Po svém podivínském strýci Cyrusovi zdědí Arthur dům. Nové dědictví má však nečekané zvláštnůstky skleněné stěny popsané neznámým jazykem a především 12 naštvaných duchů. Rodina záhy zjistí, že bydlení zde je doslova o život. (oficiální text distributora)

Hadati

Jediné, co stojí v tomhle filmu za to vidět, jsou velmi dobré masky duchů. Příběh je naprosto podprůměrný. Je to škoda, protože tenhle film měl daleko větší potenciál. Možná byla chyba z toho dělat horor. Bylo by to lepší jako komedie (sice je film uveden jako komedie, ale já si tam žádného humoru nevšiml). ()

Chevees

Ať si kdo chce, co chce říká - mě se to dolela líbilo. Je to taková oddychovka, u který se nemusí moc přemýšlet... :) ()

Uškudasket

Brrrrrrrrrrrrr!!! Tohle viděsí asi tak, jako když vám na záchodě dojde toaleťák při sraní.Bože, horory poslední dobou řádně upadají. ()

Bozvav

Vtipné, místy dramatické a celkově povedené. hezky se na to koukalo. snad jen trochu natažené. horor to není, komedie chvilkami. duchové se povedli. ()

GOREGASM

Strašně tupý horor, jehož jediná zábava tkví ve vynikajících maskách a gore efektech. Ty jsou opravdu na úrovni (a to nejen provedením, ale především designem jednotlivých duchů) a je škoda, že se jimi mrhá v tak slabém kousku. Jako správný filmový masochista jsem se navíc za břicho popadal při pohledu na některé herecké výkony, ze kterých dle předpokladů vyční­vá Matthew "DumbFuck" Lilard. A abych nezapomněl, pro mužskou část publika je tady ještě jedno velké pozitivum. Nádherná Shannon Elizabeth... 40% ()

Raziel_cz

"Of course this basement! What is it with you people? If it was the basement next door I wouldn't give a shit, would I?" Dům-stroj navržený ďáblem a poháněný duchy, při správném použití odhalující veškerá tajemství vesmíru – skvělý nápad. A provedení do jisté míry taky. Skleněný barák vypadá fakt luxusně. Je vidět, že si filmaři s každou místností vyhráli do nejmenšího detailu, podobně jako předtím v remaku House on Haunted Hill. Kudos za maximum praktických efektů. Duchové jsou krásní! Makabrózně krásní, to se ví. Problém je, že tu není žádná atmosféra. Dobré nápady? Ano. Zvraty? Jasná páka! Ale napětí? Ehhh... Je to horská dráha, ale taková, která nedokáže úplně zvednout adrenalin. Pořád je to fajn, jako každá horská dráha, ale za týden si na to na rozdíl od těch fakt dobrých horských drah nevzpomenete. A že už jsem zmínil předchozí snímek od Dark Castlu – i tady je konec dost na pytel. Asi to šlo s dobou. Ale hej – Shannon Elizabeth, takže to vidět musíte. ()

helloween93

Proč to má podtitulek "komedie"? Vůbec to nemělo komediální prvky a jako horor to taky moc nefungovalo, protože filmu chyběl strach. Někteří duchové vypadali jako z Barkerova světa, obecně ten vizuál byl slušný, zbytek byl ovšem podprůměr. 2* ()

helraiser

Opravdu slušná duchařina, která místy dokáže opravdu vystrašit i pobavit zároveň. Navíc masky duchů jsou opravdu slušné. Celkově se jednoznačně jedná o slušnej horor u kterýho jsem se opravdu bavil. ()

kluzo

Možná proto, že mám horory rád tomu nemohu dát více. Takovou snůšku pitomostí, nelogičností nestrašidelných, ale o to více trapných, podkreslujících celkově ubohý příběh, by člověk nenašel v leckterém "B". Duchové mi připadali jak někde ze strašidelného zámku v Horní Dolní... Vážně někdy nechápu zdejší hodnocení. Od půlky už jsem se vyloženě jen nudil a nutil se to dokoukat. Sám nevím proč. Z filmu mám obrovský pocit prázdna. ()

Naki

Oceňuju kombinaci komedie a hororu. Takové žánry ráda vyhledávám. A pokud se objeví i skvělé herecké obsazení, tak film na páteční večer mám jasný. I když bych odstranila ty skleněné zdi...ať je to zajímavější! :) ()

Kingjiri

Hodně mě překvapilo, když se mezi jménama producentů objevil Robert Zemeckis. Svitla ve mně jiskřička naděje, že to nebude taková blbost, jak z hodnocení a distributorskýho popisku vyplývá. No, blbý to bylo dost, ale zase nemůžu říct, že bych byl vyloženě otrávenej z toho, že jsem 13 duchů viděl a chtěl zpátky hodinu a půl svýho života. Aspoň herecký obsazení nebylo nejhorší (prsatá Shannon Elizabeth vládla :D) a na triky se dalo místama i koukat (asi trochu zásluha Zemeckise). Zkouknout a zapomenout - dvě silnější hvězdy ()

Trixi

Nemůžu řítc, že by se mi to bůh ví jak líbilo, ale dojem dobrého hororu to na mně udělalo. Jóó, opravdu jsem se bála, když se začli objevovat ty zrůdy. O mrtvých jen dobře, ale tyhle jsou fakt hnusný. ()