Tvůrčí tým televizního fenoménu, úspěšného seriálu The Inbetweeners, se vrací s celovečerním snímkem Přizdis*áči, aby ukázal, co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti. Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, známí též jako „přizdis*áči“, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby. (oficiální text distributora)

hadouken

Nemůžu si pomoci, ale musím dát 4 hvězdy, fakt jsem se upřímně bavil, některé vtipy byly hodně čitelné, ale nevadilo mi to. Oproti filmům podobného ražení, ale z produkce USA, jsem se bavil asi více, cítil jsem ten anglický humor, který mám rád. Doporučuji ()

Mr.Keli

Jeden z těch lepších snímku nabízených v rámci prosincové kino-nudy (2011). Pohled na tradiční zájezdovou komedií očima angličanů je skoro vždy zárukou neotřelých nápadů. Je pravda, že snímek spíše směřuje k těm trapným scénám. Ale, hlavní síla, tkví v hlavních představitelích. Jsou přirození a dokážou z každé trapnosti elegantně vybruslit. Poselství žádné, za to anglického humoru dostatek. Viděno v kině, 60% ()

situs

Anglická verze prciček, která v sobě nese všechny klady místa vzniku. Rámec žánru je pevně daný a jde pouze o to pokusit se ho naplnit pokud možno novými originálnímy gagy, což se v tomto případě daří zhruba v rozmezí 60-70%. Oceňuji pokus o různorodost charakterů a z ní vyplívající druh vtipných situací, nicméně mám pocit, že kolektivně už to trochu drhne. Každopádně, přirozená a odlehčená "brickost" danému žánru určitě prospívá víc, nežli holllywoodská rutinnost. ()

waltosin

Seriál jsem teda neviděl,ale určitě se na něj chystám! Tak jsem vlastně nevěděl co čekat a můj názor je že kluci jsou my zatím docela sympatičtí,vtipní a jsou to prostě obyčejní panicové. Zkusím teda ten seriál abych se s nima víc přiblížil, ale myslím že nebudu litovat,ne jenom podle hodnocení serialu, ale i docela povedenému filmu. :) ()

lobo87

Nepoznačený seriálom, ale nesklamaný filmom. Autori pár krát prekročili hranice trápnosti, ale na oplátku ma dokázali niekedy rozosmiať, až som sa chytal za brucho. Výsledok - priemerná teenagerská komédia na jedno pozretie... 65% ()

Mikecat

Trápne, trápne, trápne!! Od začiatku až do konca, vôbec nie vtipné, 1* za príbeh a pekné ženy. Podľa ostatných hodnotení treba tento film pozerať asi jedine nahúlený, aby človek niečo z toho mal! ()

Nowasek22

Rozhodně nedoporučuji sledovat film, aniž byste neviděli seriál. Já viděl prvně film a přišlo mi to, že jsem větší blbost nikdy neviděl. Zkrátka mi to přišlo trapné, nevhodné, nudné a nevím co ještě. Po dokoukání seriálu jsem tomu dal ještě jednu šanci a absolutně jsem nechápal, co se děje. Jako bych sledoval naprosto jiný film a dokonce mě to i bavilo. ()

anetd1

Ještě snad zoufalejší banda retardů, která leze někdy už neskutečně na nervy. Pokud ale máte tyhle kluky rádi, tak jim mnohé odpustíte. Jejich wankers' scénky jsou totiž k nezaplacení a je to pěkné ohlédnutí za celými třemi sezóny, i přes někdy až absurdní vystupňování charakteristických rysů jednotlivých postav. ()

Muadib

Fanoušci anglického humoru a seriálu si přijdou na své. Kadence gagů pokulhává za seriálem,ale mějme ohled...snad jsme nečekali hodinu a půl smíchu...geniální záležitost tak jako tak. ()

oSiSko

Anglický akcent proste milujem, keby bol tento film obsadený americkými hercami, asi by som sa nudil, ale nebol. Je tam väčšinou humor taký jednoduchý, prízemný, ale dobre zahratý a ja som sa nenudil. ()

Tristanian

Snad nejlepší teen komedie, kde jsou hlavní hrdinové tak pitomí, až je člověk nemůže mít nerad. Smíchy jsem se řezal víc, než u obou rádoby populárních Hangoverů dohromady... ()

Anakin21

Začátek nic moc, ale pak se to rozjelo. Dobře strávený sobotní večer se skvělou komedií, ovšem seriálu se to nevyrovná :) ()

CrashONE

Nevím, jestli by se mi tento film líbil, kdybych nebyl fanouškem seriálu který jsem si zamiloval. Ale protože znám všechny postavy, nic mě nepřekvapilo a dobře jsem se bavil, tak film dopadl přesně podle mých představ. Humor postav zůstal stejný od seriálu a přesně takové pokračování jsem si přál. Já jsem spokojen. 90% ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna