo a dost víc krát to nechci vidět... ()

vieriX

Srovnávat s jedničkou nemá tak trochu smysl filmové hvězdy jsou pryč a máme tu jen herce, které jste možná už viděli, ale jejich jména bude opravdu těžké říct. Normálně bych dal dvě hvězdy, ale za vyšinutého Roberta Patricka dam ještě jednu hvězdu navíc zaslouží si jí. ()

Quendi

Do půlky je to docela zajímavé a od půlky je to blbost. Každopádně je celkem komické sledovat SWAT tým, který první hodinu tráví pilováním svých super schopností a omíláním všemožných pouček, jak se v druhé části filmu neřídí ani jednou a nechává se masakrovat jako ty nejamatérštější ovce v ohradě :-D Jo a děj nedává smysl, jen tak mimochodem. Ne, že by mě to překvapilo. ()