Veřejnost, média i policie jsou zmateni... čtyři studenti jsou nezvěstní. Osmnáct dní od jejich záhadného zmizení se objeví Liz, která jako jediná přežila. Je však zcela traumatizována a není schopna policii poskytnout žádné informace. Jediné co si vzpomíná je vojenský bunkr, ve kterém strávili zamknuti posledních 18 dní svého života. Nikdo nechápe, jak je možné, že při obyčejném bouřlivém večírku studentů, přišli o život tři mladí lidé... Ani policejní psycholožce Philipe se nedaří událost objasnit. Jak se ukazuje, Liz není schopna spolupracovat. Nerozlišuje fikci od skutečnosti nebo pravdu záměrně potlačuje. Jediné co Philipa pochopí je fakt, že si parta mladých lidí vymyslela kanadský žertík, který skončil tragicky... (oficiální text distributora)

Gardenboy

Áno jasné. Boli tam klišé zvraty, áno vedel som od polky filmu ako to skončí, ale ... aj tak mi to brnklu na tu spravnu notu a zvlášť predvídateľný, no nadupaný záver sa mi páčil. Dám 4* ()

arkie

Pokus o thriller, má to síce pár dobrých nápadov, ale celý príbeh je zúfalo nedotiahnutý a obsahuje desivé logické ... áno, diery. :) Predovšetkým práca psychologičky - presne na podobné finty, aké skúšala Thora Birch, by mala byť trénovaná. Ale to by potom príbeh nebol "zaujímavý" ... škoda, že toto si scenáristi asi mysleli. Inak je to klišé na klišé ... ()

Argondia

Kam až jsme schopni v zamilovanosti zajít? Trocha klaustrofobní, psychopaticky bezohledné romantiky s hezounkem Desmondem Harringtonem ve středu dění. Místo, kde se odehrává většina příběhu, mi připomínalo seriál "Ztraceni", kde uvízl také Desmond, ale Hume a měl relativně větší štěstí. Zajímavá, neotřelá zápletka s povedeným soundtrackem. ()

Vicco

Já tleskám a upřímně nechápu ta nízká hodnocení. Temná psychologická hra, rozehraná na pozadí mrazivého příběhu. Příběh má několik verzí - někdo lže, ale kdo, a hlavně, jaký má motiv? Jen škoda, že s průběhem filmu začínalo být rozuzlení víceméně jasné, a spíš než jako šok - jak by tomuto filmu slušelo - přichází v závěru jako potvrzení domněnek, které divák po chvíli sledování získá. Tak trochu lze filmu vytknout i občasné nepochopitelné jednání některých postav v určitých situacích - například arogantní jednání Martina s vyšetřujícími policisty, které vzhledem k jeho situaci tak nějak nedává smysl. Přesto si však film za vývoj příběhu, mrazivou atmosféru a v neposlední řadě za překvapivý konec (ne, nemluvím o rozuzlení, jak jsem napsal výše , to vám dojde už dřív), zaslouží rozhodně víc, než průměrné hodnocení. ()

John80

Thriller o študentoch , ktorý sa nechajú zavrieť v atómovom ukryte, aby sa vyhli výletu, na základe ponuky od svojho spolužiaka. Malo to byť pôvodne na 3 dní ale niekto na nich tam zabudol 2* ()

TheRay97

Po skončení filmu jsem seděla další hodinu a přemýšlela nad tím, jak někteří můžou být tak mentálně zvrhlí, že by provedli něco takového. Ovšem je to film, který je z mé strany velmi oceňovaný a netradiční do takových rozměrů, že mi nahání husí kůži. Asi pro slabší povahy nedoporučováno ;) ()

Marecko

Nízkorozpočtová blbost, na kterou bych se podruhé určitě nedíval. Nejen, že to nemá myšlenku ono to nemá ani pořádnej děj. ()

Doomer

Tak je to sice trochu naivni a americke ale po par pivech co jsem to sledoval to slo a podivana to byla dobra, jen teda necekejte moc dejove zvraty nebo neco podobneho jen bandu tupych pubertaku a klaustrofobicky zazitek ()

sWONDER

Povedal by som, že je to solídny thriller, aj keď dosť predvídatelný a scenár je deravý. Nick Hamm to, ale zvládol celkom dôstojne. A uškodilo aj to, že Tora finále herecky vôbec nezvládla...a že by to schválne? ()

chlebo

Výlet do hlavy psychotickej teen čupky, ktorá proste od pohľadu nemohla byť nič iné ako stredobod nezáujmu, nijak extra nenadchol, ale ani neurazil. Keď ste totiž nezaujímavá, nudná a takmer neviditeľná zakomplexovaná piča, nie je lepšieho nápadu ako dať to v nejakej diere vyžrať aj pár známym. Síce dôvod celej tejto solídnej, hoc' predvídateľnej nudy, je obyčajný truc divnej bohatej a rodičmi zanedbanej ludry so super teen myšlienkami, o ktoré sa lepšie ako s denníčkom rozdelí s jebavou psychologičkou, dôsledky tohto trucu teen čupky sú podané celkom obstojne. Avšak druhýkrát by som to dobrovoľne neabsolvoval. ()

Chuppa

Nebylo to tak úplně špatný, dobrej nápad s vyprávěním od více podezřelých, chtělo to trošku lepší herce a bylo by to fajn + Keira ukázala kozy! ()

nula87

Stokrát omleté klišé, které nepřináší nic nového, navíc po úvodní půlhodině silně předvídatelné. 45% ()

Slunik

Opravdu kruté psychologické drama o tom, co dokáže "láska" jedné choré mysli. Keira - blondýnka - jako vždy krásná, však na sebe strhává pozornost obou mladých mužů a v podstatě i kvůli tomu přichází o život. Na Desmonda je taky pěkný pohled. Takže shrnutí: Napínavá podívaná, oku lahodící herci, námět sice okoukaný, ale dobře natočený. ()

FandaHoffman

Hrozná kravina která má víc mínusů než plusů, ale na tehle film si budu pamatovat ještě dlouho. Docela psycho... ta beznaděj. 2 hvězdičky za děj a jednu za Kieru. 4/10 ()

habertek

Dobrý thriller...člověk se nenudí a jen zírá co se pomali, ale jistě z filmu klube. Konec je ale blbej, protože zlo zůstane nepotrestaný, ale tak nemůžou filmy končit pořád dobře ne?:) ()

Weirdman

4/10... Ako už samotný názov hovorí... Je to dierna, jedna obrovská logická diera, ktorá nemá dno a jedine čo ponúka je z odstupu celkom páčivý, ale z blízka jasne nechutný sLiz na jej stenách... ()

markettka

Asi jsem divná, ale ten film je geniální. Thora Birch byla pro mě jak kladnou hrdinkou, která vzbuzuje lítost, tak i negativní hrdinkou, které bych s prominutím jednu pleskla. Tento film jsem viděla nejmíň 3x a rozhodně to nebylo naposledy. To rozuzlení mě vždycky dostane. ()