Zamilovaní

Šialene zamilovaní

Drama / Romantický

USA, 2011, 86 min

• OG_Swifty

Prý se jedná o romantický film, drama. Podle mě je to shit s nesympatickým hereckým obsazením a veškeré scény působí silně nepřirozeně (chlastání whisky, paření v klubu, páření na pláži atd.). Možná kdyby film neřešil vztah Angličanky s Američanem, ale třeba Pákistánského chlapce s dívkou z Atlanty, dalo by se to považovat za art.(18.7.2015)

Nezávislé, civilní, křehké a přesto dojímavé. (Jakožto Whoviana obsazení Alex Kingston velmi potěšilo.)(4.8.2012)

Bitter Sweet Symphony...(10.12.2011)

• Eldrick

"Romantická" chcíplotina zahleděná do zdi a zabalená v melancholický nudě. Film plný prázdných pohledů dvou nedomrlých pubescentů (oba vypadaj, jak když utekli ze základky), kteří se nemůžou rozhodnout, jestli budou spolu (v UK nebo v USA?, netušil jsem, že i Britové musí mít za velkou louží víza!), bez sebe (každej na svý straně louže), nebo budou šukat někoho jinýho (každej na svý straně louže). Nebo na střídačku (když celníci dovolej). Pokrytecká sentimentalita bez pointy. Jediný, co potěší, jsou M83 a jejich "I Guess I'm Floating".(13.3.2012)

• IQ Tiqe

Možná je to jen mou náladou, ale film jsem viděl natřikrát. Živý začátek se postupně mění v unylost bez doprovodné hudby, která nudí. Zápletka jasná, vývoj asi očekávatelný, herecky nemám co vytknout – nejsou zapotřebí slova, vše se dá vyčíst z pohybů, náznaků. Scéna ve sprše je v tomhle skvělá. Ale když mi k tomu nehrajou a tak nějak nevím, jestli si mám myslet „dobře jim tak, můžou si za to sami“ nebo „imigrační, to jsou kurvy“, není to ono. Snímek má potenciál i na 4*, ale mě unudil na 2. # Mimochodem, Felisity Jones (na filmu asi to nejlepší) bych tu tipnul tak na 18, ne na 28.# [viděno: monitor, 5.1] # příběh 6 | hudba 3 | humor 0 | akce 0 | napětí 1 | pustil bych si znovu 4(31.1.2013)

• - Jde již o druhou spolupráci Jennifer Lawrence a Antona Yelchina v jednom roce. Jejich druhý společný film, který nese název Pan Bobr (2011), natočila herečka Jodie Foster. (=woody=)

• - Keď sa Annin (Felicity Jones) otec pýta Jacoba (Anton Yelchin), ktorá whisky mu chutí najviac, ten odpovie Laphroaig. Je to jednosladová škótska whisky, najčastejšie desaťročná. (sWONDER)

• - Film je inšpirovaný životnými skúsenosťami režiséra Drakea Doremusa, ktorého manželka Desiree mala imigračné problémy v USA. (Sufferer)