poster

Hele vole, kde mám káru?

 • USA

  Dude, Where's My Car?

 • Slovensko

  Kámo, kde mám fáro?

Komedie / Sci-Fi / Akční / Mysteriózní

USA, 2000, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Při sledování tohoto snímku jsem nepožil žádné drogy, alkohol ani steak z lamy a přesto jsem se bavil parádně. Důvod jsem ani po důkladném pátrání neodhalil, protože filmy o debilech obvykle pohrdám, ale dva sjetí kreténi s megaoknem mi tentokrát připadali zábavní. Důvodem patrně bude onen převaděč spojitosti, který všem těm jogurtům v ledničce, pštrosím atakům, striptérkám s penisem i homofrancouzákům dával smysl. Že to není možné? Tak si složte rubikovu kostku a uvěříte v Zoltána.(27.1.2014)

 • ajuska
  odpad!

  Myslela jsem s, že to bude další z těch teenagerovskejch komedií, který sice nejsou žádným skvostem, ale když není zrovna co dělat, tak celkem pobaví. To jsem se opravdu hodně spletla. Z Hele, vole, kde mám káru? se vyklubala neskutečně trapná fraška na téma: jak jsme se děsně ožrali a nepamatujeme si, kde máme "káru" ani to, že jsme zničili dům, schovávali kradený prachy od transsexuální striptérky a potkali podivnou sektu a mimozemšťany. Měla jsem co dělat, abych vůbec vydržela do konce, protože koukat hodinu a půl na dva úplný idioty, kteří se buď přiblble tlemí nebo přiblbe zírají, je celkem náročný. Navíc všechny scény, které by snad měly jistý potenciál vtipnosti jsou pohřbený tím, že jsou hrozně prodlužovaný a natahovaný, takže původní vtip je doveden do naprosté trapnosti. A pes, co kouří dýmku? Tohle vážně není můj šálek kávy.(17.1.2006)

 • gouryella
  **

  Rad pasazi a "vtipu" je tak neuveritelne trapna, ze se jim divak proste musi smat - ale je to pitomost neuveritelneho kalibru.(7.8.2002)

 • Djkoma
  *

  Kravina o dvojci, která zapoměla vše co se dělo. Dva kluci co choděj s dvojčatama, za záadama mají zvláštní krasavice v latexu a před sebou dpoivýny, kteří od nich chtěj něco co prý nemají. Pak je tu jedna sekta, neznámý původ tetování a další kraviny. Pubertální film o ničem.(4.2.2005)

 • woody
  odpad!

  Něco tak buranského a stupidního a...nevím co ještě,se vidí jednou za měsíc.Jedno zhlédnutí mi bohatě stačí.(30.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace