Ženy na cestách

(pořad)

Přestaňte o cestování jenom snít a vydejte se s námi na místa, která jste toužili poznat. Nevadí, že neovládáte cizí jazyky či se bojíte létat a v mapě se vůbec nevyznáte. Pojeďte na vysněná místa nejdřív s námi, hned teď – a pak se vydejte ve šlépějích našich Žen na cestách. Poznejte nádherná zákoutí, lákavé pláže, starobylá města i divokou přírodu. Společně s námi navštivte nejen Evropu, ale i Asii a Afriku. Následujte naše dvě odvážné cestovatelky, naprosto odlišné vzhledem i náturou, jak se vydají do širého světa zažít okouzlení z historických památek, ale i exotická dobrodružství. Naše průvodkyně pozvou diváky na Mallorcu, Kapverdy či Rhodos, ale i do Keni, Zanzibaru, Rakouských Alp nebo Maroka. (TV Prima)

st.jim odpad!

Sledovat dve slepice muzete jenom doma v kurniku? Omyl, jde to i na prima family. Jenom ziram, co je mozne natocit, za ubohy porad. ()

Hnedoocko

Ukázka zajímavých destinací, no dobrá...ale proč tam proboha nasadili zrovna ty dvě? Osobně mi tyto ženy nevadí, určitě jsou fajn, ale tomu pořadu moc nepřidaly. ()

H.Gordon

Alespoň se něco dozvím. Je to zajímavý, poučný pořad. Ovšem, když Zlatuše otevře pusu, tak to celý pořad snižuje o krásných 50 % . Tohle se snažím přehlídnout. Nebýt vypravěče, tak ty ženské nic neví. Dokonce neumí ani pořádně anglicky. No, at už jsou jakékoliv, tak zbytek je fajn. Samozřejmě na objektiv a na toulky s kamerou to nemá. ()

Natabar

Tak tedy nevím, asi - jak tak koukám - jdu proti proudu, ale mě přijdou tyto cestopisy aspoň vtipné. Že je to určitá subjektivní selekce, je jasné, ale - koneckonců - tento pořad ukazuje, co běžný turista na své dovolené opravdu hledá. A hlavně - Zlatuš je nejlepšíííííííí! ()

R´Hell odpad!

Všichni si určitě pamatujeme doby, kdy nám učitelka v hodině jazyků pustila videokazetu o nějaké zemi, o které vyprávěl neskutečně nezáživným způsobem člověk, jehož hlavním cílem bylo zřejmě zprotivit destinaci všem, kteří měli alespoň částečný zájem se tam podívat. Ženy na cestách jsou výjimečným exemplářem, který tyto časy strávené s časopisem pod lavicí velmi působivě připomene. Lidé na Primě se buď úplně zbláznili, když uvěřili tomu, že pořad stejného rázu, jaké se produkovali před dvaceti lety bude fungovat a nebo tu zapůsobila vůně peněz od sponzora-cestovky. Něco mi říká, že to bude ta druhá možnost. Jinak si nedokážu vysvětlit, k čemu jsou tam ty modelky, které za celou dobu neřeknou ani slovo. Za to Čenský se namluví až až. ---->>> komentář je k verzi 2010/2011. Změněnou verzi pořadu se Zlatuší a Adélou v roce 2012 nesleduji (raději). ()

giovanni3

Z cestopisných dokumentů to je jednoznačně jeden z nejslabších, o tom žádná, ale stále to je cestopisný pořad v kterém se najde dostatek zajímavostí a krás světa. => Když tomu někdo sype odpady, tak kritizuje i vše kolem krás světa a to je moc hrubé. Co se ústředních postav týče, tak Zlaťuše je strašná .... jede do ciziny a neumí ani slovo anglicky, snaží se všude mluvit česky nebo jen tupě zírat. A když promluví, tak světe div se 1.z Ostravy = její mluva je šílená, a 2. mluví strašné bláboly. Adéla je jednoznačně lepší, minimálně umí jazyk snaží se usmívat a něco málo umí. Ani jedna není moc dobrá průvodkyně, což nejvíce sráží tento dokument. 2z5 ()

DonQ

Samozřejmě není sporu o to, že jde o promo cestovky, ale jako netradiční seznámení s letovisky mi to přijde svěží. ()

Lewisek odpad!

Něco se sice dozvíte (pokud jste to ještě nevěděli), ale za jakou cenu? To podání se nedá zkousnout... ()

anaticha odpad!

Co to sakra je?Já nevim čím Zlata tu Primu tak uchvátila že ji vybrali,vzhledem?hlasem?ne.nejspíš tlustým pasem.Vím že už byla v pořadu Hledá se táta a máma a v Prostřenu.Kam se vrtne příště?NO,nechám se překvapit.. ()

Paity odpad!

TV Prima se tímto pořadem snažila trumfnout TV NOVA v tom, kdo dá na obrazovku větší blbinu. A docela se jí to podařilo. Nechápu proč mám sledovat jak si válí šunky u moře je ženská a jeden vorvaň. ()

ondrula odpad!

Neskutečná sračka. Chystám se letos na dovolenou do Tuniska, chtěl jsem se namlsat a podíval se na ŽNC. Teď už se mi tam moc nechce, protože tak odpornej dokument jsem vážně dlouho neviděl. Nebyl to díl se Zlatuší ale se dvěma modelkama, který se hezky usmívaj a vrtí zadkem a hlavně maj zakázáno cokoliv žblebtnout. Celý komentář obstarává Čenský, který samosebou nazapomene svůj pověstný "humor" a dílo zkázy je tak dokonáno. ()

Chajimwitz odpad!

Pro krista pána,k čemu jsem se to zase přichomejtl ! Dvě vidlačky,jedna blbější než druhá objevujou svět ! Musel jsem si dát panáka a žváro ,abych tenhle "dokument o cestování" rozchodil.Pořady s cestovatelskou či turistickou tématikou sleduju rád a moje hodnocení na těchto stránkách bývá většinou dost vysoké.Ale pořad Ženy na cestách je odpornej hnus!Potkat takový vymaštěný nány někde za hranicema,tak se okamžitě distancuju od svýho češství.Oni s toho udělaly nerecyklovatelnej odpad! ()

Zyne odpad!

naprostý otřes a žumpa reality show vydávaná za tak trochu poučný cestopisný pořad...Prima jde ke dnu, pořád se snaží vymýšlet nové pořady a ne a ne se zadařit tak, aby z toho nevyšla úplná chujovina... ()

lukano

Tenhle pořad hodnotím z pohledu běžného turisty a hodnotím to vcelku kladně. Není v něm nic naaranžované a přibarvené víc, než to ve skutečnosti je. Zlatuše má oslovit spíše starší generaci a Adéla zase mladší. Tenhle pořad není žádné české péčko, aby ho moderovaly nějaké cool žáby z výběru české miss. Je to pořad o turistice a pro turisty, který je i o tom, co nás v různých zemích světa čeká a na co se máme připravit. ()

Mortemiss odpad!

Tlustá velryba a namyšlená kráva na cestách- TOŤ NOVÝ POŘAD TELEVIZE PRIMA. Jelikož televize Nova má zmrvený pořad Hlas českosloneska, proč by se nemohla přidat i Prima? Stačí malinko zapřemýšlet a hned vyjede další sračka s názvem, Ženy na cestách. Odpáááááááád!!!!!! ()

Stanley619

Jak někoho mohlo napadnout obsadit tu nevycválanou tlusťošku, když neumí snad ani slovo anglicky. Ano, hezky reprezentuje svojí vlast, občas jsem se styděl i za ni, jak se chovala. Destinace ujdou, ale pořad je celkově podprůměrný. 20% ()