poster

Hasiči (TV film)

Drama

Česko / Slovensko, 2010, 52 min

 • insurgentes
  *

  Stašová dabovaná do slovenštiny, no hnus.(7.4.2011)

 • nash.
  **

  Pilotní díl televizního seriálu, který byl stopnut hned v počátku, je přesně tím, čím měl být. Představí hlavní postavu, uvede ji do příběhu a současně předvede několik dalších a načrtne vývoj jejich vztahů. Nika, která strašně chce být hasičkou, jako postava zaujala, akce je na lacinou televizní produkci slušná i když s realitou nemá nic moc společného, a dokonce se podaří vytvořit i nějaké to napětí. Potíž je, že až na to představování a hašení je to dějově zcela bezradné a prázdné proto je třetina filmu zaplácnutá záběry z diskotéky během nichž se vůbec nic neděje.(29.6.2011)

 • The Viper
  *

  Bohužel je film zaslepen až tragickým hereckým výkonem Vágnerové. Ale i tak je to slušný pokus jít směrem nahoru.(24.10.2011)

 • Tosim
  *

  Požárníci pomalu postupují hudebním klubem ke dvěřím od kumbálu, minuty ubíhají, jako podkres je zvolena dynamická hudba. Větší nudu aby pohledal. Zbytek vyplňují klišé o kvótách a holčičkách, zamčených v noci v bytě, zatímco jejich tatínci mají ve vaně infarkt. Dobře, že seriál nevznikl, i ten úvodní díl seriálu ven pouštět nemuseli.(17.1.2012)

 • Hennes
  **

  Průměrný snímek o jedné ambiciózní dívce, která má touhu stát se hasičem. Podaří se jí zachránit kamarádku z hořící diskotéky a její čin je odměněn přijmutím do hasičského sboru. Příběh běží v časové linii s druhým, kde se malá holčička spojí s dispečinkem hasičů a ti musejí lokalizovat její polohu pro záchranu její i jejího otce. Celkově je to takový šedý snímek s nevýraznými hereckými výkony. Jako pilotní film seriálu ano, jako samostatný snímek ne.(25.10.2011)

 • - Ve filmu se objeví několik slovenských herců, jediná Anna Šišková však ovládala češtinu. Proto Martina Nahálku, který ztvárnil Kábula, a Luciu Molnárovů, která ztvárnila mladou operátorku na lince 150, při postsynchronech nadabovali Petr Gelnar a Lucie Pernetová. Občasnému herci Dominiku Turzovi pak propůjčil hlas Marek Holý. (funhouse)

 • - Film byl natočen jak pro Českou republiku, tak pro Slovensko. Děj je naprosto stejný, v obou snímcích hrají stejní herci, ale hasiči na stanici mají v české verzi české uniformy, ve slovenské zase slovenské. Při zásahu jsou vidět policejní auta, která se také liší podle státu. (Stupet)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace