Signál

Komedie / Drama

Česko, 2012, 113 min

• teutates

Česká srajda o tom není pochyb, no jaksi nemam důvod ji hanit. Já vesměs pochopil, o čem to bylo (ehm), dejme tomu, že ta kamera nebyla až tak na pi* a celkově mně srala "jen" jedna jediná věc a to těch 115 min. Nemohl sem se dočkat konce a celkový dojem? Věčnost, strašně dlooouhé roztahaneeé to bylo. Jak sem vzpomínal v úvodu je to srajda, no nemam sílu ani nadávat a ani nikoho shazovat. 3/10(10.3.2012)

No moc jsem od toho nečekal a bylo to jenom dobře. Rozhodně je to slabší než Bobule. Nápad to sice má, ale provedení je slabší. Párkrát jsem se zasmál. Ale ani Jiří Menzel jako pseudo Enstein tomu moc nepomáhá... Roden hraje pěkného nerváka. "Zkusíme Královku?" :D(20.2.2013)

• Tosim

Opět nerozhodnost mezi figurkařením a dramatem, ani tento film, ani dva hlavní představitelé, skutečně "nejsou svědomím". Za intermezza v podobě poetických záběrů přírody a reklamu na Seznam na Hádkových zádech bych fakt fackoval. Malinko jiný snímek z vesnice to je, ale nic, co by překročilo svůj stín, třeba jako Muži v říji. 50%. Jakpak dopadnou Vrásky z lásky, pane Epsteine?(21.2.2012)

• Gary

HLÁŠENÍ MÍSTNÍHO ROZHLASU: Zápletka dobrá, provedení horší, Dyk nesnesitelný. Hádek, Roden a Lichý si můžou vyzvednout brambory za snahu na obecním úřadě. KONEC HLÁŠENÍ.(23.9.2012)

První co mě na filmu zaujalo bylo obsazení. Jiří Menzel v roli podivína byl hodně dobrý nápad a jeho čůrací scény neměly chybu. Kryštof Hádek, Karel Roden a Bolek Polívka je moje česká herecká topka a i v Signálu svouji kvalitu potvrdili. Trošku mi vadil Vojtěch Dyk, který by se raději měl věnovat zpívání. Na filmu mě nejvíce sral debilní a zmatený střih ve stylu americké produkce, ale i tak jsem musel dát čtyři hvězdičky. A to hlavně za herecké výkony, zajímavý námět, který je hlavně v ČEZku stále aktuální a v neposlední řadě mi docela sedlo střídání žánru. Tomáš Řehořek ani na počtvrté nezklamal.(14.5.2012)