Zvrat: Washingtonovi špioni

• Česko Špioni americké revoluce (více)
USA, (2014–2017), 31 h 15 min (Minutáž: 42–65 min)

Předloha:

Alexander Rose (kniha)

Jamie Bell, Heather Lind, Seth Numrich, Daniel Henshall, Meegan Warner, Burn Gorman, Angus Macfadyen, Ian Kahn, Samuel Roukin, JJ Feild, Michael Gaston (více)

Série(4) / Epizody(40)

Farmář Abe Woodhull z Long Islandu se spolčí se skupinkou kamarádů z dětství a vytvoří netradiční oddíl špionů nazývaný The Culper Ring, který zvrátí výsledek amerického boje za nezávislost. (Viasat)

Urukhaj98

S01: Jakžtakž povedená špionážní dobovka z prostředí americké revoluce, která však může svým pomalý tempem vyprávění spoustu diváků odradit. Minimálně to platí pro první řadu. 6/10 ()

RAFT

Dobrej seriál,sice je pravda ,že ze začátku to mělo ,ten pomalejší rozjezd a v další díly byly vcelku lepší.Těším se na druhou sérii .za mě 70% ()

Felisr

Billy Elliot už dávno netancuje, nyní je tak nějak špionem proti své vůli. A co mu udělali za účes (!!!) z profilu by si ho jeden spletl s kuním ksichtem. Seriálu by prospělo nějaké to oživení děje a méně slabších míst, pečlivá výprava to daleko sama neutáhne. Update: Oproti očekávání druhá řada přinesla značné zlepšení, tedy zvedám na čtyři! ()

RobbieM@N

Strašně nudné...i když to má několik kvalit a dostaneme i výbornou romantickou linku a jednu skvělou scénu na britské párty tak je tohle i přesto zklamání. Druhá sezona byla odklepnuta... ()

Gig

Výborný nápad scénaristů. Výborně zasazený příběh. Výborné herecké výkony. Každý díl má co nabídnout, jenž je zakončen jinou písní týkající se daného tématu. Skvělý pátý díl o svobodě nesvobodě. Zatím nadšení. ()

davistercz

U mě zklamání. Čekal jsem víc a nakonec jsem dostal jen rohlík. Jamie Bell je skvělý herec, má to ve své kůži ale děj? Tam je velká ale opravdu velká mezera. Když už špionáž, tak at se učí od pravých mistrů, viz. Homeland. ()

Sakulnikov

Zajímavé téma, ale špatně zpracované. Po pár dílech jsem to vzdal. Dal jsem si půl roku pauzu, a pak zkusil pokračovat a prostě ne. ()

Gagin

Pilotní díl, kvalitní podívaná. Uvidíme dále, zda bude bavit. Po dalších dílech dávám jednu hvězdu dolu. ()

eltazar

nemám vztah ani k americe, ani k jejímu patriotismu a patosu kterými je tento seriál prošpikován. nicméně, co mě na tomhle seriálu opravdu baví, je vykreslení postav a situace. pokud čekáte špionáž ve stylu Bonda, budete zklamaní. zde se jedná spíš o psychologicky vystavěný seroš, který ne každému sedne, ne každý mu uvěří, ne každý ho pochopí. pro mě osobně jde o překvapení, jelikož podobný seriál jsem ještě neviděl. 4/5. ()

Rupert Wyatt chystá novou sci-fi

Rupert Wyatt chystá novou sci-fi

28.08.2016

Režisér Zrození planety opic patřil v roce 2011 mezi nejobletovanější hollywoodské filmaře. Jeho úspěšný restart opičí ságy vydělal 481 milionů dolarů, Wyatt se ale kupodivu neujal pokračování. Místo… (více)