Tvůrčí tým televizního fenoménu, úspěšného seriálu The Inbetweeners, se vrací s celovečerním snímkem Přizdis*áči, aby ukázal, co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti. Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, známí též jako „přizdis*áči“, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby. (oficiální text distributora)

Phorbo

Jako zakončení série je to docela dobrý. Vlastně to moc nenavazuje na seriál, kdyby se tam neobjevila Carli. Jinak je to ale docela slušný, drží se to zarytých kolejí anglického vtipu a maximálního sarkasmu i když některé dialogy či scény jsou moc vyhrocené a už nejsou tak směšné jak by mohly být. Klasická čtyřka hraje stejně. Nic se na nich nezměnilo. Což je možná škoda. Kdyby postavy trošku dospěly tak by to možná na chybu nebylo. Je to průměr proti čtyřem kusům u seriálu... ()

Martin_W

Neznát boží předlohu, dám filmu při nejlepším dvě hvězdy. Čemu se divím je to, že film režíroval stejný člověk co seriál. Hodně zbytečných nechutností a plno hrozných úvah postav, které se mi skoro dokázaly znelíbit. Hlavně teda Simon. Inbetweeners Movie je divný mix American Pie a Hangover, který zachraňuje první půlka, při které nostalgicky vzpomínate na původní seriál. Škoda, vypadalo to hodně slibně. 56% ()

Milky.

Bohužel velká snaha ukončit seriál maximalizací všech hlavních atributů nepřinesla své ovoce. Aby to bylo co "nejepičtější" herci jsou tu už úplně nazí, fekálie lezou z nosu a humor se mění v trapnost. Seriál vyhrával tím, že jste se do postav dokázali perfektně vžít a i tak jste se při jakémkoliv průseru skvěle zasmáli. Film se to všechno snaží ještě umocnit a končí to tím, že z postav udělal kokoty mimo limity, za které jsem se při sledování cítil i sám vyloženě blbě místo abych se smál. Někdy méně je více. Ale jakože pobavil jsem se a Řecké reálie se mi krásně připomněly včetně narážek na kurevné číšníky, takže to nechám na dobrých třech. ()

mira007 odpad!

Angloamerické filmy na téma sexu mají stejné impotentní schéma - na jednu stranu tvůrci projevili odvahu ve slovní zásobě , kde se to míhá slovy: čurák, píča, prsty do zadku, šukat , ale na druhou stranu jsou absolutně podělaný v zobrazení nahoty. Tady v tomhle veledíle když jde partička SE KOUPAT NAHATÍ, TAK SE NEUKÁŽE ANI BRADAVKA!!! Tak to si radši mohli odpustit ten slovník a přidat nahotu, která tady je absolutně nulová. A ani mi to nepřišlo vtipný ()

Jaro_slav

Nebejt tý britský angličtiny a hezkejch holčičích ksichtíků, nebylo by tam nic, co by se mi líbilo. Možná to dává ňákej smysl pro znalý seriálu, ale pro mě tohle bylo smysluprostý utrpení. 30% ()

raky5

Výborné zakončenie skvelého seriálu. Tunajšie hodnotenie tomu možno nezodpovedá, ale to nie je vina samotného filmu. My, fanúšikovia, sme vedeli, čo môžeme od filmu čakať - je to nechutné a opĺzlé. Ten, kto nesledoval seriál, nemôže doceniť viacero vtipov, čo sa potom odzrkadlí aj na hodnotení. Pre mňa však super zakončenie, dobre som sa zasmial. ()

Rondell

Začátek je bez přehánění na 4* (a možná i s kousíčkem z tý pátý). Hvězdné nebe tohodle snímku se však rychle začne zatahovat, až skrz oblačnost sotva problikává záblesk jedné jediné hvězdičky. Když to tak nějak zprůměruju, tak mi vycházej tak ty 2* ()

j0nathan

Po velmi nadějném, vtipném a dalo by se říct inteligentním začátku to šlo docela z kopce. Děj už nebyl nijak zvlášť originální a na samou hranici dna to kleslo v době, kdy se začaly, jak už to v teenage komedíích bývá, objevovat fekálie. Naštěstí jich tam nebylo mnoho, takže nakonec za 45% ()

waits

Seriál neznám a teenager už dávno nejsem, ale film pokládám za celkem koukatelnou blbůstku. Parta jsou opravdu loseři, to se musí nechat, ale legrace s nima byla. Několikrát jsem se opravdu zasmál, a to, předpokládám, bylo jediné, o co tvůrcům šlo. ()

Hepy13

Kolikrát už to tu bylo - Parta teenageru, cesta za sexem, v přizdisráčích ještě o to horší že ta banda jsou totální dementi. Chybí nějakej pořádnej pařmen typu Stiflera. Když vložíte do filmu vulgárnosti, tak to musí mít minimálně ten efekt že se jim budou lidi smát. Ale když si říkáte "Ty vole to je trapný" je něco špatně. Divím se, že to ještě někoho baví točit tyhle filmy. Myslel jsem si, že americký "teen" komedie jsou strašný, teď ale vidim že evropský jsou snad ještě horší. Několikrát jsem se zasmál, třeba jak tam tancovali, nebo na tý lodi to nebylo špatný, to ale nemění nic na tom že je to mega trapný. ()

Jaroslaf

třetí hvězda za neskutečně hot Lauru Haddock. Tuhle slečnu budu mít odteď v hledáčku. Co se týče filmu, pamatuji že před dávnými časy kdy jsem se rozhodoval co dalšího si pustit po úžasných Skins, narazil jsem na tento seriál a absolutně mne neoslovil. Co se týče filmu, zasmál jsem se tak třikrát, většinou vše zde zmíněné jsem už někde viděl...A zajímavé že britové se asi v zahraničí chovají podobně jako češi. Ne že by se spřátelili s krásnýma řekyněma, oni se spřátelí s angličankama .) ...A vlastně v celém filmu o řecku se vyskytl maximálně jeden řek. (a ten řek' že tohle dílko si prostě víc jak tři nezaslouží.) ()

majec4

Riadny nasup. Nasmial som sa dostatocne. Musim aj serial pozriet, lebo tymto filmom si ma ti styria tragedi ziskali. ()

Móó odpad!

Chci varovat všechny, kteří si říkají, že to třeba nebude až tak špatné. V kině jsme byly tři páry a jeden po asi 15 minutách dokonce odešel. Nemít po ruce popcorn a pití, asi bych to také nezvládla. Být doma, určitě vypínám. Film je samé klišé, které ani není nijak dobře koncipované, párkrát jsem se docela zasmála, ale humor převážně nechutný a to jsem celkem otrlý člověk. Děj naprosto o ho*ně. Ten, kdo tohle dal do kin, by si měl sypat popel na hlavu. ()

RedHot

Docela rozumím, proč jsou Přizdisráči hodnoceni celkem rovnoměrně všemi čísly od nuly po pětku. Já sám se však po většinu času bavil královsky a s mile neskrývanou infantilností snímku jsem neměl sebemenší problém. Co se to děje? Že by se probouzelo mé tolerantní já? ()

Kjuk

Jsem zklamán z toho, že už i v mé oblíbené Velké Británii se točej takovýhle přizdi SRAČKY a to, že je to vyústění nějakýho poblblýho seriálu mě moc nezajímá! Na druhou stranu tenhle film dává totálně neatraktivním, tlustým, hloupým, obyčejným a nadrženým lidem přesně jako jsem já naději sbalit ty nejhezčí holky!! Bomba!! ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna