poster

Kličko

 • Německo

  Klitschko

 • Slovensko

  Kličko

  (festivalový název)

Dokumentární / Sportovní

Německo, 2011, 110 min

 • Special One
  ***

  Člověk by od dokumentu o boxerech čekal trochu toho boxu. Trochu té taktiky, tréninku, nedej bože rozebrání vícero zápasů, ale to už bych chtěl po skopčácích asi moc.(5.8.2012)

 • teutates
  ****

  Americký sen v ukrajinském podáni. Kluci ukrajinského "dělníka" si svůj respekt ve světě vybili. Je těžké dosáhnout ve vrcholovém sportu to nejvyšší místo bla, bla, bla... takový chvalozpěv to ale není, klidně to s nima zkusím, ale jen v brnění, ehm... 8/10(8.4.2012)

 • GilEstel
  ****

  Pokud vás alespoň trochu zajímá svět profesionálního boxu, jistě by vám neměl uniknout dokument sumírující život sourozenecké dvojice bratří Kličků. Dočkáte se zde nejen krátkých ukázek z klíčových zápasů, které předznamenávaly jejich profesionální vzestupy a pády, ale i rozhovory s trenéry, rodiči a krátkými pohledy do dětství, rozdíly mezi bratry. Zejména jejich mládí v Sovětském svazu, kdy rodina cestovala po štacích s otcem, profesionálním vojákem, formovala jejich myšlení. Černobylská tragédie a první návštěvy západního kapitalistického světa znamenaly velké změny, které by zamávaly s každým člověkem, ať sportovcem či nesportovcem. Železná vůle a zásadovost jim nakonec pomohla obstát i v cizím nebezpečném světě. Klobouk dolů před tím, co dokázali a stále ještě dokazují.(4.10.2012)

 • maxxxim
  *****

  Všetká česť nemeckému filmárskemu tímu, ktorý sa pochlapil a vyprodukoval skoro dve hodiny pútavej podívanej.(8.1.2013)

 • enjoi
  *****

  Tyhle sportovní životopisné filmy mám velmi rád. Klitscko se povedl stejně jako předchozí rok Senna. Doporučuji zhlédnout i těm, co se o sport moc nezajímají, životní příběh bratří Klitscků opravdu stojí za to.(9.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace