Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie

Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia, The

Hrôza v Connecticute 2: Duch Georgie

Drama / Horor / Thriller

USA, 2013, 100 min

S jednotkou to vlastne nemá nič spoločné, a moje očakávania boli dosť malé, ....o to viac ma to príjemne prekvapilo a zaujalo.(27.4.2013)

• SeBig

Proč jsem se vůbec na tu dvojku koukal? Herecké výkony na přes držku, stejně tak i nelogické chování postav. Snad jediný dobrý vykon podal Murray. Jinak nudná slátanina bez pořádnýho námětu.(19.11.2014)

• venison

Naprostá krávovina, která nemá s pořádným hororem nic společného.. Děj je dost na prd a jediné, co má podkreslovat tíživou bububu atmosféru jsou záběry duchů, kteří se bezmyšlenkovitě plíží kolem.. Závěrečná pointa byla jasná asi po 10 minutách filmu.. S jedničkou má spojitost jen první část názvu.. Na tohle koukat je fakt ztráta času..(25.11.2013)

Hroza v Connecticate,čo sa tam neodohráva to je zaujímavé.Stále sa tu niečo dialo a tých duchov tu bolo nespočetne veľa až sa v tom príbehu človek stratí.Skoro v celom filme sa miesila skutočnosť s minulosťou,flashbackou tam nadrbali toľko,že už po pár scénach ma to začalo viac srať ako baviť,v tomto ohľade mohli troška ubrať.Na mňa ľakačky vobec nezabrali,lebo boli predvídateľné.Ale po príbehovej stránke to bolo veľmi slušné a svojim sposobom aj originálne.Masky duchov boli na dobrej úrovni a v niektorých momentoch sa mi páčili aj efekty ale nemožem sa ubrániť tomu rozpačitému dojmu z tohoto filmu.A herecké obsadenie bolo príjemné zvolené.(19.4.2014)

Že to nemělo s první Hrůzou nic společnýho mi je úplně jedno. Já jsem viděl duchařinu a to ducahřinu dobrou. Nemusím moc filmy, kdy na první zavlátí prostěradla dojde v závěrečný dvacetiminutovce a v tomhle směru je Duch Georgie prvotřídní. Bubáci se objevej už v prvních sekundách a z obrazovky prakticky nezmizej. A co víc, ono to, až na výjimky, nepůsobí vůbec účelově. Naopak. Místy jsem byl z toho rejdění a hustě dávkovaného napětí docela nervózní, takže jsem ani moc nevnímal chybějící prachy od producenta. Sedlo herectvo, tudíž jediný, co bych vytkl, je samotnej závěr. Toho mě mohli ušetřit. Ale jinak s touhle hororovou jednohubkou nemám problém. 75%(26.5.2013)