Ženy na cestách

(pořad)

Přestaňte o cestování jenom snít a vydejte se s námi na místa, která jste toužili poznat. Nevadí, že neovládáte cizí jazyky či se bojíte létat a v mapě se vůbec nevyznáte. Pojeďte na vysněná místa nejdřív s námi, hned teď – a pak se vydejte ve šlépějích našich Žen na cestách. Poznejte nádherná zákoutí, lákavé pláže, starobylá města i divokou přírodu. Společně s námi navštivte nejen Evropu, ale i Asii a Afriku. Následujte naše dvě odvážné cestovatelky, naprosto odlišné vzhledem i náturou, jak se vydají do širého světa zažít okouzlení z historických památek, ale i exotická dobrodružství. Naše průvodkyně pozvou diváky na Mallorcu, Kapverdy či Rhodos, ale i do Keni, Zanzibaru, Rakouských Alp nebo Maroka. (TV Prima)

andysek88 odpad!

V paměti mi zůstal monolog hloupoučké slečny Pohádky při návštěvě výrobny papíru: "Já jsem si myslela, že ten sloní papír se vyrábí ze sloní kůže. Že jo, z kůže se vyrábí všechno. Že až slon umře, že ho ňák slíknou no a néé. No a vono to je, jak bych to slušně řekla - ze sloního trusu, že jo? .... A z čeho se u nás dělá papír, když nemáme slony co u nás kadí?" ()

Gloory odpad!

Co to je??!..kdo to je??!!....jak je tohle vůbec možný???...lidi za tohle zodpovědní by neměli mít právo na soud-ke zdi a zastřelit! ....a paní Zlatuši nestřílet, ale umlátit nenabitou zbraní! Tak!...už je mi líp... ()

Dextwer odpad!

Tak tohle byla hrůza, opravdu hrozný nápad. Ani krásné cestovatelské prostředí tomuhle nepomůže. Moje hodnocení: odpad ()

Parisée odpad!

Nevím, jestli to má být seriózní odpověď na cestopisné pořady jiných televizí, nebo má Prima své publikum prostě jen za pitomce...Krom jiného pořad degradují dvě průvodkyně, jejichž projev je neprofesionální, ba přímo buranský, ale především je zbytečný. Mluvený komentář mi připomíná spíš katalog cestovní kanceláře - nezajímá se o zemi samotnou, jako spíš o to, jak můžete co nejrychleji utratit vaše peníze. ()

tonton78 odpad!

co to jako má bejt???víc namyšlený kravky abys pohledal(jooo, ještě Barunka Tachecí), komenty na úrovni čerstvě zbohatlých vidlaček mě jenom nasra.y..tenhle pořad je fakt hnůj..zlatá cestománie ()

PrincessB odpad!

Mám jen pár otázek: PROČ?! Kdo to sakra vymyslel?! Vypustit dvě ženské, které jsou absolutně nezajímavé a mají ke všemu naprosto buranský přístup, do světa a nechat je poznávat ostatní kultury?!... Je to škoda, jelikož kdyby tam ony nebyly a odmyslela se veškerá reklama, mohlo by se jednat o vcelku zajímavý pořad... ()

Lula.cz

Ideální pořad pro české turisty, kteří nechtějí strávit celou dovolenou pouhým válením se na pláži. O dané zemi se dozvíte to nejdůležitější a nejzajímavější. Pokud od Ženách na cestách nečekáte dokument jako od BBC, tak vás rozhodně nezklame. A že tu někdo kritizuje kde sebrali Zlatuši, tak ať se nejdřív podívá na sebe a na své okolí...v reálném světě nejsou všude jen krásné mladé modelky. ()

Aidina odpad!

Příšerná cestovka a ještě příšernější cestovatelky. Jiné jako nebyly? Proč zrovna Zlatuše, Adela a Anife.... ()

tetraedr odpad!

Základem je mít pořad o hovně ... to je výchozí bod většiny tvůrců z primy i novy na tom není nic těžkýho. Ovšem zde to posunuli do opravdu nekřesťanských výšin. Když už je to to, co to je, to musí vidět tvůrci sami, tak tam přece ještě nenaseru vepřoidní Helenu, která veškeré slunné zážitky z dovolené přetvoří na přehlídku celulitidy!!!! Proto rada do budoucna: Chceš-li aby lidé, se na tvůj pořad dívali, tak tam nesmíš všude, nacpat český burany. - Pretty simple ()

Tominko12

Jedna žena, ktorej sa nechce prejsť na dovolenke ani krok, ďalšia hľadá Rafu Nadala na Mallorce, to mi je teda dokument...ani dokumentm, ani zábava, v podstate nič ()

panerror odpad!

Kdyby to raději nazvali Maruna a Jaruna jedou dělat Čechům ostudu v zahraničí, ušetřili by tisíce lidí od záchvatu studu nad tvorbou TV Prima. ()

sajez

Tak tady jsem odpad opravdu necekal.Jasne neni to typ naucneho dokumentu,ktery vam predstavi celou historii zeme.Je to vsak prijemny porad o cestovani,ktery se snazi ukazat par zajimavych mist z pohledu dvou rozdilnych zen.Kdo chce vic tak muze prohledat internet a o destinaci si neco zjistit,ale vetsina ceskych turistu stejne zvoli all inclusive zajezd a nehne se nikam. ()

Raggnar odpad!

Nerez a Horor se pohybují po povrchu sice krásných, ale záběry dvou stupidních stvoření kazících místech světa. Co věta, to perla. nebýt moderátora, dozvíme se leda tak, že Korozi (zlatuše, nebo jak se jmenuje to neidentifikovatelné stvoření) zůstal přilepenej hajzlpapír na prdeli a Thrilleru chutnal místní čaj. ()

Alvin

V záplavě odpadových komentářů si dovolím smířlivější pohled. Já to beru tak, že průměrný český buran a cestovatel s Čedokem pravděpodobně nestojí o erudované komentáře o dané destinaci a zaplatit dva známější kašpary jako byl Bartoška s Donutilem by vyšlo producenty na moc peněz, tak prostě našli Zlatuši a ty dvě vyhublé pipiny. A to je smyslem celého pořadu, ukázat že do Karibiku může jet s cestovkou i naprostá trubka, co cizí jazyky neovládá ba dokonce má problémy i s vyjadřováním v češtině. Cestovka je někam doveze, protáhne je pár turistickými "must-see" v dané destinaci, aktérky si k tomu řeknou to svoje klasické "Tak to byla bomba!"a tím celé divadlo končí. Informační hodnota je samozřejmě nulová, ani zajímavých záběrů tam moc není, ale pořád si říkám že "odpadová" úroveň cestovatelských pořadů leží ještě minimálně o jednu příčku níž, to až cestovky začnou v televizi rovnou vysílat ty svoje promo-videa ze jednotlivých resortů a Zlatuši nahradí nějaký nechutný delegát cestovky. To ještě budete vzpomínat, jak byla Zlatuška zábavná! :-) ()