Loft

The Loft

Thriller / Drama

USA, 2014, 108 min

• Lokutus

Velmi zajímavej prvotní nápad je postupně rozmělněj do přeplácanýho a překombinovanýho blábolu. Původní verze by mě i tak teda celkem zajímala....(26.9.2015)

• Caelos

Vektory! Všude jsou vektory! Je to tak zamotané, že radši začnete trollovat lidi na facebooku, zatímco vám na pozadí hraje tahle šou.(30.10.2015)

Loft po třetí :D Remaky akosi nemusím, obzvlášť keď je všetko ako cez kopirák a bez zmeny. Ale pri Lofte by som ani zďaleka nebol až taký kritický ako väčšina ľudí tu. Áno, je to o inom, keď už človek od začiatku vie akým manipulatívnym štýlom sa celý film bude uberať, ale stále je to rozhodne kvalita! Našťastie som Loft videl naposledy pred cca 10 mesiacmi, tak som už aspoň trochu pozabudol, že ako sa ktorá postava predvedie vo vzťahu k svojim nerozlučným priateľom. Ale čo sa týka výberu obsadenia a samotného spracovania, tak som celkom spokojný. Aj keď originál je vždy predsa len originál... avšak ten kto nevidel ani jeden z predchádzajúcich dvoch verzii Loftu, tak určite bude nadšený!(7.5.2015)

50%.(5.12.2015)

Velmi zajímavý nápad, skvělá skupinka "kamarádů", kupa krásných žen a hlavně nezávazné vztahy, které prostě skončí tím, že objevíte mrtvou dívku ve společné posteli :) :) Je to celé takové ale dost "zamotané" a hodně moc se to na sebe kupilo, že jsem se v jednu chvíli začala ztrácet a křičela "STOP"....Karl Urban je můj hlavní Fešák, na kterého bych koukala od rána do večera a ten zbytek byl taky k "nakousnutí". Jak říkám - je to hodně zajímavé, ale celé takové "zmatečné", historii toho filmu neznám, ale nechápu, proč to totič třikrát a mám nutkání si to přečíst :) Nebo se na to podívat "natajňáka"? ;)(2.11.2015)