poster

Hasiči (TV film)

Drama

Česko / Slovensko, 2010, 52 min

 • Tosim
  *

  Požárníci pomalu postupují hudebním klubem ke dvěřím od kumbálu, minuty ubíhají, jako podkres je zvolena dynamická hudba. Větší nudu aby pohledal. Zbytek vyplňují klišé o kvótách a holčičkách, zamčených v noci v bytě, zatímco jejich tatínci mají ve vaně infarkt. Dobře, že seriál nevznikl, i ten úvodní díl seriálu ven pouštět nemuseli.(17.1.2012)

 • U_S_O
  *

  Áno, slovenské filmy sú o ničom. Len neviem na čo do toho ťahali aj čechov keď ich potom predabovali. A všimol som si, že asi dve vety ani nenadabovali, takže postavy otvárali ústa bez vydania akéhokoľvek hlásku. Takže nabudúce si asi dobre rozmyslím, či si pozriem nejaký NOVÝ slovenský film. (20%)(22.2.2011)

 • Vojcl
  *

  Český televizní pokus o akční film? Podle mého očekávání neskutečná tragédie. Laciné efekty, průměrní herci, a ten feministický námět tomu dává korunu! Jedna hvězdička za to, že to alespoň rychle uteklo.(29.10.2011)

 • insurgentes
  *

  Stašová dabovaná do slovenštiny, no hnus.(7.4.2011)

 • sud
  **

  Koukatelné snad jen díky zdařilé akční scéně hořící diskotéky. Jiří Chlumský nedokáže pořádně vystavit příběh (zbytečně dlouhá hluchá místa, zkratkovitá dějová linka), o postavách se nedozvíme nic a Miroslav Etzler sice skutečně působí jako velitel hasičů, ale, stejně jako všichni ostatní, nemá co hrát. 40%.(1.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace