Zamilovaní

Like Crazy

Šialene zamilovaní

Drama / Romantický

USA, 2011, 86 min

Aneb jak víza ničí lidem život! Konečně o tom někdo něco natočil. Jinak malý velký film. Když od něj nebudete nic očekávat, tak si ho maximálně užijete. Felicity Jones je neskutečně éterická osoba. :) Oceňuji minimální přítomnost make-upu.(29.1.2012)

Realisticky pojatá a herecky i režijně perfektně zvládnutá romantika. Hlavnímu páru nechybí chemie, vztahový průběh působí uvěřitelně a výborný je i lehce náznakový konec. Tématika absurdnosti byrokracie je tu navíc zobrazena dokonale.(4.9.2016)

• a.kopecka

Hipster teen Beginners o bezmozcích pro bezmozky.(14.6.2013)

Dialogy povrchní, skoro bych řekla, že stupidnější do scénáře snad ještě nikdo nikde nenapsal. Střihy mezi různými životními obdobími byly nezvyklé, kdy jsem se zpočátku snažila zachytit vo co go - kdo, kde a s kým. Chyběly mi tam ty spojovací součástky. Na druhou stranu to člověka donutí přemýšlet a představovat si jak k dané změně došlo a stejně ... tohle musí dojít přece každému. Ten film rozhodně není komplikovaný. Co mě tedy mohlo donutit složit k nohám Draka Do-re-ma své čtyři hvězdy? Hluboký vnitřní pocit snad soucitu, když vidím kolik byrokratických komplikací stojí mezi dvěma zamilovanými lidmi z rozdílných kontinentů. Patrně v tom příběhu nešlo o nic míň než se vcítit do jejich nelehké situace. Byl to běh na dlouhou trať a přes překážky, jenž jim byly kladeny a jejich překonávání, které bylo na jejich věk sice předvídatelné, ale ten vnitřní boj sám se sebou nebyl nikterak jednoduchý.(2.7.2014)

• Lum3n

Film o ničem.. víc k tomu snad ani není třeba dodávat.(16.4.2013)

• - Film bol natočený lacnou kamerou Canon EOS 7D DSLR. (Sufferer)

• - Scény, které se odehrávaly ve Velké Británii, byly natočeny v USA. (zuza99)

• - Keď sa Annin (Felicity Jones) otec pýta Jacoba (Anton Yelchin), ktorá whisky mu chutí najviac, ten odpovie Laphroaig. Je to jednosladová škótska whisky, najčastejšie desaťročná. (sWONDER)