poster

Signál

Komedie / Drama

Česko, 2012, 113 min

 • Pontius
  odpad!

  Dementní nápad v čele s Vojtou Dickem a ultra-nesympatickym Kryštofem Hádkem, kterej snad neumí hrát jinou roli než usoplenýho trotla, co by rád naložil každou, která s nám vytírá podlahu. Oba dva mi dluží 113 minut života za tohle odporný utrpení!(23.9.2013)

 • pm
  ****

  Chtěla jsem vidět něco, co toho dne nehráli, takže nám tak nějak dík mé roztržitosti zůstal ze vší té bídy na výběr "Signál". Nezajímá mě Nightwork, není mi náct, abych zabírala na sympaťáky v hlavních rolích, ani nevyhledávám korektní české komedie ušité na míru divákovi, ale nic z toho mi nebrání přiznat, že jsem se celkem bavila. Možná to bylo jen únavou z předchozí týdnů, nevím. Možná by mi cokoliv srovnalo náladu po reklamě s Lucií Bílou, během které jsem váhala nad únikem ze sálu. Ale když tak nad tím po rychlém přeběhnutí českých recenzí Řehořkova (vážně jen lehce průměrného filmu) přemýšlím, už dlouho mám plné zuby českých kritiků, kteří neumějí nic lepšího, než snobsky roztrhat film, který by možná vnímali jinak, kdyby si na něj koupili lístek za ty zhruba dvě stovky. Proto jedna * navíc. Jen tak z trucu. (Však já časem uberu).(24.2.2012)

 • Payushka
  ***

  Díváte se na rozjuchaný plakát několikrát projetý Photoshopem a říkáte si, že Signál možná bude příjemná oddychová komedie. Jenže ouha. V polovině snímku se humor lehce přiškrtí a až do konce spíš dosípává, doprovázen dramatickými prvky. Jakmile ale pro nějaké drama nebudujete psychologii postav už od začátku a myslíte si, že bohatě stačí "Bolek Polívka se tváří smutně", pak z toho vyjde něco nepříjemně polovičatého.(30.5.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Dodávce ve filmu dvakrát ukradnou kola. Ve chvíli, kdy v ní protagonisté prchají, jsou ale kola zase zpět. (Mandalorian)

 • - Scenárista Marek Epstein a režisér Tomáš Řehořek se v základní myšlence nechali ovlivnit jinou českou komedii, díky čemuž se v kuloárech snímku přezdívá „Bobule 3“. (Olík)

 • - Motocykl se sajdkárou byl sice plně funkční, ale kvůli velkému hluku nebyl nastartován a ve scéně je potupně tažen lanem. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace