poster

Hele vole, kde mám káru?

 • USA

  Dude, Where's My Car?

 • Slovensko

  Kámo, kde mám fáro?

Komedie / Sci-Fi / Akční / Mysteriózní

USA, 2000, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hrabka
  ****

  A dál...A dál...A dál...tahle scéna mě opravdu dostala a nebyla jediná, která mě v tomto filmu rozesmála. Je jasné, že scénář je blbý až hrůza, ale především ústřední dvojice svými hláškami a chováním navozuje pocit příjemné komedie na odreagování. A dál... Celý film je vlastně o tom, že se dva mladí chlapci totálně sjedou a druhý den si vůbec nic nepamatují. Celý den je pronásledují záhadné bytosti, které hledají "převaděč spojitosti". Následuje spousta humorných scének, kdy si Scott a Kutcher snaží vybavit,co se vlastně předchozí večer stalo. 70%(12.4.2008)

 • Djkoma
  *

  Kravina o dvojci, která zapoměla vše co se dělo. Dva kluci co choděj s dvojčatama, za záadama mají zvláštní krasavice v latexu a před sebou dpoivýny, kteří od nich chtěj něco co prý nemají. Pak je tu jedna sekta, neznámý původ tetování a další kraviny. Pubertální film o ničem.(4.2.2005)

 • Malarkey
  ***

  Příjemná, ale neskutečně ujetá kravinka, která se nesmí brát vážně, prostě jen zasednout do gauče, vypnout a sledovat blbost, která ačkoliv je neskutečně tupá, dokáže bavit, dokáže bavit lidi, kteří se bavit chtějí. Nic chytrého se čekat nedá. Název Hele vole, kde mám káru, už dosti napovídá. Já ještě s radostí připíšu filmu další plus v tom, že jeho hudební stránka je na hodně slušné úrovni. Samotný soundtrack vůbec nemusí být špatný. Přeci jenom jde hlavně o zábavu a řekl bych, že na řadu scén si s radostí opět vzpomenu. Vždyť Zoltan a jeho základna se jen tak nezapomíná.... Je tohle Zoltanova základna? - Ne. Tohle je dům jeho rodičů.(8.1.2008)

 • 2Pac
  **

  ...film tak blby, az to preboli...co boliii, to preboliiii(12.6.2005)

 • Boogeyman
  ****

  Přesně podle názvu jde o naprosto stupidní a buranskou ztřeštěnost, která je ale tak šíleně blbá, až je neskutečně zábavná!(24.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace