Tři filmové povídky, které spojuje téma sexu a smrti. Zvrácené erotické hrátky, nadpřirozená monstra a vzrušení z převleků nenechají nikoho chladným…  Tři příběhy spojuje jediné – sexuální perverze. První vypráví o netradičním manželském soužití. Manželku Viktorii vzrušuje sex se ženami. Ráda také pozoruje, jak její manžel souloží se ženami. Vždy si pozvou bezdomovkyni a nabídnou jí jídlo, koupel a pár drobných. Oběti vyhledává manžel. Do vína pak přimíchají omamné látky. S dívkami mluví jako pobožní lidé, aby se nebály. Svážou je nahé ve sklepě a ukájejí se na nich. Z poslední dívky se avšak vyklube zoombie...
Druhý příběh je o feťačce a prostituce. Snaží se začít znova s přítelem Frankem, který jí dřív dělal pasáka. Nyní krade lidem ledviny pro doktora, který je blázen. Schovává mutanta, který má nepřirozeně velký penis. Produkuje velké množství spermatu, ze kterého pak lékař opiáty, které jsou mnohem silnější a návykovější než drogy. Mutanta a jeho penis udržuje při životě jen kaše z lidských ledvin...
Třetí příběh je o ženě, která má neuvěřitelný strach ze psů. Je to neskutečná mrcha. Sex si dokáže užít, jen když může přítele ponižovat jako psa. Dokonce mají v bytě pokoj s náhubkem, obojkem a boudou. Claire si užívá. Chodí na koncerty a spí s kapelníky. Její přítel Pete o všem ví. Za trest jí pomočí spodní prádlo. Jejich vztah je na mrtvém bodě. Když jdou jednou na procházku, v tunelu potkají dva psy a Claire omdlí... (oficiální text distributora)

topi

Povídkový film s dobrými hereckými výkony a skvělou hudbou. První povídka se jmenuje " House and home " a je pěkně zvrácená a hodně jsem si ji užíval, škoda, že se z ní na konci vyklubala taková volovinka. Druhá povídka nazvaná " Mutant tool " je pro mě nejslabší, čekal jsem od vytváření mutantů větší brutalitu, ikdyž nápad nebyl špatný, podle starých nacistických plánů jeden doktor zkoušel vytvořit z člověka mutanta, docela dobrá myšlenka. Třetí povídka s jasným názvem " Bitch " se mě líbila nejvíc, je nejúchylnější, nejzvrácenější a nejperverznější a posledních deset minut beze slov a pouze za parádního hudebního doprovodu je naprosto božích!!! Té mařce jsem to ale přál! ()

rykardo

just another little British nonsense .-)..., pseudošokantnost, pseudoinvence, pseudoeverything..., první povídka jasně drtí zbytek, bohužel jako celek celkem zbytečná záležitost, podobně laděnejch věcí vzniklo v Británii začátkem milénia spousta a dneska už fakt nepřekvapí... ()

slunicko2

Život není jednoduchý. 1) Nesourodá povídková směska začíná lehkou hříčkou Dům a domov s nesmyslnou pointou o páru, který si domů zve bezdomovkyně, které opije, zneužije a pak pravděpodobně v míru zase propustí. Nesmyslná nefunkční pointa, kterou navíc už prozradil nedočkavý distributor (!) ve svém oficiálním textu spolu s neatraktivním manželem pěkné manželky mi připomíná "hororové" povídky Miloslava Švandrlíka. Jedna hvězdička._____ 2) Stroj na mutanty je jediný příběh, který dostojí perverzním očekáváním. Vskutku nechutná reminiscence nacistických pokusů na lidech na mě zapůsobila velmi silně. Čtyři hvězdičky. Určitě k nim přispěl i otevřeně homosexuální herec 32letý Daniel Brocklebank (pasák Frank)._____ 3) Mrcha, jediná "seriózní" povídka o sexuálních úchylkách, i když bych ji spíše zařadil mezi psychologické hříčky, byla pak milým zakončením tria. Tři hvězdičky._____ 4) Výstižný komentář: darkrobyk****. ()

stration

1.povídka - Celkem úsměvná jednohubka o tom, že není radno podceňovat zdánlivé oběti. *** 2. povídka - Naprostá zvrácenost, která je totálně ujetá a nechutná, ale tak lehce přitažlivá. Jako kdyby člověk nechtěl, ale jedním okem stejně musel sledovat.**** 3. povídka - Nádhera. Malý prostor, ale geniálně podchycené motivace, dobře zahrané a ten konec včetně perfektně sednoucí hudby mě fakt dostal.***** Celkový dojem hodně úchylné **** ()

AlistairMir

Asiati umí být zvrácení a jejich úchylárny mě vždy bavily, ale sexuálně úchylní britové? Slabota u který jsem měl co dělat abych neusnul. První povídka ještě celkem jde, ale zbytek je strašlivá nuda a konkrétně třetí povídka nemá s hororem společného vůbec nic. Alespoň, že to bylo krátký. ()

IceQueen

Niekto tu má problémy sexuálneho charakteru. Little Deaths (názov čo to napovedá o spoločnej téme všetkých troch poviedok) je film, v ktorom dostali priestor úchyláci vyniesť svoje fantázie na svetlo sveta. Prvá poviedka, aj keď už vykazovala znaky deviácie, mi prišla celkom zaujímavá. Miestami fakt dosť veľký grc. ()

Eldrick

Lehce nesourodé, ale naprosto přesně fungující povídky o lidských odpadech trpících vždycky nějakou formou zvrácené sexuální závislosti. Pro úchyláky jak vyšité. Míra zhnusení jistě zanechá následky, ikdyž po SRPSKI FILM už je i tohle jen čajíček. ()

lioncel

Poutavý filmový plakát splní svou úlohu a naláká lačného a zvídavého diváka dychtícího po rozšíření svých obzorů ... jenže potom - no, to už tady musí posoudit raději každý sám za sebe a své chutě, ´sexualistické´ preference ..... mé hodnocení : House and Home = 3 hvězdičky .. Mutant Tool = 1 hvězdička .. Bitch, se sympatickou hlavní hrdinkou, která si tak dlouho koleduje, až si vykoleduje zaslouženou odměnu = 5 hvězdiček ()

Caminzind

No fajn, takže i Britové mají své bakalářské příběhy. A jenom o to tu šlo. A je dobře, že už to víme. Děkujeme. A mažeme. 45% ()

cariada

Název je dosti výstižní, opravdu perverzáci. Jen jsem si říkal, že první a vlastně i druhá povídka by si zasloužila samostatný film. Je to spíš pro silnější povahy, nebot je to dost uchylné, ale zajímavé. ()

Rodriguez odpad!

Špatný vtip nebo to myslel někdo vážně?! Tři povídky, které nudí od začátku do konce. S hororem to má společného jmenovatele Krev a to je jediné. Jinak se to dá považovat za perverzácký thriller na kterém si budou ujíždět masturbátoři nahejch cecků a przniči psích ohonů! 0% ()

dubinak

Je s podivem, že se na tomto odvážném perverzním činu podílejí zrovna Britové, ale přidám se k většině: Recept na erotické choutky, který bych já osobně nedoporučovala romantickým systematickým duším. První povídka mě do jistého času bavila a nemohla jsem se dočkat na nějaké to rozuzlení. Po závěrečné idiotské scéně, která mě spíš rozesmála, jsem musela právě shlédnutou kravinu spláchnout sklenicí vody. Když nevím jak povídku logicky realisticky ukončit, tak jí ani nenatáčim, ne? Druhá povídka Přidám se k té většině, která (možná až moc složitou pointu) nepochopila. Vlastně ani nevím, o čem to bylo, ale věřim, že vědět to, vyjde z toho docela slušná koukatelná jednohubka. Třetí povídka No...co napsat? Nemělo to s hororem nic moc společného, ale v tomto případě mě to ani nějak nepobuřovalo. Ve třetí povídce se člověk soustředí spíše na to, jak byla ta mrcha hrozně vychcaná, až se mi z ní svíraly pěsti, protože nevinný ksichtík hlavního herce na roli otroka byla jako ušitá ačkoliv mi ho bylo líto. Nebudu to nějak podrobně popisovat. První dvě povídky bych nerada samostatně hodnotila, takže píšu celkový dojem ze třídílné stopáže. 50% ()

Pilgrimka

Zvrácenost. Tohle bych do VB neřekla. Je až šílené, jaké zvrácenosti dokáže člověk vymyslet. Jaké různé myšlenky musely tvůrci hlavou projít než zplodil tohle, tři úchylnozvrácenopoetickosexuální povídky, které "normální" člověk nepříjme a řekne si, že je to jenom nechutné dílo bez hlavy a paty, ale já v tom vidím víc. A u třetí povídky se mi dost líbí skladba u pomsty psychicky narušeného kluka, zneužíváného psychicky narušenou přítelkyní. ()

Immortal17

Sadistické, nechutné, úchylné... není to film mého směru a bohužel se mi příčí udělit filmu víc jak průměrné hodnocení, abych pravdu řekla, dlouho jsem váhala, zda hodnotit 2 nebo 3 hvězdami. Třetí příběh mě natolik znechutil, že jsem s hodnocením klesla téměř na bod mrazu, nesmím však opomenout předchozí dva příběhy, ty se ještě rozdýchat daly, ale ten třetí na téma zoofilie, mi totálně zkazil celkový dojem celého filmu, proto hodnotím velice přísně, jelikož na tom nevidím nic zvlášť "obohacujícího", navíc mi nepřipadá, že by to mělo něco společného s hororem, spíš to působí jako psychologický thriller směřován sexuálním deviantům! ()

dr.fish

Co asi tak napsat k této prasárničce? Každý má svůj apetit a pokud není v rozporu se zákonem, tak se musí tolerovat. Tyto příběhy ale porušením zákona jsou. Nevím, proč byly natočeny, to mi nedošlo. Nepobavil jsem se, nezamyslel, nevyděsil. Snad mi bylo líto tvůrců, že je to bavilo dělat, to jedině vylezlo jako výstup z mé mysli. Nejsem prudér, ale musí to mít smysl. Ten kromě poslední povídky unikl do neznáma. Řemeslo slušné, jinak prázdné, studené a matoucí. 50% ()

Nivenx

Paráda. U tohohle snímku jsem blahem mlaskal. První povídka pojednává o tom, že muž se ženou jsou bohatí a využívají lidí ke svým perverzním hrátkám. To se jim nakonec vymstí a parádně narazí na něco co ani ve svých nejtemnějších snech neočekávali. Druhá povídka svým pojetím dová nejvíce otázek, na které se nedovíte odpovědi. Atmosféra je silná a parádně špinavé vizuály. I přes své malé mouchy je přesto povedená. Třetí povídka je parádní psychárna. Žije spolu pár, kde chlap je doslova otrok a ženská ta mrcha co si s ním dělá totálně co chce a její styl je takový, že bych jí zakroutil krkem během pěti minut. Chlap si s tím nakonec poradí po svém a překvapí jí tím "nejhorším" co by mohla očekávat. // Jako celek to funguje parádně a splňuje svůj úkol. Jen tak dále.70% ()

ecceHOMMO

Tri poviedky, ktoré sú postavené na svojej kontroveznosti, psychotickosti, či "štipky" sexuálnej zvrhlosti. A i napriek tomu, že konce príbehov, dávajú jednotlivým príbehom tvár, ani zďaleka nepokrývajú hororový žáner a už tobôž nie kvalitu. A tak hororový fanúšik bude sklamaný,....ale zvrhlosť je dnes v móde, takže film si priaznivcov ak iste nájde. Ja medzi nich veruže nepatrím...a patriť nebudem. ()

farmnf odpad!

Japonské pornofilmy jsou až Shakespearovsky zvládnuté proti této bezduché píčovině. Po 20 minutách mě rozbolel žaludeční vřed a musel jsem si vzít prášek. Opravdu jsou lepší ti Japonci, na auta i porno-tomuto hlenu se vyhněte. ()