poster

Tambylles (studentský film)

 • anglický

  Tambylles

Drama

Česko, 2011, 58 min

Kamera:

Adam Stretti

Producenti:

Ondřej Šejnoha

Střih:

Michal Reich

Zvuk:

Ivo Broum

Kostýmy:

Aneta Grňáková
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheRIKO
  **

  Přes celkem dobrý námět mi připadalo, jako by si herci řekli ,, Nějak to dotočíme a jdeme domu" . Herecké výkony pro mě byly nepřesvědčivé a chvílema to vypadalo až směšně!(20.12.2015)

 • pagacova
  *****

  Atypické téma, ze kterého běhá mráz po zádech, a zajímavá forma zpracování. Vzhledem k materiálním možnostem tvůrců je to pozoruhodné dílo.(10.7.2012)

 • Sandiego
  ***

  Rozhodně pozoruhodný studentský film, avšak spíše po filmařské stránce, za níž by se nemuselo stydět ani profesionální dílo. Co se týče obsahu a pojetí tématu, nijak zvlášť nevybočuje z lajny - outsiderský hrdina s neprůhledným jednáním, pseudopsychologie příliš nepodložená skutečností, nejasnost výpovědi. Vzhledem k věku tvůrce se hold nedá příliš očekávat komplexnější pojetí tématu, ale chtělo to přeci jen víc odvahy a snahu najít v tématu něco, co by obhájilo jeho volbu.(5.10.2012)

 • Traffic
  ****

  Nebýt lehce nezvládnutého závěru, jdu ještě výš. Po většinu času je to vynikající, v našem prostředí nevídaně jemná studie života jako vězení, ze kterého se navzdory fyzické "svobodě" nedá uniknout. Scéna na diskotéce je v tomhle celkem doslovná, ale funguje to. Hogenauer má překvapivě dost společného se svým oblíbeným Rosalesem a zároveň je podle mě jedním z mála (fakt mála...) českých režisérů, který má na to v budoucnu natočit film evropského/světového formátu.(8.3.2015)

 • trojúhelník
  *****

  Pod povrchem...(2.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace