poster

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie

 • USA

  The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia

 • Slovensko

  Hrôza v Connecticute 2: Duch Georgie

 • Velká Británie

  The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia

Drama / Horor / Thriller

USA, 2013, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • peter12
  ***

  Hroza v Connecticate,čo sa tam neodohráva to je zaujímavé.Stále sa tu niečo dialo a tých duchov tu bolo nespočetne veľa až sa v tom príbehu človek stratí.Skoro v celom filme sa miesila skutočnosť s minulosťou,flashbackou tam nadrbali toľko,že už po pár scénach ma to začalo viac srať ako baviť,v tomto ohľade mohli troška ubrať.Na mňa ľakačky vobec nezabrali,lebo boli predvídateľné.Ale po príbehovej stránke to bolo veľmi slušné a svojim sposobom aj originálne.Masky duchov boli na dobrej úrovni a v niektorých momentoch sa mi páčili aj efekty ale nemožem sa ubrániť tomu rozpačitému dojmu z tohoto filmu.A herecké obsadenie bolo príjemné zvolené.(19.4.2014)

 • Marsik
  ***

  Průměrná duchařina, která drží divákovu pozornost pouze díky atraktivní Abigail Spencer. Nebýt jí, šel bych určitě pod 50%. Závěr šup šup a už tu jsou titulky. Pokud se budu chtít někdy k nějakému hororu vrátit, tak tento to nebude. 57%(5.9.2014)

 • stration
  ***

  S prvním dílem společný jen název. Jinak celkem podařenou duchařinu sráží do průměru hrozná předimenzovanost snímku. Všeho je prostě až moc. Flashbacky, různě barevné filtry, tuny duchů (a to je u duchů co říct!) a lekaček, že se všechno stane po hodině tak fádní, že rozuzlení příběhu nijak nevynikne. No ale jsou i horší.(29.5.2013)

 • sidzej
  ***

  Po dlhej dobe konečne zručne natočený horor s fajn kamerou, obsadením a technickým spracovaním. Príbeh samozrejme jedno veľké klišé ale v rámci žánru slušný rozpočet je rozhodne vidieť za čo som fakt vďačný lebo v poslednej dobe je to s horormi strach a hrôza.(3.2.2013)

 • JohnCZ
  **

  Tvůrci by si měli uvědomit, že méně je někdy více. Film je od začátku do konce vyloženě duchařská buzerace a nekonečná přehlídka útěků a zmateného střihu snažícího se vytvořit napětí z neustálého měnění barevných filtrů a všemožných záblesků. Ze začátku je to celkem fajn, ale ke konci se to přejí a atmosféra či dokonce strach z jinak poměrně ohavných bubáků je fuč. Nekouká se na to úplně špatně, zejména postava pana Gordyho je hodně zajímavá a závěr je až dojímavý. Ale ta umělá snaha neustále tlačit na pilu moc nefunguje.(21.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace