Pětice ženatých chlapíků si tajně společně pronajme krásný podkrovní byt ve městě - ideální místo k milostným záletům a jiným nedovoleným hrátkám. Ráj na zemi se ale brzy promění v noční můru, když se v bytě objeví tělo neznámé mrtvé ženy. Je jasné, že vrahem musí být jeden z nich. (Bontonfilm)

JerryPilsen

Zamotaný příběh na samé hraně překombinovanosti,s velkým množstvím postav a podezřelých.Potěšila mě nepředvídatelnost zvratů,které se ubíraly vždy opačným směrem než jsem hádal. ()

wvwrayman

Já ty předchozí verze Loftu zatím neviděl, takže jsem byl až do konce napnutej. Strašně mne ale zmátlo, že krátkovlasá blondýnka (Ann Morisová) je někdo jiný, než dlouhovlasá blondýnka Sára. Toto překvapení na konci filmu způsobilo, že jsem ho musel několikrát proskákat tam a zpět, abych to pochopil a ujasnil si, kdo je kdo. A stačilo přitom tak málo a dal bych fullstars. ()

limalama

Pecka film, od začátku do konce nevíš na čem jsi až to na konec všechno vyplave na povrch a já si řekl Ku*va dobrý ()

Bruce0659

Pekne zamotaná kriminálka. Možno až moc zamotaná. Príde prekvapenie, zvrat, sotva divák pochopí... a už je pravda úplne niečo iné... Ale určite sa oplatilo vidieť. 65% ()

Yossaretix

Celkem poutavé drama, v kterém se zas tolik neděje, hlavně se tam mluví, takže je to po chvíli dost utahané, i když rozuzlení bylo trochu překvapivé. Mužští herci podali průměrné výkony, pouze Eric Stonestreet mi moc neseděl, postavy manželek a milenek byly až moc nevýrazné. ()

pvt.Davids

Popravdě nebral bych ani jednoho za svého kámoše dokud by jsme si tam společně neudělali pořádnej G...b...g. A závidim Karl-ovi tu sestru a Eric ať se stydí ojíždět chuděru které je blbě po krevetovém koktejlu. ()

Lew.Ashby

Na film jsem se chystal delší dobu, ale díky zdejšímu průměrnému hodnocení nakonec vždy dostalo přednost něco jiného. O to větší bylo moje překvapení, když jsem na film narazil v televizi. Příběh, který doprovází skvělá atmosféra života pěti lehce znuděných úspěšných manželů a jejich "úniky" od stereotypu. Dokud tedy jeden z těchto úniků neskončí mrtvolou ve společném party loftu. Ze 4 hvězd jsem chtěl po "rozuzlení" vraždy srazit na 3, ale konec zklamání nepotvrdil a naopak potvrdil 4 hvězdy. ()

negativ

Jako nevím, ale pořídit si šmajchlkabinet a tam si vodit baby, které se neustále motají v blízkosti manželek, nebo dokonce pak si jeden z nich vodí samotné manželky, další to tajně nahrává... opravdu velmi krkolomný scénář a snaha vyhrotit děj. Dokoukal jsem, ale dá se říci že celkem ptákovina. ()

KcarlosK

Tak mám tu smůlu, že ze tří verzí jsem si vybral asi tu nejhorší. Pointa je sice fajn, ale kouká se na to divně a žádný velký dojem to nezanechá. ()

Salsecnew

!!!!! MISTROVSKÉ DÍLO !!!!! Nechápu hodnocení slabší než u Loftu 2010 a Loftu 2008, možná je na vině, že se jedná o remake remakeu, a tak, kdo viděl předchozí dva, už je utahaný, ale kdo neviděl, tak nemá vyzrazenou zápletku, a mohu potvrdit, že se jedná o napínavé, psychologické drama..... Nahota je malá, ale o nahotu zde vůbec nejde, není to erotický snímek, myslím, že by ho i kazila. ()

gggggg

Loft je film plný zvratov a intríg, síce má dobrý námet a je to slušný film, avšak toto všetko oslabuje skutočnosť, že je to remake. Je to veľmi dobrý psychologický thriller, ktorý vyšpikuje atmosféru, akurát pri premietaní udalostí a časových sledov som začínal mať chaos. ()