Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie

Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia, The

Hrôza v Connecticute 2: Duch Georgie

Drama / Horor / Thriller

USA, 2013, 100 min

Duchařina, kde je spojitost s otroctvím. K tomu pěkná hlavní hrdinka a ponurá atmosféra. Na jedno podívání ideální.(9.3.2014)

O triedu slabšie ako kvalitná jednotka, ale vlastne som to aj čakal. Zápletka je veľmi podobná ako v prvej časti (rodinka, domček, duchovia, kostlivci atď.), akurát na inom mieste a s inými postavami, čo by až tak nevadilo, ale v tomto prípade si myslím, že platí, že menej je niekedy viac. Tie efekty, masky a duchárske scény boli síce spracované pekne, a duchov ukazovali omnoho častejšie, čiže dalo by sa povedať, že táto časť pôsobí omnoho akčnejším a svižnejším tempom, no atmosféra pokrivkáva, a to poriadne. Tento horor podľa mňa nevydesí, ani keby sa postavil na hlavu, pretože technicky je síce nakrútený na výbornú, ale to množstvo flashbackov, prehnane rýchly strih v akčnejších pasážach či neustále striedanie kamerových filtrov ma štvalo ako už dlho nič. Odporúčať to myslím môžem, pretože herci to nepokazili a nájde sa tu aj pár ľakačiek, ale oproti naozaj vydarenej jednotke je to pre mňa sklamanie, keďže duchárskym hororom fandím viac než dosť.(2.2.2013)

Hroza v Connecticate,čo sa tam neodohráva to je zaujímavé.Stále sa tu niečo dialo a tých duchov tu bolo nespočetne veľa až sa v tom príbehu človek stratí.Skoro v celom filme sa miesila skutočnosť s minulosťou,flashbackou tam nadrbali toľko,že už po pár scénach ma to začalo viac srať ako baviť,v tomto ohľade mohli troška ubrať.Na mňa ľakačky vobec nezabrali,lebo boli predvídateľné.Ale po príbehovej stránke to bolo veľmi slušné a svojim sposobom aj originálne.Masky duchov boli na dobrej úrovni a v niektorých momentoch sa mi páčili aj efekty ale nemožem sa ubrániť tomu rozpačitému dojmu z tohoto filmu.A herecké obsadenie bolo príjemné zvolené.(19.4.2014)

• SG-1

"Pokud ty prášky nezabírají, tak bychom za ně měli přestat platit." -Andy-(17.7.2015)

Protože jednička patří k mojim nejoblíbenějším hororům, tak je dvojka pro mě trochu zklamání. Vlastně to neni až tak špatná duchařina. Nezpomínám si, kdy jsem v nějakém hororu viděl tolik povedených lekaček, ale na můj vkus je tu dost předuchováno. Zvítězila tu kvantita nad kvalitou. Méně je někdy opravdu více. Takhle je to pro mě jen film, který se minul účinkem.(13.4.2013)