Hasiči (TV film)

Česko / Slovensko, 2010, 52 min

NOVA HD - Akční film v českém provedení - no jak to asi může dopadnout. Češi na to prostě nemaj, předčít Amíky v autentičnosti akčních scén (i když Kajínek byl povedený). Sice ty výbuchy a požár na discotéce nebyly tak zlé, nicméně bych další akční filmy netočil. Nevyčítám to českým filmařům, zase máme výborné komedie. Každý je dobrý na něco. Jinak film nenudil příliš dlouho - 70 minut se dalo v pohodě zkousnout. 55%(24.10.2011)

• gogo76

Tv film... Áno, presne tak to vyzerá, presne tak sa odvíja dej . Je to pozerateľné, ale v podstate je to film , ktorý vám okrem toho, že vás ukráti o 80 minút, nič nedá. Aspoň mne. Z chýb sa treba poučiť . Ak už z ničoho , tak určite nepredabovávať českých hercov. Strašne mi to vadilo a pôsobilo to dosť rušivo. Keď slovenčinu zvládol M. Táborský, tak by mohli aj ostatní, hoc aj za cenu nedokonalosti. Výsledok dosť nepresvedčivý. 40%(21.2.2011)

Celkem překvapivě dobrý film, který nepostrádá určitou akčnost, která drží napětí téměř až do konce. Film obohatí i celkem solidní herecké výkony. Vzhledem ke stopáži se divák ani nestačí nudit:) Prostě a jasně tři a dost:)(23.10.2011)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 7/10/// +Hana Vagnerová, Sandra Nováková, napětí, akce -krátká délka filmu, naopak zbytečně dlouhý popis k filmu/// Hasiči jsou bohužel jen taková jednohubka, který ke všemu uběhne velice rychle. Pořád se totiž něco děje a navíc samotné dějiště požáru je hodně napínavé a dramatické. Hana Vagnerová hraje podobně jako v Expozituře, asi bude chvilku trvat než změní způsob hraní a nebo si je třeba jen na to zvyknut, protože nehraje špatně, jen hraje jinak. Velká škoda že to není úvodní film k seriálu. Je jasné že by měl z čeho čerpat a navíc česká seriálová tvorba by trochu akce potřebovala./// Celkem 72%///(16.11.2011)

• Apolskis

Hrozné už od začátku, tohle nedám.(4.6.2013)