Máša a medvěd

• Rusko Maša i Medveď (více)

Série(5) / Epizody(117)

Medvěd, bývalý cirkusový artista, se usadí v lese a připravuje se na pohodový život plný ticha a klidu. Dokud se však neseznámí s nezbednou holčičkou jménem Máša, která zde žije se svým prasátkem, kozou a psem. Sledujte celou řadu zábavných příběhů o holčičce jménem Máša a jejím medvědím kamarádovi, bývalém cirkusovém artistovi. Máša je nezbedná tříletá uličnice, která žije na staré železniční stanici v lese. Zdá se, že předčasně vyspělé, divoké a nespoutané děvčátko, které se spřátelí s každým, koho potká, je jako magnet na problémy. Medvěd je laskavá otcovská postava, která se ze všech sil snaží své kamarádce pomáhat a chránit ji před úrazem. Sám se při tom však často nechtěně stává obětí jejích lumpáren. Ačkoli má medvěd rád svůj klid, stýská se mu po společných chvilkách s Mášou, když mu zrovna není nablízku. Společně s pochybnou partičkou přátelských zvířat, která si z lesa udělala svůj domov, Máša a medvěd pobaví dospělé i děti a poučí diváky o kreativitě, oddanosti a skutečném přátelství. (HBO Europe)

Puerdraco

Asi jeden z najlepších krátkych animovaných seriálov (aka večerníčkov) z posledného obdobia (som zvlášť potešený, že toto dielo pochádza od ruských tvorcov). Čo ma ale trochu štvalo bola až prílišná otravnosť, vlezlosť hlavnej hrdinky, na mieste medveďa by som ju už v prvom diely zlikvidoval, ale keď on bol taký flegmoš a dobrák. :o) Ovšem happyend na konci každého dielu to vyriešil. Rozhodne to pre malé deti doporučujem, stojí to zato. ()

Misulka93

Nebýt mého 3,5 letého skoro švagra (ano, čtete správně :D ), asi bych o téhle pohádce neměla ani ánung :))) Nicméně jde o velmi dějově i animovaně propracovanou pohádku, která bezpochyb upoutá menší i větší diváky :) například já na díly, které jsem ještě neviděla, zůstávám koncentrovaně koukat a nekomunikuju s okolím (a to už jsem dobám, kdy jsem sledovala každou sobotu ráno pohádky, již dááááávno odrostla :) ) podotýkám, že se na ně s již zmíněným díváme v ruštině, takže je to tak skvěle udělané, že nemusíte jazyku vůůůbec rozumět :) 5* tramtadááá zasloužených :) ()

sWONDER

Podarené. Animácia je až prekvapivo dobrá, ale ani obsah rozhodne nezaostáva. Každá časť je zábavná, milá a plusom je aj stopáž, ktorá nestihne nudiť. Z detského pohladu paráda, no pobaví aj rodičov. ()

Pampa

Perfektní seriál. Vždy mi zvedne náladu. Skvělá animace (Disneyho Zvonilka mi proti Máše příjde odfláknutější. Vlastně skoro všechno mi příjde odfláknutější), hezká hudba s veselými písničkami. Hlavní hrdinka je veselá holčička abnormálně malého vzrůstu, která si našla v lese nového kamaráda vysloužilého cirkusového medvěda, kterého navštěvuje a vtahuje do svých dětských her. Jediné co mi hodně vadí, je vměšování politiky do tohoto seriálu pro nejmenší (sovětská brigadýrka pohraniční stráže a tankystická čepice jsou docela silná káva). Filmy a seriály pro předškoláky by měly zůstat čisté, ať už se jedná o jakokoli zemi. ()

Scraffy

Ja som tomuto dielu nikdy nevedel prísť na chuť. Je to strašne otravné, ukričané a celkovo je to veľmi silno nesympatické. Ani len tá animácia nie je bohviečo. ()

JK77

Vsetky TV stanice pre deti sa mozu schovat, keby vysielali len toto tak je 100% nizsia agresiita deti a daco sa aj poucia. Krasne animovane, super myslienky, a v rustine je to napopukanie. Palec hore tvorcom!!! ()

Felisr

Absolutní bomba!!! Už se těšíme, až dcerka povyroste natolik, aby z toho měla rozum a my měli důvod si to (už po několikáté) zase pustit. :-) Dlouho jsme čekali na animák, který bude aspoň stejně dobrý jako ovečka Shaun a tady je! ()

Wooke

No galubčiki...davaj lečiťsa...Milujem ruský jazyk od momentu, keď som sa ho začal učiť. Hlas malej Máši je krásny, a prízvuky sú božské. Poviete si, že to je pre deti, no podľa mňa to pokojne môžu pozerať aj puberťáci a nič im nikto nepovie. Jednoduché, krásne, dokonalé ruské dielo, ktoré stojí zato a hlavne, dokáže zabaviť. ()

pekas

Tenhle seriál ve mně rozpoutává rozporuplné pocity. Animace a některé frky jsou OK, ale Máša je příliš otravná a často mě irituje. Dávám tedy průměr. 50% ()

boombang

Brutální infantilita v akci - místy neskutečně vtipná. S výbornou animací a vizuálem (až na poněkud strašidelného králika). Jako bonus vlci s rozbitou sanitkou. ()

ZajoMajo

Konečne spolu s KHL do ktorej vstúpil slovan, som oprášil ruštinu aj cez túto rozprávku. Konečne počujem slovanskú reč a nie stále dokola tú primitívnu angličtinu. Kto Máši rozumie, ten sa nasmeje z jej hlášok. Deti sú z Máši unesené, pozerá sa to donekonečna a to dokonca aj môj jeden a pol ročný syn si vypýta Mášu ako - Míňa. Konečne niečo z ruskej tvorby, kde je vždy veľký potenciál, nápad, neobkukanosť, nenásilie. Ruské rozprávky vždy boli špica, nielen animované ale aj hrané. Po starom vlkovi so zajacom, koníčkovi hrbáčikovi, prišla absolútna jednotka pre deti. Konečne sa starý ruský medveď preberá zo spánku. Kto by chcel vidieť dievčatko, ktoré prepožičalo Mášenke hlas nech klikne sem: https://vimeo.com/32919915 Všetky diely sú tu: http://www.youtube.com/show/mashaimedved ()

MP17

Seriál sám o sobě to není špatný, ba naopak, ovšem velmi ho kazí ta slečna (paní?), která dabuje tu malou holku, to je něco příšerného, hlavně její falešný zpěv. ()

moviepill odpad!

Veľmi sa ospravedlňujem všetkým, ktorých sa moje hodnotenie dotkne, ale nemôžem inak ako ísť proti prúdu - Máša a Medveď je neskutočne stupídna záležitosť. Hlavná postava (ak sa to tak dá vôbec povedať) je stelesnenie otravnosti, vlezlosti, protivnosti a iných negatívnych kvalít. Videl som niekoľko dielov a stačilo mi, aby som sa presvedčil o tom, že je to odpad... ()

Gig

Poprvé jsem viděl jeden z dílů u mého kamaráda, který má malé prcky. Ještě než to pustil jsem si říkal, tohle mě přece nemůže chytnout v mém dospělém věku. Krtečk je nádherný, český, ale přece jen tam hraje nostalgie z dětství. Tady žádná nostalgie přece nemůže hrát, protože to není moje dětství. Ano je tu Máša a medvěd, tj. základ pohádky z dětství. No nic, viděl jsem pár dílů, potom jsem si pustil to celé. No a ono to funguje. Je to snad druhý animovaný ruský seriál, co mě chytil, tedy po Vlku a zajíci :). Vynikající je díl s mobilním telefonem, ala jak je to, když dítěti svěříte mobil. Skvělý je díl, kdy Máša s méďou píšou scénáře k filmum ala Zoro, Titanic , King Kong či Avatar. A co u mě boduje je díl s tenisem a narážkou na Šarapovou a tenis a její vzdychání :). No zatím to nemá hluché místa. Uvidíme. Zatím si přeju, ať to tento seriál pokračuje. ()

chrustie

Naprosto geniální animák. Když už jste nuceni dívat se se svými ratolestmi na nějakou pohádku, tak u téhle se zabaví i dospělý divák. Máša je tak neuvěřitelně otravná, že si snad v každém díle vzpomenete na nějakou situaci právě s vašimi dětmi 😂. Za mě jedna z nejlepších moderních pohádek. Žádné mlácení, bojování, jen neškodné a vtipné scénky se zvířátky. Za mě paráda. ()

kolly13

Pro malé i velké? Máša a medvěd určitě, bavím se i u opakované relace, což díky dcerce je u nás každý den. Vtipné, chytré, hudba/zvuk výborné, animace skvělá. Takových více a bude se klidně dívat na Déčko :). ()