R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

• USA R.I.P.D. (více)

Elitní detektiv Nick Walker zahyne v přestřelce a dostane druhou šanci na onom světě v Útvaru rozhodně neživých agentů. Je to největší policejní složka tvořená dušemi nejlepších strážců zákona, kteří kdy chodili po světě. Na příkaz "shora" agenti vyhledávají a deportují ze Země bytosti, které sice vypadají jako lidé, ale ve skutečnosti jde o vysoce škodlivé tvory, jejichž pravá podoba je děsivá, povaha ďábelská a touha ovládnout svět silná. Jako zelenáč je Nick přidělen k ostřílenému šerifovi Royi Pulsipherovi, který ho začne seznamovat s chodem téhle originální policejní jednotky. Dozví se například, že pro pobyt na Zemi má každý mrtvý polda změněnou identitu, aby náhodou nenarazil na vlastní pozůstalé. Když tato nesourodá dvojice odhalí plán, který může zničit život na Zemi v podobě, v jaké ho známe, musí spojit své síly a porazit zuřivé duše, které se vzpírají spravedlnosti. (TV Nova)

Humphrey

Nic, co by v člověku zanechalo nesmazatelnou stopu, ale já se bavil. Jeff možná skutečně trochu přehrává, ale nehraje přece Jindřicha V. Je to sci-fi komedie, která vykrádá jiné sci-fi komedie, hlavně asi proto, že lidi mají rádi to, co už znají. Víc než zábavu na hodinu a půl jsem od filmu nečekal, takže jsem z kina odcházel spokojený. U mě dobrý, takže za 3. Dobré komentáře: D.Moore a kaylin. ()

punco

Tak toto ale bol svinský pruser !!!!! Keby som nemal kino zdarma nechal by som si vrátiť peniaze. Bridges hral tú najúlisnejšiu postavu kinematografie a nefungovalo tu vobec nič. Hviezda za jednu scénku a starého číňana s banánom. ()

Ernedar odpad!

Na tohle jít do kina je hřích. Možná né hřích, ale kacířství, že za to chtějí vůbec peníze. Myslel jsem si, že Jeníček s Mařeknou byli absolutní dno. Bohužel ne. Divím se, že jsem z kina neodešel. Tenhle film nemá nápad, nemá dobře zahranou jedinou roli, nemá dobrého snad vůbec nic. Slabé efekty, které nic nového nepřinesly. Obsazení není špatné, ale je na hercích vidět, že je to i pro ně přinejmenším oddechová role a nehodlají se snažit. Poprvé lituju, že jsem za film utratil peníze v kině. ()

Synesis

Moje očekávání bylo vzhledem k hodnocení a ziskům opravdu malé, ale nebylo to zas tak špatné. Jen trošku překvapí jak je film krátký.. ()

MiniRecenze

Hned co mě napadlo po shlédnutí bylo,že se jedná o "vykrádačku" mužů v černém.Samozřejmě,vyměnil se nápad,nepřítel,organizace,ale ta podstata tam zůstala stejná.Dojmy jsou různé.Někdy jste nadšení,potom zase zklamání a ke konci z toho vzejede průměr a přesně je to tento případ.Efekty jsou někdy hodně povedené,někdy skoro animované.Ve filmu vládne i snesitelný humor a to Vám dovolí překousnout i herecké obsazení.Děj filmu je hrozně předvídatelný a hned po prvních desetí minutách víte jak film skončí.Je to neškodná jednohubka,která ničím neurazí,ale ani neosloví. ČISTÝ PRŮMĚR!!! ()

sew810

Mám rád Ryana, miluju Bridgese a Bacona, mám rád akční fantasy/comics filmy ale tohle ne!!! Má to vše ale je toho málo na tak zajímavý ponteciál. ()

Tomik00

Film jehož obsah u mne postrádá jakoukoliv intelektuální hodnotu. Ve filmu se sejde banda příšer v nesmyslných událostech, při kterých vám začíná rozum stát. Ve filmu se objevují i gagy, které už nejsou vůbec vtipné. Tímto filmem zabijete jen svůj čas! ()

kverula

Minulý týden jsem vážně neměla štěstí na filmy. Záměrně jsem zvolila tři žánry pro případnou kompenzaci. Ta se však nedostavila. Ani jeden z filmů jsem jednoduše nedokázala dokoukat, a že jsem se snažila. Třikrát jsem jim dala šanci, až jsem si nakonec řekla, že můj čas je příliš drahý na sledování pí----ovin. Prvním z nich byl Trans, u kterého jsem zkrátka neudržela pozornost. Začal mě nudit dřív než se zřejmě vyvrcholil. Druhým byl Italský klíč, který je sice pěkně barvitý, ale pokud v tom nehrajou dobří herci, nestojí to za nic už po prvních 10 minutách. Třetím filmem byl R.I.P.D. Film zpracovaný na způsob MIB a mrmlající Jeff Bridges. Nemůžu si pomoct, ale když vidím filmy s "tuhouši", říkám si: Zlatej Beetlejuice! ()

pavlik05

Jeff, se svým vtipným přízvukem a komplexy ze znásilnění svých očních jamek, mě celkem bavil a je nutno říct, že i některé akční scény měli něco do sebe. Z mého pohledu film rozhodně propadák nebyl, ale je pravda, že se z toho dalo vyždímat mnohem více. I tak mě to bavilo a rozhodně neurazilo..) nedělní večerní podiváná 60% hipíci ()

retrix

Vtipné to docela bylo, chraplák Bridgesovi i slušel, ale že by to zrovinka bylo k popukání, to se říci nedá. ()

Sever

Nic, ale vubec nic v tom nehledejte. Proste koukejte. Je to ptakovina na n-tou, ale aspon me pobavila. Film mi nic nedal, ale taky nezval. Mozna zabil nudu na jeden vecer. Podivam se na to zase za par let, i kdyz to uz me mozna nepobavi, protoze budu mit jiny smysl pro humor. ()

jaqubko

Komediálny výplach roka, ktorý presne vie čo je a na nič iné sa nehrá. Kadencia hlášok stúpa, efekty sú akurát tak brakové, aby neotravovali ale stále boli vtipné. herecký ansámbl je podarený a má to gule väčšie než MiB. ()

Scaevola

To zase byla blbůstka - místy vtipná (občas), místy přihlouplá (většinou) a s notně recyklovaným námětem (hrdina zemřel, ale pořád chce za svou milovanou). Většina nápadů mi přišla přestřelená a od toho jsem se bohužel jaksi nedokázal dostat dále. ()

spawnxp

Pár dobrejch efektů, pár forků se taky najde, ale málo platný, jde tu o x-tej nálev MIB/HellBoy. Nenadchne ale ani neurazí. ()

Desmi

Nemůžu si pomoct, ale mě tenhle film dost připomínal muže v černém. Narozdíl od nich, tenhle je alespoň vtipnej. I když že by mi tím humorem natrh půlky, to se taky říct nedá. Jde totiž o vyloženě tupej film (což má s mužema v černým společný). Tomuhle "sci-fo-fantasy" shitu jsem jednoduše neporozuměl a ani mu rozumět nechci.. Snad příště stáhnu něco lepšího.. ()

Co chystá režisér Notting Hillu?

Co chystá režisér Notting Hillu?

28.10.2015

Nebezpeční stařešinové znovu v akci