poster

Em a On

 • Česko

  Baumaxa

Dokumentární / Hudební

Česko, 2011, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • snaked
  ****

  Do 23. září ke zhlédnutí zadarmo na dafilms.com.(17.9.2012)

 • kagemush
  ****

  Luboše znám deset let,ale určitě bych nemohl říct,že ho znám.Ani tenhle dokument není o panu Tichém,ánžto nýbrž o talentovaném zjevu Baumaxovi.Což samozřejmě nemusí být jedna (půlitrová) nádoba.To zřejmě pochopil i pan Michálek a byl natolik rozumný (a schopný) ,že nám nenacpal pod nos vyčerpávající mix tichého domova a bouřlivého bau. Zvolenou formou (která sice není nějak kór originální,ale von ten Michálek bude spíš slušný filmař než hyenovitý dokumentarista /třeštíkovci už vědí../ ) skvěle nahodil o čem že ta baumaxstory vlastně je-sranda,sem tam hovno,kecy,kumšt a práce (i když střihačovi jsem občas nerozuměl). A co nám nezprostředkoval rejža (a občas moc hezká kamera),to už obstaral ON (a em). - U mě dobrý,vole.(14.1.2012)

 • Katullka
  odpad!

  Ten film už začal? *šňup*(18.1.2012)

 • Wbcko
  ***

  Jsem zklamaný. Šel jsem na dokument věnovaný Xavieru Baumaxovi, mému oblíbenému zpěvákovi. Místo toho jsem sledoval 87 minut zběsile sestříhaných úseků z koncertů, záběrů na čelní sklo automobilu, doprovázených monologem Em Rudénka a šotů kterak Xavi venčí své čtyřnohé miláčky, respektive turisty (kamarády ze zahraničí? Who knows) - Momenty kdy popisuje svou klasickou angličtinou okolní scenérie patří (bohužel) k tomu nejlepšímu co celý film nabízí. Abych to shrnul, o zpěvákovi jsem se nedozvěděl zhola nic Em sice občas něco povypráví, ale kdo ví co z toho je pravda a co čirá mystifikace. Celkově tedy zklamání. Kdyby byl film točený tímto stylem o komukoli jiném, šel bych s hodnocením asi ještě níže a téměř jistě film nedokoukal.(20.11.2011)

 • J.Connor
  ***

  Baumaxa je dobrej, i když na můj vkus už přeci jen trochu moc provařenej (což mu za vinu pochopitelně nekladu) ...dokument ovšem shledávám velmi, velmi fádním.(18.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace