poster

Zamilovaní

 • USA

  Like Crazy

 • Slovensko

  Šialene zamilovaní

Drama / Romantický

USA, 2011, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Riddick77
  ***

  Extrémně vysoká očekávání nebyla naplněna, protože snímek je sice kouzelnou, nezávislou a minimalistickou sondou do vztahu dvou poměrně sympatických postav, ale bohužel neustálé opakování motivů a ve druhé půlce poměrně zdlouhavé přešlapování na místě má za následek, že tempo a všechny prvotní klady se postupně vytrácejí a povedená poslední scéna už nemůže celkový dojem úplně napravit. Hlubší přesah nulový a je velmi pravděpodobné, že za dva či tři dny nebudete vědět, o čem to vlastně bylo. Možná vyjma banálního zjištění, že za stupidní chyby se v dnešním post-americkém světě, ve kterém si samotné Spojené státy hledají místo a svou domnělou nadřazenost si dokazují alespoň skrze dogmatické dodržovaní zkostnatělých norem a pravidel, často platí krutá daň - hlavně pokud porušíte normy ve Spojených státech. 5/10!(24.2.2012)

 • genetique
  ****

  Chytľavá romanca zachytávajúca priebeh jedného osudového vzťahu, jeho vrcholy a pády, momenty plné lásky i sklamaní. Aj keď je dejová línia a peripetie, ktorými si vzťah prechádza sú pomerne komplikované, no napriek tomu má film silne realistický podtext. Tvorcovia a herci si naozaj dali záležať, aby tento nezávislý snímok nevyznel príliš presladene a silne tým konkuruje mnohým dnešným mainstreamovým romantickým slaďákom. Príjemná oddychovka a zároveň silný zážitok. 80%.(9.3.2013)

 • KlárkaS
  *****

  Možná to je film sentimentální, ale kdo zažil vztah na dlouhou vzdálenost, pochopí. A se zaslouženým koncem, který naznačuje, že všechno stejně skončí.(31.8.2012)

 • Hild
  ***

  Velké dilema. Na jednu stranu jsem strašně vděčná za tyto malé nezávislé snímky, protože ty alespoň ukazují všem těm mainstreamovým americkým romantickým filmům, co to vlastně znamená mít v kolonce žánr napsáno "romantický". Like Crazy právě svým pojetím, stylem a procítěním strká hravě do kapsy většinu romantických filmů, které jsem viděla v poslední době. Na druhou stranu jsem ale čekala o dost více, film tak nějak prošuměl a nezanechal ve mně absolutně nic, sám trailer se mě dotkl daleko více. Konec mi taky moc nesedl. Příběh je jednoduchý, ale je to takový ten malý příběh jako vystřižený ze života. Moc ráda bych tu jednu hvězdu přidala za to, jak přirozeně celý film působí nebo za skvělé dva mladé herce Felicity Jones a Antona Yelchina, ale asi bych neměla úplně čisté svědomí. U tohoto snímku mě to velmi mrzí.(3.12.2011)

 • alyssa18
  *

  Drží u toho člověka dlouhých 86 minut a pak to takhle ukončí??? WTF?!(10.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace