poster

Signál

Komedie / Drama

Česko, 2012, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boogeyman
  ***

  Dokonalý příklad filmu, který neví jaký žánr chce být a tak zkouší být všechno. Někdy funguje, někdy ne, ale hlavně ty přechody hodně skřípou. Ale nuda ani na chvilku.(5.1.2013)

 • SeBig
  **

  Po pravdě řečeno tento film jsem si pustil jen kvuli písničce kterou furt dokola hráli v rádiu a mě se vryla do hlavy. Měl jsem furt to nutkání si to pustit. Výsledek naprosto špatný film který neví jestli to má být romantický, komedie nebo snad drama jako tohle se stává snad u každého českého filmu. Nuda, kecy, jízda na babetách a zase jen samá nuda...(26.6.2012)

 • Tosim
  **

  Opět nerozhodnost mezi figurkařením a dramatem, ani tento film, ani dva hlavní představitelé, skutečně "nejsou svědomím". Za intermezza v podobě poetických záběrů přírody a reklamu na Seznam na Hádkových zádech bych fakt fackoval. Malinko jiný snímek z vesnice to je, ale nic, co by překročilo svůj stín, třeba jako Muži v říji. 50%. Jakpak dopadnou Vrásky z lásky, pane Epsteine?(21.2.2012)

 • Gary
  **

  HLÁŠENÍ MÍSTNÍHO ROZHLASU: Zápletka dobrá, provedení horší, Dyk nesnesitelný. Hádek, Roden a Lichý si můžou vyzvednout brambory za snahu na obecním úřadě. KONEC HLÁŠENÍ.(23.9.2012)

 • Kothy
  ***

  No moc jsem od toho nečekal a bylo to jenom dobře. Rozhodně je to slabší než Bobule. Nápad to sice má, ale provedení je slabší. Párkrát jsem se zasmál. Ale ani Jiří Menzel jako pseudo Enstein tomu moc nepomáhá... Roden hraje pěkného nerváka. "Zkusíme Královku?" :D(20.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace