poster

Tambylles (studentský film)

 • anglický

  Tambylles

Drama

Česko, 2011, 58 min

Kamera:

Adam Stretti

Producenti:

Ondřej Šejnoha

Střih:

Michal Reich

Zvuk:

Ivo Broum

Kostýmy:

Aneta Grňáková
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AnuszkaH
  ****

  Nad hodnocením jsem dlouho uvažovala. Nemám moc ráda takové "pseudodokumenty." Ale asi mě to prostě bavilo. Možná i atmosférou v kině, vínem, milou společností a následnou diskuzí s M. Hogenauerem. Zkrátka to bylo příjemné.(8.11.2012)

 • Vitex
  ****

  Film byl letos vybrán do soutěže studentské sekce festivalu v Cannes.(22.4.2012)

 • Traffic
  ****

  Nebýt lehce nezvládnutého závěru, jdu ještě výš. Po většinu času je to vynikající, v našem prostředí nevídaně jemná studie života jako vězení, ze kterého se navzdory fyzické "svobodě" nedá uniknout. Scéna na diskotéce je v tomhle celkem doslovná, ale funguje to. Hogenauer má překvapivě dost společného se svým oblíbeným Rosalesem a zároveň je podle mě jedním z mála (fakt mála...) českých režisérů, který má na to v budoucnu natočit film evropského/světového formátu.(8.3.2015)

 • MrMysterious
  odpad!

  Nehorázne ma z morálneho hľadiska tento "dokument" pobúril. Vykonštruovaná, do oči bijúca fiktívnosť zobrazených udalostí, hlúpe rozhovory s hlúpymi otázkami, Neetickosť dokumentaristu mi otváral nožík vo vrecku. Never more. P.S.: Neviem čo fetovali organizátori cannes keď vyberali tento film ale zjavne to bolo veľmi silné. Alebo nemali k dispozícii titulky.... a ani obraz...(3.8.2013)

 • pagacova
  *****

  Atypické téma, ze kterého běhá mráz po zádech, a zajímavá forma zpracování. Vzhledem k materiálním možnostem tvůrců je to pozoruhodné dílo.(10.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace