Hele vole, kde mám káru?

Dude, Where's My Car?

Kámo, kde mám fáro?

Komedie / Sci-Fi / Akční / Mysteriózní

USA, 2000, 83 min

• Nevada

Jen zřídka hodnotím filmy, které jsem neviděla celé. U tohoto filmu jsem prostě nevydržela. A viděný úsek byl jedním slovem příšerný. Něco tak stupidního jsem už dlouho neviděla.(29.3.2008)

Typický exemplár subžánru "haluzná komédia", tentoraz o dvoch týpkoch, ktorý sú dosť high a netušia kde majú svoje fáro. A potom? .... Je to dosť zábavný film so slušným tempom a nesnaží sa zabávať fekálnosťami. Absurdný humor občas celkom dobre vychádza, niekedy je zase otravný (A potom?). Komédia ako stvorená na sobotné popoludnie, po ktorej sledovaní hneď zabudnete, o čom bola. ZOLTAN RULEZ! PS: a Fabio je ... Fabio(28.8.2006)

Zoltaan! Strašně vtipná blbina, alespoň napoprvé a jste-li teenager.(9.1.2008)

• Djkoma

Kravina o dvojci, která zapoměla vše co se dělo. Dva kluci co choděj s dvojčatama, za záadama mají zvláštní krasavice v latexu a před sebou dpoivýny, kteří od nich chtěj něco co prý nemají. Pak je tu jedna sekta, neznámý původ tetování a další kraviny. Pubertální film o ničem.(4.2.2005)

Příjemná, ale neskutečně ujetá kravinka, která se nesmí brát vážně, prostě jen zasednout do gauče, vypnout a sledovat blbost, která ačkoliv je neskutečně tupá, dokáže bavit, dokáže bavit lidi, kteří se bavit chtějí. Nic chytrého se čekat nedá. Název Hele vole, kde mám káru, už dosti napovídá. Já ještě s radostí připíšu filmu další plus v tom, že jeho hudební stránka je na hodně slušné úrovni. Samotný soundtrack vůbec nemusí být špatný. Přeci jenom jde hlavně o zábavu a řekl bych, že na řadu scén si s radostí opět vzpomenu. Vždyť Zoltan a jeho základna se jen tak nezapomíná.... Je tohle Zoltanova základna? - Ne. Tohle je dům jeho rodičů.(8.1.2008)