poster

Kličko

 • Německo

  Klitschko

 • Slovensko

  Kličko

  (festivalový název)

Dokumentární / Sportovní

Německo, 2011, 110 min

 • maseer2
  ****

  výborný dokument, po jehož zhlédnutí musíte před oběma bratry smeknout, i pokud jste (třeba jako já) boxem naprosto nedotčeni.. sledovat jednak vyrůstání a jednak vzestupy i pády obou Kličků je zajímavé, poučné i zábavné, takže se téhle podívané rozhodně nebojte ani v případě, že veškeré vaše znalosti ohledně boxu končí tím, že víte, že kdysi boxoval nějaký Muhammad Ali, že Mike Tyson komusi ukousl kus ucha a že v současnosti jsou tu bratři Kličkové, kteří ovládají těžkou váhu..(25.3.2013)

 • Frajer42
  ****

  Výborně naservírovaný dokument o největší bratrské legendě boxerského sportu. Nabízí detailní nahlédnutí do životů a kariéry těchto boxerů i pro lidi, kteří o nich slyšeli pouze někde v televizi. Nutno říct, že si bráškové prožili zajímavý život, takže je skutečně o čem vyprávět. Dokument je velmi zajímavý a plný dramatických momentů. Nabízí nejenom nahlédnutí do světa boxu, ale mapuje třeba i dřívější život na Ukrajině a vlastně i v celém CCCP. Všem doporučuji. Dokonce i těm, které box a ani sport totálně nezajímá. 4*(11.8.2012)

 • T2
  *****

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $579,000▐ box až tak nemusím ale opäť rázne prevedený dokument strhol a dokonale zobrazil životnú dráhu týchto borcov, veľká spokojnosť /100%/(12.1.2014)

 • Nettrass
  ***

  To se jim to boxuje, když z toho umějí vyKLIČKOvat.(31.12.2012)

 • cheyene
  *****

  Hlavně z nich nedělejme bohy, ano? Jsou vysocí, mají účinný styl a dnešní těžká váha založená zejména na byznysu jim neposkytuje soupeře, kteří by se jim mohli rovnat. O výsledku je tedy ve většině případů rozhodnuto ještě před gongem prvního kola. Kdyby bylo umožněno, aby boxovala špička těžké váhy mezi sebou, nechodili by proti těmto sourozencům soupeři s minimálními zkušenostmi. Ale to je téma, které tak úplně nepatří k hodnocení tohoto filmu. Kličkové boří mýty o rohovnickém sportu. Zejména tím, že jsou inteligentní a mají vysokoškolské vzdělání. Tento dokument je velmi zdařilý, obohacen dobrou hudbou a výpověďmi jejich soupeřů, trenérů, rodičů či přátel. Řada výborných záběrů a informace ohledně jejich raného mládí mě pak nutí ke konečnému hodnocení - 5*.(10.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace