poster

Tambylles (studentský film)

 • anglický

  Tambylles

Drama

Česko, 2011, 58 min

Kamera:

Adam Stretti

Producenti:

Ondřej Šejnoha

Střih:

Michal Reich

Zvuk:

Ivo Broum

Kostýmy:

Aneta Grňáková
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vitex
  ****

  Film byl letos vybrán do soutěže studentské sekce festivalu v Cannes.(22.4.2012)

 • pagacova
  *****

  Atypické téma, ze kterého běhá mráz po zádech, a zajímavá forma zpracování. Vzhledem k materiálním možnostem tvůrců je to pozoruhodné dílo.(10.7.2012)

 • Sandiego
  ***

  Rozhodně pozoruhodný studentský film, avšak spíše po filmařské stránce, za níž by se nemuselo stydět ani profesionální dílo. Co se týče obsahu a pojetí tématu, nijak zvlášť nevybočuje z lajny - outsiderský hrdina s neprůhledným jednáním, pseudopsychologie příliš nepodložená skutečností, nejasnost výpovědi. Vzhledem k věku tvůrce se hold nedá příliš očekávat komplexnější pojetí tématu, ale chtělo to přeci jen víc odvahy a snahu najít v tématu něco, co by obhájilo jeho volbu.(5.10.2012)

 • trojúhelník
  *****

  Pod povrchem...(2.6.2014)

 • AnuszkaH
  ****

  Nad hodnocením jsem dlouho uvažovala. Nemám moc ráda takové "pseudodokumenty." Ale asi mě to prostě bavilo. Možná i atmosférou v kině, vínem, milou společností a následnou diskuzí s M. Hogenauerem. Zkrátka to bylo příjemné.(8.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace