poster

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie

 • USA

  Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia, The

 • Slovensko

  Hrôza v Connecticute 2: Duch Georgie

Drama / Horor / Thriller

USA, 2013, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bourec
  ***

  Pro mě o chlup lepší než původní film.50%.(12.5.2013)

 • stration
  ***

  S prvním dílem společný jen název. Jinak celkem podařenou duchařinu sráží do průměru hrozná předimenzovanost snímku. Všeho je prostě až moc. Flashbacky, různě barevné filtry, tuny duchů (a to je u duchů co říct!) a lekaček, že se všechno stane po hodině tak fádní, že rozuzlení příběhu nijak nevynikne. No ale jsou i horší.(29.5.2013)

 • cariada
  ***

  Duchařina, kde je spojitost s otroctvím. K tomu pěkná hlavní hrdinka a ponurá atmosféra. Na jedno podívání ideální.(9.3.2014)

 • carlos 2010
  ***

  Keby to natočili pred 30 rokmi, bolo by to super. V súčasnosti to neprináša nič nové, ale je to pozerateľné.(20.5.2013)

 • bestlama
  **

  Dostat peníze na kdejakou předem zpackanou kravinu dostane dneska každý čerstvý mentál, který vyšel Univerzitu pro blbečky a má načtené nějaké filmové sloupky v magazínu Nasrat a Rozmazat Pokračování! Je to jednoduché jako facka! Stačí posbírat pár kámošů a sousedy, získat dotaci 58 dolarů na film a sebrat halloweenské masky ze základní školy pro Obrněné děti. Nechejte je v tom pobíhat v lese furt dokola a s klidem to potom můžete propagovat jako pokračování poměrně úspěšné duchařiny. Nakonec vám vůbec nic nevezme vaše ultragigahyper plány posbírat kámoše znovu, navýšit rozpočet o 15 dolarů a jít si třeba natočit pokračování Sinister 2: Duchové z Ontaria!!!(3.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace