Hele vole, kde mám káru?

Dude, Where's My Car?

Kámo, kde mám fáro?

Komedie / Sci-Fi / Akční / Mysteriózní

USA, 2000, 83 min

Dude! Sweet! Veru kámo toto treba vidieť, zábava zaručená. Kombinácia mladých komikov Kutcher + S.W. Scott sa vyplatila a okrem blbého Kelsa, s ktorým bije partiu Stifler, musí byť fakt haluz. Plno šialených postáv (malé roli mali mená ako Andy Dick, alebo Charlie O'Connell) vám zaručí, že sa nenudíte a celé je to také uletené a šialené, až sa mi to páčilo. Tak vlastne kde mám to fáro?(26.1.2009)

• Renton

Scénář: Philip Stark .. Poctivá teenagerská kravina o ujeté dvojici mladíků (Sweet & Dude), které se „náhodou“ vykouřil včerejší večer z hlavy. To by ještě šlo, ale bohužel to, co vzápětí zjišťují je jen minimálně zábavné a nakonec dosti tragické.. 25%.(12.6.2005)

• gouryella

Rad pasazi a "vtipu" je tak neuveritelne trapna, ze se jim divak proste musi smat - ale je to pitomost neuveritelneho kalibru.(7.8.2002)

• Radyo

Tak nevím, ale myslel jsem, že to bude více ujeté. Scénář byl ale místy tak plochý, že ani kdby ti dva kašpaři dělali sebevíc, zkrátka by diváka nepobavili. Těch několik dobrých scének to nemohlo zachránit.(16.9.2002)

5*, ale pouze pro verzi s českým dabingem! Zábavnější a uhláškovanější teen komedii jsem ještě neviděl!!! "Je to lama vole!!!" "A dál???"(5.5.2006)