Zamilovaní

Like Crazy

Šialene zamilovaní

Drama / Romantický

USA, 2011, 86 min

Možná to je film sentimentální, ale kdo zažil vztah na dlouhou vzdálenost, pochopí. A se zaslouženým koncem, který naznačuje, že všechno stejně skončí.(31.8.2012)

• Lum3n

Film o ničem.. víc k tomu snad ani není třeba dodávat.(16.4.2013)

Aneb jak víza ničí lidem život! Konečně o tom někdo něco natočil. Jinak malý velký film. Když od něj nebudete nic očekávat, tak si ho maximálně užijete. Felicity Jones je neskutečně éterická osoba. :) Oceňuji minimální přítomnost make-upu.(29.1.2012)

Čím víc o tom filmu přemýšlím, tím víc mě štve. Já si prostě neumím představit, že někdo takhle strašně zamilovanej, by si toho svýho miláčka nevyboxoval (teď nemám na mysli imigrantský úřad), nebo nepočkal, nebo prostě NĚCO!!! Na jedný straně strašná love story, na straně druhý úplná neschopnost se k tomu nějak postavit. Kurňa. ___To já - láskový romantik nepochopím. Prostě nemůžu jinak a podřídím tomu úplně všechno. Což jistě není rozumný přístup, to vím, ale prostě... Čert vem redaktorskou práci nebo truhlařinu. Na to sere pes. Volím přeci lásku, ne - protože ta, jako největší hodnota vítězí. Ale byli milí, vobá dvá.(29.2.2012)

Chytrá, sympaticky zahraná, ale jinak nevýrazná romantika, která se po celou dobu pohybuje po hodně malých krůčcích a nepřinese nic, čím by jiné žánrovky předčila.(1.8.2013)