Psychiatrička a moderátorka rádiové talk show Talk Line, doktorka Sonny Blakeová, se rok po smrti otce vrací do Rosewood Lane ve Stillwateru a nastěhuje se do jeho domu. Sonny prošla krutou výchovou ze strany otce a sama chodila na terapii k doktorce Cloey. Sonnyin přítel, okresní státní zástupce Barrett Tanner, jí pomáhá se stěhováním. Hned při příjezdu se Sonny od sousedů dozvídá, že místní poslíček roznášející noviny je nebezpečný šílenec. Sonny zjistí, že se vloupal do domu a možná také zabil jejího otce, ale detektivové Briggs a Sabatino jí nevěří a vše svádí na bujarou fantazii. Když je Barrett napaden a zmizí, zavolají Sonny a její kamarádka Paula Crenshawová policii, ta ale nic a nikoho nenajde. Zbláznila se Sonny nebo je poslíček s novinami ztělesněné zlo? (Filmbox)

RobLord

Všechno v tomto celuloidu dobře funguje, až na postavu paperboye. Není ani tajemný, ani hrůzostrašný a pochopitelně nikdy nebude plavat se žraloky - s Freddy Kruegerem, Pinheadem, Jasonem Voorheesem, Leatherfacem nebo Salvovým Creeperem. Paperboy by byl mnohem zajímavější jako psychopat ve stylu Otčíma, šílených vychovatelek, adoptovaných dětí a pod. Ostatně takový thriller existuje: http://www.csfd.cz/film/121260-postak/ ()

andrew88

Rosewood Lane je koukatelný průměrný thriller....ale upřímně tak pitomé rozuzlení už jsem dlouho neviděl. Shlédnuto kvůli Rose McGowan... ()

petrik11

Nemôžem si pomôcť, celkom vydarený film a oni ho dodžubú takým záverom. Tušil som, že s roznášačom novín nie je čosi v poriadku, ale toto ma sklamalo. Tlupa identických dvojníkov priamo z pekla? Keby bol záver iný, tak nejakú hviezdu dám ochotne navyše ()

intro

Celkem vydařený thriller. Tohohle rejžu mám rád. 90 minut uteče krásně. Rosewood Lane rozhodně nepostrádá napětí. Já dávám 60%. ()

Cechyno4

Hororová oddechovka. Horor na odreagování. Průměrní herci, průměrné herecké výkony, neoriginální scénář. Pravá hororová atmosféra se filmu totálně vyhnula. Bylo tu pár dobrých lekaček a líbilo se mi také to nadpřirozeno okolo vyšinutého blázna. Líbily se mi scény s lukostřílem :) Padouch byl dobrý střelec :) I tak pro mě těžce vydřené dvě hvězdy, kdybych měl být přesný tak 1 a půl. ()

naytsirk

Pořád jsem přemýšlel, od kuk já tu holku znám.... Tady mě ovšem děsně štvala, stejně jako všichni ostatní.... Co to vlastně mělo být? Nemělo to pořádně hlavu ani patu, jádro pudla i člověk s dlouhým vedením jako mám já rozlouskne an cvaj.... Jediný štěstí, že to nebylo zas až tak dlouhý.... ()

in flames

Pekne spravený psychothriller (horor určite nie) hlavná hrdinka je sympatická a hrá dobre, hudba je atmosféru dotvárajúca a nevyrušuje, najslabší článok filmu je dej. Vyvíja sa sľubne, ale vysvetlí len veľmi málo a nie je dosť strhujúci, sú časti keď sa film trocha vlečie, škoda dalo sa z neho dostať viac, ale ako jednohubka na nedeľné popoludnie poteší, takže (ako hovorila na pani profesorka) statočná trojka. ()