Ženy na cestách

(pořad)

Přestaňte o cestování jenom snít a vydejte se s námi na místa, která jste toužili poznat. Nevadí, že neovládáte cizí jazyky či se bojíte létat a v mapě se vůbec nevyznáte. Pojeďte na vysněná místa nejdřív s námi, hned teď – a pak se vydejte ve šlépějích našich Žen na cestách. Poznejte nádherná zákoutí, lákavé pláže, starobylá města i divokou přírodu. Společně s námi navštivte nejen Evropu, ale i Asii a Afriku. Následujte naše dvě odvážné cestovatelky, naprosto odlišné vzhledem i náturou, jak se vydají do širého světa zažít okouzlení z historických památek, ale i exotická dobrodružství. Naše průvodkyně pozvou diváky na Mallorcu, Kapverdy či Rhodos, ale i do Keni, Zanzibaru, Rakouských Alp nebo Maroka. (TV Prima)

BlackVelvet odpad!

Spatne, spatne, spatne. O mistech se dovime minimum, "pruvodkyne" pusobi jak nekdo, kdo poprve nekam vyjel, cele to pusobi jak domaci video nekoho na cestach. Zacinam si myslet, ze se jedna o korupci, a nekdo si jen na naklady televize dela vylety do zahranici. Kdyz vezmu hodnoceni tady, tak mne fakt ani nic jineho nenapada. Proc by televize pokracovala s necim tak spatne hodnocenym ? ()

Lockeroom

Zřejmě jediné dvě ženy na celém světě, které si mohly dát sraz na Rhodosu u sochy Kolosa...... Na tu jednu se dívá docela dobře, svým způsobem je to zajímavé a možná i zábavné ( mám tím na mysli něco jako Homolkovi u moře ) ........... ()

Evziiik

Mám ráda cestopisné pořady, zvlášť, když jsou udělané pro díváka nenucenou formou. Možná jsem divná, když nechávám 4*, já si za nimi ale stojím, protože mě pořad bavil. A popravdě je mi líto, že už skončil. ()

montrose odpad!

Pokud to někdo bere jako vzdělávací pořad, reklamu na dovolenou, nebo netradiční cestování, tak asi spadl z višně. Raději si dám Objektiv, Cestománii, nebo Na cestě po... Tohle určitě NE. ()

suzanes

Pro mne je velice zajímavé sledovat destinace a udělat si vlastní představu co by člověk mohl a nemusel navštívit. Vůbec mi nevadí hlavní aktérky v podobě obyčejných žen, každá právě představuje opak té druhé a to zejména proto, aby diváci pochopili že se dá využít destinace z více příležitostí např. pro sportovce, nesportovce, milovníky přírody nebo naopak milovníky zábavy. ()

ajne odpad!

Dokázal by mi někdo vysvětlit, proč má někdo potřebu cpát do televize ty nejhorší a nejotravnější ksichty, na které lze po republice narazit? Tohle nepochopím. Děs a hrůza. ()

Mexican82

Vesnicke buranky na cestach a.k.a po zniceni renome nasich turistov v Europe sa niekto poslat tieto dve obmedzene slonice za exotikou. ()

rebel2009 odpad!

Formát , vezmeme ženy z "lidu" a ukážeme zajímavé destinace "lidovou " formou mě dostal. Nikoliv obsahem, ale formou. Cestovka použila sice netradiční propagaci, ale být majitelem firmy, tak tenhle brak zničím a chodím měsíc kanálama. Arogantní vorvaň, naivní Barbína, uječená Vyskočilová....opravdu krásná ukázka českého buranství, tomu se fakt říká propagace firmy ve světě. Ani jedna není schopna podat souvislý mluvený projev, natož zajímavou informaci, to zachraňuje Olšovský, jejich výrazy typu: "miniaturní lidičky, ty vole,jéééé" ....hanba mě fackuje a to nezachrání ani přehlídka v plavkách Míšy s Adélou. Cestovatelka Samantha Brown může být v klidu, tyhle "rádoby" cestovatelky dělají takovým typům pořadů velkou ostudu, škoda, že na CSFD není unlike, dal bych deset. ()

Ivank@

Ano, některé epizody nejsou nic extra, hlavní aktérky neoplývají bůhvíjakou inteligencí apod., ale pro mě je to jeden z nejvíce relaxačních cestovatelských pořadů ever, hlavně epizody z Mauriciu, Zanzibaru, Kapverd a Mexika. Pořad je (překvapivě 😎) primárně pro ženy, být chlap, hodnotím zřejmě jinak. ()