Hele vole, kde mám káru?

Dude, Where's My Car?

Kámo, kde mám fáro?

Komedie / Sci-Fi / Akční / Mysteriózní

USA, 2000, 83 min

• choze

A pak, že se nedá točit bez scénáře.(5.2.2011)

• sud

Jedna z těch komedií, jejíž zábava mě míjí dost velkým obloukem.(19.2.2006)

Přesně podle názvu jde o naprosto stupidní a buranskou ztřeštěnost, která je ale tak šíleně blbá, až je neskutečně zábavná!(24.3.2008)

Hrdinové tohoto filmu svou demencí překonávají i Harryho a Loyda. Tak abnormálně přiblblou komedii člověk vidí málokdy. A stejně musim přiznat, že mě vždy slušně pobaví. Ale vyšší hodnocení tomu už jenom z principu dát prostě nejde.(19.4.2003)

A dál...A dál...A dál...tahle scéna mě opravdu dostala a nebyla jediná, která mě v tomto filmu rozesmála. Je jasné, že scénář je blbý až hrůza, ale především ústřední dvojice svými hláškami a chováním navozuje pocit příjemné komedie na odreagování. A dál... Celý film je vlastně o tom, že se dva mladí chlapci totálně sjedou a druhý den si vůbec nic nepamatují. Celý den je pronásledují záhadné bytosti, které hledají "převaděč spojitosti". Následuje spousta humorných scének, kdy si Scott a Kutcher snaží vybavit,co se vlastně předchozí večer stalo. 70%(12.4.2008)