Tvůrčí tým televizního fenoménu, úspěšného seriálu The Inbetweeners, se vrací s celovečerním snímkem Přizdis*áči, aby ukázal, co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti. Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, známí též jako „přizdis*áči“, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby. (oficiální text distributora)

English

Tento film je sprostý a téměř pořád trapný. A právě to jsou důvody, proč by vás mohl zaujmout. Na první pohled americká "komedie", popírající realitu. Ale nic není takové, jak se na první pohled může zdát. Tak za prvé. Je to film z Británie. A to by přeci mělo něco slibovat. A také je to poznat. Ve filmu není přehršel kýčovitých scén. Hlavní hrdinové neřeknou tisíckrát "Mám tě rád" a "Miluji Ameriku". Britové prostě dokazují, že to jde i jinak. A aby taky ne. Vždyť film vychází z úspěšného seriálu. Kdo ho nezná, v našich končinách nejspíš dost lidí, tak to vůbec nevadí. Film prakticky nenavazuje s nějakým složitým příběhem.Celý film je nabitý anglickým nadhledem a neštítí se téměř, vlastně naprosto, ničeho. Takže pokud nemáte rádi americké komedie bez vtipu, tento film je přímo pro vás. ()

eexDon

Für mich - 55%, - /děj žádný, vulgarita - proto tento typ filmu nějak nevyhledávám/, + /dobří hlavní představitelé - dobrá volba, vtipné i/, hodnocení - další variace na American Pie, vulgární a i vtipná, dávám ale přednost EuroTripu, poznámky - číčí patrola.. ()

tompolicky

Docela vydařená crazy komedie, která měla však mnohem větší potenciál, bohužel je zde vidět strohý anglický rukopis smyslu pro humor. Místy jsem se srdečně zasmál, takových míst však bylo pomálu, místy jsem se pousmál, místy jsem se divil, co jsou schopni scénaristé sesmolit. Čtveřice hlavních protagonistů však potěšila, seriál neznám, zde ve filmu mi všichni dobře seděli a vzájemně se doplňovali. Příjemně překvapila hudba k filmu, svěží, měla spád, hodila se do daných scén. Na léto pěkná oddychová letní komedie, proč ne? ()

SZINAI odpad!

Parta pošuků vyrazí do Evropy na prázdniny za pitím a sexem. Řekl jsem si, na tom se snad nedá nic zkazit. A vono přece dá! Občas se možná zasmějete, ale to jen protože stále padají sprostá slova, nebo je ta scána tak trapně ubohá až je to k smíhu. Film jsem nedokoukal ani do poloviny, a to jsem přežil "růžovku". ()

Tanbris

Příjemný film na odpoledne, u kterého se člověk nemusí na nic soustředit a přesto se v ději neztratí.Vtipy mi nepřijdou až tak hloupé, jako v jiných teenagerských komediích, a děj má dokonce hlavu i patu. Kdo hledá něco nenáročného, je to dobrá volba ()

tehol

ta tanecni scena je ta nejlepsi tanecni scena v historii tanecnich scen. tomu kdo vymyslel willuv tanec, bych dal oscara za choreografii, jestli takova kategorie existuje. prekvapive i zenska cast ansamblu jela velmi dobre (krome laury, u ni to samozrejme zadne prekvapeni nebylo) ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna