LokalFilmis

• Slovensko LokalFilmis

Staré cikánské proroctví předpovídá příchod mesiáše z rómské osady, který změní svět. Narodí se Rytmaus a postupně se z něj stane najznámější rapper v Evropě. Rytmaus se rozhodne kandidovat na prezidenta Slovenské republiky. Proti němu se ve volbách postaví Pišta Lakatoš. Ze Slovenska se díky prodeji čisté pitné vody stává světová velmoc, která spolurozhoduje o budoucnosti lidstva s největšími velmocemi jako je USA, Rusko či EU. Do hry o planetu se zamíchá i ďábel Moloch... (A-Company CZ)

papadoce

Je to niečo ako disstrack na Rytmusa, ktorý sa (ne)pravidelne strieda s fenomenálnym Pištom Lakatošom. Uznávam, že to má slabé pasáže, ale tých lepších bolo podľa mňa viacej. Párkrát som sa zasmial naozaj z chuti a raz som sa od smiechu rozplakal . Škoda, že takých chuťoviek nebolo viacej. Mňa to bavilo, i keď potenciál to má nepochybne ešte väčší. ()

*CARNIFEX*

Animák toho najsamlepšieho cikána všadze na okolo vyšiel asi tak, ako Egovi kšeft v Piešťanoch. Posledné články na prstoch ruky, ktorou "Riťmrda" kreslil by som mu dal polámať. Tak isto na môj vkus príliš spevu málo vtipu. Nečudujem sa, že túto zmrdačinu väčšina skopala pod špinavú zem. V kine muselo ľudí doslovne jebnúť. Kto by to bol totiž povedal, že miesto na komédiu, prišli na muzikál. Pár zajebov pobavilo, no na určité epizódy z "LokalTv" sa táto márnosť nechytá ani omylom. ()

Frajer42

Pokud bylo cílem tvůrců vytvořit něco těžce rasistického a urážlivého, tak se jim nejspíš zadařilo. Scénky s Pištou Lakatošem jsou výrazně lepší než veškerý zbytek. Jen při nich se dá sem tam usmát. Animace je výborná. Cigáni nemají chybu. Dovolím si, držet se při hodnocení při zemi. Dost pasáží je šeredně nudných. Opravdu boduje pouze ten Lakatoš. Lepší hvězda. ()

Zombiepod

Od Lokal celovečeráku sa nič iné čakať ani nedalo. Úpadok humoru v slovenskom prevedení plnom sprostých slov aj tam, kde to nie je vtipné či nezbytné, v trápnom a úbohom príbehu. Jedna hviezda za pár kratučkých skečov a hlášok, ktoré sa vydarili, no zrátať sa dali na jednej ruke aj s rezervou. Slovenská kinematografia to jednoducho nevie. ()

Flopik

Strašná nuda a to som Lokaltv celkom zvykol pozerať.Originálne to bolo, občas prišla nejaká vtipná hláška ale to je všetko.Najlepšia jednoznačne rybička.Pesničky vo filme totálne mimo a bolo ich strašne veľa.Zasmial som sa naozaj len 2,3 krát a to je myslím na komédiu málo takže bohužiaľ len 2.Čakal som vtipnú blbosť nakoniec len blbosť. ()

• S filmom bolo spojené chybné promo, že ide o prvý slovenský dlhometrážny animovaný film. V skutočnosti prvým celovečerným animovaným snímkom zo slovenskej produkcie bol Zbojník Jurko z roku 1976. (toi-toi)
  • Viacero postáv z filmu sa neskôr stalo tvárami rôznych reklamných kampaní. Napríklad banky, telekomunikačného operátora alebo značky minerálnej vody. (toi-toi)
  • V rámci udržania ratingu do 15 rokov museli vo verzii pre kiná cenzurovať nahotu. Režisér Jakub Kroner sa vyjadril, že je prekvapený, že pre tento rating nie sú problémom vulgarizmy. (toi-toi)