Pilot: Tak tohle mě nadchlo. Po nepříliš povedeném The Playboy Club je tu další z letošních seriálových novinek odehrávající se v 60. letech. Ovšem na rozdíl od zmiňovaného seriálu, Pan Am vás dokáže do šedesátek přenést díky precizní výpravě i atmosféře, a zároveň slušně rozehrává děj okolo všech hlavních postav. A ani v nejmenším nenapodobuje Mad Men. Už jsem se bála, že všechny seriály, které se chtějí svézt na úspěchu Mad Men a nostalgie šedesátých let, dopadnou podobně vyumělkovaně jako The Playboy Club. Jsem ráda, že Pan Am jde svou vlastní cestou. Vedle přiblížení toho, jak to chodilo v legendárních aerolinkách Pan Am, se tvůrci nebojí zabrousit i do špionážních vod. Zatím maximální spokojenost. / Nadšená jsem i po třetím dílu. Pan Am je opravdu příjemná oddechovka, která se točí hlavně kolem vztahů, ale špionážní zápletka a zapojení politického dění do příběhu jí dodává na zajímavosti. 1. série - 80% // Nejoblíbenější postavy: Kate Cameron (Kelli Garner), Roger Anderson (David Harbour)(30.9.2011)

3,5* ~~~ Čas od času je třeba trocha té slaďárny. A tohle je slaďárenská telenovela s příchutí dramatu a špetky špionování. Problém je, že posledních několik dílů už autoři asi tušili, že se žádná druhá série nebude, protože chování postav a děj se začaly zvrhávat v klasickou telenovelu, kdy jsou skoro všichni se všemi, řeší se tristní nedorozumění a vztahy a celé to upadá do absurdna a nesmyslů, což byla škoda. Řekněme, že těch deset dílů stačilo, u dalších už začínal být scénář více a více rozumu prost.(12.12.2015)

• shyster

Jedná se spíše o podprůměrný seriál, který nejspíš táhne hlavně dámskou část osazenstva. Zasazení děje do 60.let je zajímavý tah, zvláště se podařilo vytvořit kulisy těchto let. Jenže samotný děj, který by měl mít 20 minut, je natáhnutý na dvojnásobek. Scénáristi se až tak moc nesnaží a nedokáží vytřesat z toho víc. A ono by to i šlo, když si uvědomíme, jaké postavení měli v 60.let všichni ti piloti a letušky.(31.7.2013)

Hodnocení pilotu: Welcome to the jet age! Příjemný retro look a báječný soundtrack, letadlům PAN AM ale zadrhávají kolečka v nepřirozených, lépe uměle vypjatých chvílích (žádost o ruku na schodech letadla při nouzovém letu ze Zátoky sviní).Taky mi ukažte leteckou společnost (bez ohledu na dobu), která by kvůli svému zaměstnanci z nejnižších kategorií vyslala vrtulník. Opravdu lidi baví něco, čemu nemůžou věřit, když by to šlo natočit sice nudněji, zato věrohodněji? Některé seriály se ani nesnaží zastírat, že scénář jen potřebuje vyčerpat předepsaný počet dílů, a o nic "hlubšího" v tématu nejde, Pan Am je příkladem. Ještě bych vyhodil toho podmíráka Christinu Ricci, naopak Margot Robbie je nádherná! Za retro 4, za scénář 2.(15.12.2012)

po prvom diely dávam opatrné priemerné hodnotenie, dejovo určite pútavé, dobová atmosféra 60.rokov fajn. má to svoje čaro, na letušky sa dobre pozerá, ich vedľajšia dejová linka mimo letu zatiaľ dobrá, dobre to dokreslí ich charaktery, uvidíme čo povedia ďalšie diely ale ak to nepoľaví tak to bude určite viac bodovať! __po druhom diely zvyšujem hodnotenie /70%/(8.1.2016)

• Mike Vogel