Hele vole, kde mám káru?

Dude, Where's My Car?

Kámo, kde mám fáro?

Komedie / Sci-Fi / Akční / Mysteriózní

USA, 2000, 83 min

Kdyby se to u nás doma kdysi tolikrát nepřehrávalo, asi bych do tajů téhle demence nikdy nepronikla - ale takhle je to takové milé, staré známé, nostalgické... kravina. Občas mám nutkání uznat, že ty 4* jsou skoro i zasloužený, ale pak LSD vyprchá a je to zase v pohodě.(8.8.2006)

• Renton

Scénář: Philip Stark .. Poctivá teenagerská kravina o ujeté dvojici mladíků (Sweet & Dude), které se „náhodou“ vykouřil včerejší večer z hlavy. To by ještě šlo, ale bohužel to, co vzápětí zjišťují je jen minimálně zábavné a nakonec dosti tragické.. 25%.(12.6.2005)

• Nevada

Jen zřídka hodnotím filmy, které jsem neviděla celé. U tohoto filmu jsem prostě nevydržela. A viděný úsek byl jedním slovem příšerný. Něco tak stupidního jsem už dlouho neviděla.(29.3.2008)

• choze

A pak, že se nedá točit bez scénáře.(5.2.2011)

Dobrá komedie, u které jsem se pořádně pobavil. Bohužel mě tolik nepřesvědčila, abych dal vyšší hodnocení.. 6/10 = 65%(20.6.2009)

• - Producenti veľmi chceli, aby film režíroval Jason Reitman, ktorého sa snažili zlanáriť dokonca na dvakrát. (m.a.t.o.)

• - V některých muslimských zemích byla vystřižena scéna, ve které se spolu Jesse (Ashton Kutcher) a Chester (Seann William Scott) líbají. (Cheeker)

• - Brent Spiner, který ztvárnil postavu Francouze Pierra na pštrosí farmě, požádal, aby jeho jméno nebylo v titulcích uvedeno. (DareDeer)