poster

Zamilovaní

 • USA

  Like Crazy

 • Slovensko

  Šialene zamilovaní

Drama / Romantický

USA, 2011, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rosomak
  ***

  Když já za tim dost sentimentálnim filmem nevidim žádný další přesah... Navíc mě trochu mrzí fakt, že zatímco si Like Crazy utrhlo hlavní cenu na Sundance 2011, o rok dřív daleko preciznější studie vztahů Blue Valentine tamtéž úplně ostrouhala. (Ale ta poslední scéna je bezesporu výtečná!)(18.1.2012)

 • castor
  ****

  Porušení vízových podmínek a je z toho oceán vzdálenosti. V melancholii zabalená romantická záležitost, která si žije svým nenápadným životem a moc se neohlíží na to, co si všichni kolem myslí. Snímá dvě postavy, britskou vysokoškolačku a jejího spolužáka v Los Angeles. Jedna hloupá chyba je poznamená na další roky, kdy musejí být od sebe, míjejí se i scházejí, lezou do postele s jinými, snaží se posunout dál, zapomenout. Pojetí a styl, jakým je snímek zpracovaný, mi náramně sedlo, potěší i kvalitní hudba a herecké obsazení (nejznámější z ansámblu Jennifer Lawrence tu hraje druhé housle a ramínko na vyplakání), kterému vévodí přesvědčiví a civilní Felicity Jones a Anton Yelcin. Konec je nijaký (u mě spíš naznačující, že ono to nějak půjde), což je vlastně nakonec dobře!!(2.4.2013)

 • misterz
  ***

  Pohodová romanca, ktorá donúti diváka trochu popremýšľať. Ono vzťah na diaľku je samo o sebe dosť komplikovaná téma, ktorá často slúži ako vďačný námet pre film. Nepríjemne ma tu ale prekvapil nešikovný strih, niekedy mi trochu trvalo, kým som sa zorientoval v tom, do akého životného obdobia oboch hrdličiek ma to práve hodilo. Dialógy mi tiež často prišli povrchné, na to aká zaujímavá téma tu bola to chcelo niečo hlbšie. Nosná kostra príbehu vrátane samotného záveru však mala hlavu aj pätu, takže to vidím na lepší priemer. 65/100(25.7.2016)

 • ivishka
  **

  Můj milý Antone...kam jsi to sakra zase lezl? Proč se snaží lidi co neumí točit filmy tohoto rázu o nějaký zázrak? Doslova "hvězdné obsazení" do dalších rolí mě nechávalo chladnou kromě mých občasných výkřiků: "Ale proč proboha????" a pak "Ty jsi hloupá!" a na konci "Já to NECHÁPU!"...Takže asi tak.(26.1.2013)

 • teutates
  **

  Takový ten pohled do prázdná, v kterém se jak vidím mnoho lidí vidí. Určitý způsob prezentace masírovaní mozku, veščina vzhlíží k dané "tvrdé" realitě vztahu, stylem "sou si souzeni", no nedaří se ... já osobně ty romantické klišé těžko trávím, z pohledu mého mi to jako poetické blaho určitě nepřišlo. Skutečná realita, opravdu? Věčnost pohlcena 90 min., kde "malý - velký" film opravdu nehraje roli. Každopádně nečekal sem nic a hotovi z toho 2x nejsem. Já bych to nazval, sobeckým vykreslením určitého pohledu na danou problematiku v 21. století. My romantici, se na to díváme poněkud jinak… ehm. 3/10(24.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace