Ženy na cestách

(pořad)

Přestaňte o cestování jenom snít a vydejte se s námi na místa, která jste toužili poznat. Nevadí, že neovládáte cizí jazyky či se bojíte létat a v mapě se vůbec nevyznáte. Pojeďte na vysněná místa nejdřív s námi, hned teď – a pak se vydejte ve šlépějích našich Žen na cestách. Poznejte nádherná zákoutí, lákavé pláže, starobylá města i divokou přírodu. Společně s námi navštivte nejen Evropu, ale i Asii a Afriku. Následujte naše dvě odvážné cestovatelky, naprosto odlišné vzhledem i náturou, jak se vydají do širého světa zažít okouzlení z historických památek, ale i exotická dobrodružství. Naše průvodkyně pozvou diváky na Mallorcu, Kapverdy či Rhodos, ale i do Keni, Zanzibaru, Rakouských Alp nebo Maroka. (TV Prima)

jasanka

Nápad to není úplně špatný. Větsinou se cestopisné dokumenty soustředí jen na suchá fakta, ale tento pořad měl za cíl ukázat průměrného českého turistu (nebo spíš průměrnou turistKu, kterých se stále víc) a to, jak cestu bude přímo na místě prožívat on(a). Chtělo by to ale určitě vyměnit (nejlépe obě) "průvodkyně". Co mi taky vadí, je to, že se pořad tváří, že jsou všude opravdu jen ony dvě ženy (např. v arabských státech), a přitom je jasné, že je s nimi neustále přítomný celý štáb (s muži). No a další minus je samozřejmě zmiňovaná reklama. ()

TrebleClef odpad!

Trapná reklama na Exim tours. Zlatuše jasně vede v žebříčku trapnosti buranství maločecháčka. S kamerou za zadkem se to machruje...Samy by se tam s jejich angličtinou rozbrečely. ()

Caiiiczech odpad!

Máňa a Božka na vejletě. Vizáž i vyjadřovací schopnosti uklizeček krachující firmy. Až sním něco hodně špatného a budu potřebovat urychleně vyvolat zvracení, pustím si další díl... ()

Luk Skywalker

To je otřesný pořad. Viděl jsem jeden díl a ta dvojice cestovatelek, když nemluvili, tak to bylo lepší, protože když ano, tak řekly jak se všechno skvělé. Z čteného komentáře se divák něco dozví (za to ta jedna hvězda), ale radši bych doporučil nějaký opravdu cestopisný dokument, ale ty holt nevysílá TV Prima Family. ()

RottenFox

Přesná reflexe českého mainstreamového turismu. Mě to baví. :) (Akorát tam chybí ponožky v sandálech a chleba s řízkem) ()

miawallacova odpad!

hloupé ženy ventilují své zážitky z dovolene do kamery. Napříjemný hlas celou tuhle taškařici doprovázi s občas zajímavými postřehy. Netuším, pro jakou cílovou skupinu je tento Pseudodokument natočen, a proč někdo investoval penize a čas na to, něco takoveho vlastne natočit. ()

sigf07 odpad!

Kdyby tohle propagační video běželo na obrazovce v kanceláři nějaké cestovky, neřeknu ani slovo. V televizi do ale nemá co dělat. Čenský bez přestávky mele informace z cestovní brožurky a do toho na obrazovce poskakují dvě nány. Bez toho, aniž by pronesly jediné slovo -komentovaly okolní památky, přístup místních k turistům nebo prostě NĚCO. Cokoliv. Veselé historky z natáčení třeba. Místo toho mi jen názorně předvedou, že v Tunisku se pijí koktejly, prodávací bubínky a jiné cetky, hraje se tam golf a člověk se může vykoupat ve whirpoolce. Na to, že má pořad asi 40 minut jsem se o zemi nedozvěděl nic, co by se nedalo shrnout do dvou vět. Přitom prezentovat místní kulturu, historii a jiné zajímavosti by měl být hlavní účel cestopisu. EDIT: V druhém (středoamerickém) díle nedošlo k žádným změnám a já to po deseti minutách vzdal. Nikdy více! ()

kwaicheng odpad!

Bezprostřední Zlatuše a nebojácná Adéla jsou tak akorát dvě kurvy který bych nenechal hlídat ani vědro sraček, natož moderovat cestopisný pořad. ()

ing.man odpad!

Je to hrozný, ale moje úzkoprsá tchyně to sleduje. Pochopitelně málokdy vytáhla paty z dědiny, ale všechno ví. A tohle jí nějak sedlo. Úplně slyším, co si myslí ty dvě slepice z toho pořadu. "Závidí nám, kde jsme všude byly." Ale ono je to fakt hnus. A místo aby se to, co v tý telce dávaj lepšilo, tak se to jen a jen horší. BTW TV doma nemám už asi od roku 1999 a pořád ji nehodlám pořizovat. ()

lather odpad!

Zlatuše, žena z lidu, to jako má být nějaký fór? Prezentovat nás jako bandu prostořekých vidláků, báječný. Cestopis je fajn, ale ty "cestovatelky" bych vystřihla. ()

johhny007

NORMÁLNÍ REKLAMA !!!==== Tak jsem se na to podíval,protože nic jiného nešlo v televizi na co bych čekal,ale hned jak jsem to viděl,tak jsem tomu nepřišel na kloub.Je to normální pořád,který celej zaplatili partneří nějaké ta pojištovna a ck. Takže,pro Primu dání něčeho je jedno čeho na TV hlavně,že nemusí hledat nic nového.... a partneři z toho mají dost dobrou reklamu... Jinak ta Zlata nebo jak se jmenuje je tam normálně záměrně = další reklama! Jinak baba z Ostravy co se s ničím netentuje nejvtipnější asi bylo jak se tam v obchodech dorozumívala Česky no... Možná to trochu zachranuje Olšovský ()

Smerfetka88

V poslední době jakoby se roztrhl pytel s pořady o cestování a vaření. Chápu, že jsou to témata zajímavá, aktuální a výnosná. Ale dělat takové pořady za každou cenu je kontraproduktivní. Krásným příkladem jsou právě tyhle krásky na cestách. Dokázala bych skousnout, že nás provázejí po místech, kde už bylo dalších deset pořadů před nimi, ale co skousnout nedokážu, je způsob, jakým je to divákovi podané. Jestli tyhle dvě husy mají reprezentovat českého turistu, tak je to pro nás reklama jak hrom! Nevěřím, že český turista je ze všeho vyjevený, všemu se diví a nemůže uvěřit, že má na cimře vlastní záchod. Je to jako parodie na Slunce, seno... - "když už se musíte divit, tak při tom aspoň zavřete hubu, Kelišová!" O tom, že všude a na všechny mluví česky se raději nebudu rozepisovat. Jinak reklama na Exim je hodně násilná a nucená a spíš mě odradí. ()

hero_bk odpad!

Asi jsem omylem zachytil nějaké pirátské vysílání z jiné planety, protože tohle by na téhle planetě nikdy dobrovolně do vysílání nepustili! Ledaže ty dvě fúrie jsou bývalé milenky generálního ředitele, a ten to vysílá pod výhružkou, že to řeknou jeho staré. Jinak si to nedokážu vysvětlit. ()

Marwinek

Není to dokument ani cestopis, je to docela příjemně udělaná reklama. Chcete jet na dovču na kanáry? Kouknete jak si to tam užily holky, jak to tam vypadá, co by se tam dalo dělat. Prostě profi video z dovolený. Pokud to chce někdo srovnávat s Michelem Palinem, je trochu mimo :-) U mě za 4. A k výběru Zlatuše a Adély - no šak takovýhle "holky" na dovolený jezděj :-D ()

Pulper

Putování se zvířátky aneb jak si slepička s kravičkou vyrazily na výlet. Já tedy taky zrovna neoplývám vysokou inteligencí a nesrším šarmem a je pravda, že Adéla je kočka a Zlatuše ženská do nepohody. Záběry jsou navíc pěkné a kamera zabrousí i mimo turistické trasy. Proč ale mám v každém dílu sledovat, jak si baby nakupují hadříky a blbinky, ládují se místními specialitami, trsají v nejnemožnějších úborech a neustále opakují, že "je to nádhera", "samo o sobě stačí, že tu jsem", "musím se sem ještě někdy podívat" atd.? Ještě dotěrný dotaz. Děvčata si cestu a výlety platila sama nebo všechno financovala televize? Zajímalo by mě, za co, protože si neumím představit, že naše rozjuchané průvodkyně, díky nimž je pořad často nechtěně zábavný, jsou schopné psát reportáže a nebo se jinak stylově revanšovat. ()

Renie42

Jednu hvězdu za nápad a zajímavé destinace, jinak to je dost ubohý. Ty dvě "hvězdy" nemají tomu pořadu co nabídnout a také ho určitě trochu pohanili svým chováním. Možná to Zlatuši a Adéle je jedno, jak se chovají, bohatá Prima jim zaplatí dovolenou, x-krát do roka. To už Cestománie je o něčem jiným a je to hlavně koukatelné. ()

Mr.nachos

Člověk se o dané zemi nic moc nedozví, ale za to se může pokochat na statné tělo ženy z lidu, uřvanou Aniffe nebo naivní blondýnu co je ze všeho paf jako moje 2-letá neteř. ()