poster

Hasiči (TV film)

Drama

Česko / Slovensko, 2010, 52 min

 • lilina133
  *

  Ok...najprv som sa potešila, že sa zabavím...potom, keď som videla režiséra som názor poopravila..hmm...môže to byť aspoň priemer...výsledok...nudný podpriemer, desne dabovaný Miroslav Etzler, predvídateľná zápletka a zbytočný úvod, ktorý pripravil film aj o tú štipku napätia...nevydarená a lacná verzia Okrsku 49...a ak tvorcovia chceli vzdať hold neuveriteľne záslužnej práci hasičov, mali radšej natočiť dokument...(22.2.2011)

 • duklak2
  ***

  Celkem překvapivě dobrý film, který nepostrádá určitou akčnost, která drží napětí téměř až do konce. Film obohatí i celkem solidní herecké výkony. Vzhledem ke stopáži se divák ani nestačí nudit:) Prostě a jasně tři a dost:)(23.10.2011)

 • Vojcl
  *

  Český televizní pokus o akční film? Podle mého očekávání neskutečná tragédie. Laciné efekty, průměrní herci, a ten feministický námět tomu dává korunu! Jedna hvězdička za to, že to alespoň rychle uteklo.(29.10.2011)

 • sud
  **

  Koukatelné snad jen díky zdařilé akční scéně hořící diskotéky. Jiří Chlumský nedokáže pořádně vystavit příběh (zbytečně dlouhá hluchá místa, zkratkovitá dějová linka), o postavách se nedozvíme nic a Miroslav Etzler sice skutečně působí jako velitel hasičů, ale, stejně jako všichni ostatní, nemá co hrát. 40%.(1.11.2011)

 • blackrain
  ***

  Nejsem zastáncem toho, aby se ženy draly na všechna možná i nemožná místa. Jsou prostě pracovní pozice, na kterých by měli být pouze muži a to myslím i samozřejmě práci hasiče, i když to je spíše poslání. Vždycky jsem si myslela, že hasiče můžou dělat jen tvrdí chlapi. Pokud by chtěli být ženy u hasičů, tak by měli sedět v kaceláři někde na dispečinku a zvedat telefony a nebo řešit nějaké papírování. Neumím si představit, že by žena, která má padesát kilo, tahala z plamenů stokilového chlapa, který by byl třeba v bezvědomí. Z vlastní zkušenosti vím, že s bezvládným tělem se blbě manipuluje a to mě neohrožoval oheň. Proč Nova natáčí filmy (Policie Modrava), které se tváří jako pilot k seriálu, když ten seriál nehodlá pustit na obrazovky? To zkouší reakce diváků a bojovat o sledovanost? Mě takové hrátky přestávají bavit. Vždyť by ten seriál nemusel mít dvacet dílu. Klidně by stačilo třeba jen pět epizod.(24.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace