Příjemné retro se spoustou docela zajímávých postav, problém je v tom, že některé z nich, tedy alespoň mě, lezou pořádně na nervy a jiným, těm sympatickým je dán příliš malý prostor, tím myslím zejména Ricci, jelikož její scény patří k těm nejlepším. Každopádně zatím to i přes onu částečnou otrávenost z některých jedinců vypadá slibně. Uvidíme uvidíme, jestli Pan Am doletí k více jak třem hvězdám. Po jedenáctym díle mám pocit, že se to pravděpodobněji zhroutí k zemi, jelikož to začíná působit jako sladkobolná, debilně napsaná telenovela, která je díl od dílu lacinější.(12.10.2011)

Zlatá šedesátá byla ve všech ohledech kouzelná. Nebo si je tak aspoň pamatujeme při pohledu na elegantní tvary navoskovaných auťáků a dobře oblékaných žen. Seriál Pan Am je zasazený do prostředí stejnojmenné letecké společnosti, která tehdy bývala nejkouzelnějším způsobem, jakým se dalo cestovat. Je to dobře vyvážená odpočinková podívaná v přitažlivé podobě. Na pilu tlačí jenom výjimečně, a když už, tak s velkým citem. Pochopitelně taky hodně pomáhá, že hlavní hrdinové, kterými jsou letušky a piloti společnosti, vypadají tak dobře.(17.6.2012)

3,5* ~~~ Čas od času je třeba trocha té slaďárny. A tohle je slaďárenská telenovela s příchutí dramatu a špetky špionování. Problém je, že posledních několik dílů už autoři asi tušili, že se žádná druhá série nebude, protože chování postav a děj se začaly zvrhávat v klasickou telenovelu, kdy jsou skoro všichni se všemi, řeší se tristní nedorozumění a vztahy a celé to upadá do absurdna a nesmyslů, což byla škoda. Řekněme, že těch deset dílů stačilo, u dalších už začínal být scénář více a více rozumu prost.(12.12.2015)

Krásně naivní a obrazově úchvatný seriál.(19.8.2012)

po prvom diely dávam opatrné priemerné hodnotenie, dejovo určite pútavé, dobová atmosféra 60.rokov fajn. má to svoje čaro, na letušky sa dobre pozerá, ich vedľajšia dejová linka mimo letu zatiaľ dobrá, dobre to dokreslí ich charaktery, uvidíme čo povedia ďalšie diely ale ak to nepoľaví tak to bude určite viac bodovať! __po druhom diely zvyšujem hodnotenie /70%/(8.1.2016)

• Mike Vogel

• - Původně byl do role Deana Loweryeho obsazen Jonah Lotan, po pilotní epizodě byl přeobsazen Mikem Vogelem. Lotan se objevuje v traileru, i když pro seriál byly scény z pilotního dílu přetočeny s Vogelem. (mottty)

• - Christina Ricci musela během natáčení nosit vyšší podpadky než její kolegyně, protože společnost Pan Am vyžadovala, aby jeho letušky měřily 165 cm. Ricci přitom ve skutečnosti měří o 10 cm méně. (Aurum)

• - Společnost Sony Pictures Television koupila práva na vysílání seriálu Pan Am, který jej dostala na obrazovky televizních stanic Star v Indii a TVNZ na Novém Zélandu. Společnost se také rozhodla vysílat seriál na klíčových trzích v Asii, jako je například Hong Kong. Jako první odstartoval Pan Am na obrazovkách Indické Star na začátku roku 2012, následoval Nový Zéland v únoru, od března byl seriál vysílán na stanici Imagica BS v Japonsku. Během roku se Pan Am „dolétl“ i na australský kontinent, kde jej uvedla televize Nine Network. (Dlee)