Tambylles (studentský film)

Zvuk:

Ivo Broum

Kostýmy:

Aneta Grňáková

Film byl letos vybrán do soutěže studentské sekce festivalu v Cannes.(22.4.2012)

• TheRIKO

Přes celkem dobrý námět mi připadalo, jako by si herci řekli ,, Nějak to dotočíme a jdeme domu" . Herecké výkony pro mě byly nepřesvědčivé a chvílema to vypadalo až směšně!(20.12.2015)

Atypické téma, ze kterého běhá mráz po zádech, a zajímavá forma zpracování. Vzhledem k materiálním možnostem tvůrců je to pozoruhodné dílo.(10.7.2012)

Nebýt lehce nezvládnutého závěru, jdu ještě výš. Po většinu času je to vynikající, v našem prostředí nevídaně jemná studie života jako vězení, ze kterého se navzdory fyzické "svobodě" nedá uniknout. Scéna na diskotéce je v tomhle celkem doslovná, ale funguje to. Hogenauer má překvapivě dost společného se svým oblíbeným Rosalesem a zároveň je podle mě jedním z mála (fakt mála...) českých režisérů, který má na to v budoucnu natočit film evropského/světového formátu.(8.3.2015)

Rozhodně zajímavé téma a také způsob zaznamenámí, který se pohybuje na hraně mezi dokumentem a fikcí. Přesto na můj vkus hodně odvážné, jako členku rodiny, kterou toto postihlo by to asi dost urazilo. U dokumentu si člověk holt muís dávat bacha.(26.11.2012)