Tvůrčí tým televizního fenoménu, úspěšného seriálu The Inbetweeners, se vrací s celovečerním snímkem Přizdis*áči, aby ukázal, co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti. Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, známí též jako „přizdis*áči“, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby. (oficiální text distributora)

Caminzind

Mně teda moc jako přizdisráči tihleti hejsci nepřipadali. Pitomci, to jo. Ale jinak, docela to zvádali, řekl bych. 63% ()

Hennes

Po sérii "prciček", u kterých šla úroveň dolů od dílu k dílu (tedy ještě jsem neviděl Školní sraz) je tohle tak trochu vzpruha tohoto žánru. Místo možná až moc "penisovité", ale angličané na to šli trochu jinak než americká produkce a je mi to bližší. I když samozřejmě přehnaný happy end tady nechybí :-(. ()

lekr

Žánr teenagerských komedií jsem nikdy neměl příliš v lásce a ani tento snímek na tom bohužel nic nezmění. Sice se mu nedá upřít jistá zábavnost a pokus o aspoň trochu inteligentní, i když nekorektní humor, nicméně po slibném úvodu se celý děj až na pár scén zvrhl jen v čím dál tím absurdnější sled bláznivých situací, který se věrně drží všech komediálních klišé a bez jakkékoliv invence směřuje do ryze čitelného a v podstatě vůbec nezajímavého finále, díky němuž na mě film nezapůsobil ani coby odpočinková komedie a v mých očích je jen další velkou nudou. Slabé dvě hvězdičky. ()

William_

Legendární praštěná a šílená britská komedie o...no, o partě zábavných skvěle hláškujících a naivních tragédů. Takové divočejší a trhlejší American Pie. 7/10. ()

dubinak

Na tuhle šílenou hovadinu jsme se dívali ve škole a já se za sebe styděla, že to sleduju taky. Co mi na tom vadilo? Všechno. Úplně hrozně nesympatičtí herci, nevkusný, vulgární humor, nepochopitelně trapné dialogy, o příběhu snad ani nemluvím. Nemělo to originální vtip, prostě jen sračky, co si někdo vycucal z prstu. Ale někdo tohle třeba žere. Ale já v tom nevidím žádný smysl. Zbytečně jsem ztratila 93 minut života nad tímhle paskvilem bez myšlenky. Vážně se divím, že někdo tomuhle dá i pět hvězd. Víc k tomu nemám co říct. ()

C0r0ner

Chtěl jsem vidět druhý Klub sráčů a smát se dementně geniálním fórům, ale bohužel jsem se dočkal jenom dost průměrné komedie o pár looserech. Scénář je velká kopírka výše zmíněné legendy, nicméně tvůrci k mojí smůle vynechali hodně vtipů a nechali pouze suchou kostru příběhu. Škoda, mohlo to být mnohem lepší. 55% ()

Wormboy

Serialovy Inbetweeners je srandicka, ktora v prcickovskom zanri devastuje celu konkurenciu a vyhrava na vsetkych frontoch. Posledna seria sice upadla, no stale predstavovala nadpriemer. Film je logickym vyustenim prave tejto poslednej serie, vtipy uz zvacsa boli videne, vsetko bolo vypovedane, no tych styroch blaznov som si tak oblubil, ze pod 3* ist nemozem. A treba povedat, ze napriek cim dalej vacsej trapnosti a neoriginalite, som sa dobre zabavil. Nebyt vsak dotknuty serialom, taky zhovievavy by som asi nebol. ()

sulimo

Smutný příklad toho, jak moc tvůrci soudobých komedií spoléhají na vulgaritu, nedějovost a lacinost, aby nalákali do kin a k obrazovkám totální idioty. Je to smutný a zbytečný. Tahle záležitost je totiž mixem dvou povedených komediálních počinů, které se obešly bez oněch vůlgarit, a to jak po stránce poslechové, tak i po té vizuální - Kopaček a Machrů a šprtů. Inbetweeners to pak dokázali až obdivuhodně neúspěšně smíchat do nechutností, na kterých stojí takřka celý děj a dle tvůrců asi i veškerá vtipnost. Možná nejsem oprávněna hodnotit film, když jsem neviděla seriál, ale na druhou stranu aspoň mě nesvazuje nějaká sentimentální vzpomínka na (prevděpodobně) daleko kvalitnější dílo, kvůli kterému by pak mé hodnocení bylo přehnaně optimistické. Opravdu otřesný. ()

Ice123

Skvělá odreagovačka u které se rozhodně zasmějete.... Něco ve stylu "slušné" Noci v Roxbury, ale budete se smát stále ;) Film kazí pár nechutných scén a přímočarost (což se dá očekávat u 95% filmů), ale hlavní je, že film splni co sliboval a to zábavu 90%. ()

Chupacabra

zábavný britský seriál přetavený na tuctovou teenagerskou komedii amerického střihu. docela zklamání, hlavně kvůli hromadě otravných klišé (kterým se seriál úspěšně vyhýbal). ()

sir-dave

Přizdisráči se vrátili se stejnou dávkou humoru jako tomu bylo u seriálu. Úsměvné scény střídají chvíle, kdy se nemůžete udržet nesmát, do toho nějaký ten humor za který by jste se nejraději propadli do země. Jako plus je určitě i vyměněné omšelé anglické prostředí za pohodové Řecko. Seriál není nutné vidět, ale k pochopení postav si to užijete více a pokud jste mladý, máte rádi zábavu, určitě vás to naláká na letní dovolenou. Dávej pozor, aby nepřepadla přes palubu nebo... Budou si myslet, že jsem nový ostrov? ()

kristianzen

Seriál jsem neviděl a 1000x známe vtipy, přehnaně přiblblé charaktery a rádoby zábavné trapasy mě vážně neoslnily. Jasně, párkrát jsem se zasmál, ale v celku se to rychle vytratilo.. Alespoň že byla místy zajímavá kamera. ()

ivan_drago

Ze seriálu sem neviděl ani minutu, nevěděl jsem co od filmu čekat... Pominu-li nepravděpodobnost setkání dvou čtveřic sobě souzených na dovolené, pominu-li, že ústřední čtveřice je banda dementů, jimž tvůrci jejich charakterové vady vyhnali do extrému, pominu-li, že ve filmu hraje odporná muzika, pominu-li, že film je splácaninou snad všech doposud natočených teenagerovských, více či méně povedených, komedií a konečně pominu-li, že příběh filmu se skládá z epizodek, z valné většiny, nepovedených, tak jsem se u filmu celkem bavil... ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna