Máša a medvěd

• Rusko Maša i Medveď (více)

Série(5) / Epizody(117)

Medvěd, bývalý cirkusový artista, se usadí v lese a připravuje se na pohodový život plný ticha a klidu. Dokud se však neseznámí s nezbednou holčičkou jménem Máša, která zde žije se svým prasátkem, kozou a psem. Sledujte celou řadu zábavných příběhů o holčičce jménem Máša a jejím medvědím kamarádovi, bývalém cirkusovém artistovi. Máša je nezbedná tříletá uličnice, která žije na staré železniční stanici v lese. Zdá se, že předčasně vyspělé, divoké a nespoutané děvčátko, které se spřátelí s každým, koho potká, je jako magnet na problémy. Medvěd je laskavá otcovská postava, která se ze všech sil snaží své kamarádce pomáhat a chránit ji před úrazem. Sám se při tom však často nechtěně stává obětí jejích lumpáren. Ačkoli má medvěd rád svůj klid, stýská se mu po společných chvilkách s Mášou, když mu zrovna není nablízku. Společně s pochybnou partičkou přátelských zvířat, která si z lesa udělala svůj domov, Máša a medvěd pobaví dospělé i děti a poučí diváky o kreativitě, oddanosti a skutečném přátelství. (HBO Europe)

Janoss98 odpad!

Pomalu se z toho snad stává týrání dětí... prostě proč. Netřeba slov, nebudu zbytečně plýtvat na tenhle odpad ()

Honza__St.

Je to neoddiskutovatelně seriál pro mrňata, ale rozhodně ne špatnej. Rusové jasně ukázali tvůrcům pitomin jako Teletubbies a Mickeyho klubík, jak se to dělá. 3 a půl. ()

m13l

Tak vážení, toto sú absolútne najlepšie rozprávky za posledných pár rokov čo som videl... Konečne nikto nikoho nenaháňa, netlčie, nebije sa... a je to nádherne animované...Pozerám na to so synom a myslím že sa na tom bavíme zhruba rovnako a to je rozdiel cez 30 rokov... Doporučujem všetkým. ()

Lodovico

Prvotriedna zábava pre dospelých a deti. Úroveň jednotlivých dielov kolísala, ale jednoznačne takýto zábavný seriál chýbal od dôb Vlka a zajaca. 99,9% ()

Hanecek

Český dabing je strašný! Až tak idiotský, že posunul postavy někam zcela jinam Překladatel například vůbec nepochopil, že když medvěd v 1. dílu na Mášu strašně zařve, aby věděla s kým má tu čest a jak je strašný, naprosto nebojácná Máša radostným překvapením a poznáním, kdo on je, řekne "míša". Proto budu hodnotit tento seriál v originálním znění. Je to perfektně zpracované a animované, s nápady, kdy každý, kdo vychovával nějaké to dítko pozná, že i on něco pobobného prožíval s těmi svými. Pět hvězdiček bez zaváhání v ruštině, naprostý ODPAD v češtině! ()

mikehoblog odpad!

Ale né.....tohle je špatně......přiblblá 3D animace, která už je snad všude, naprosto zbytečný "děj", žádný vtip to nemá.....tohle je zločin! ()

matilda33

Plný počet hviezdičiek minimálne pre tieto dve veci:(i) už dlho som sa tak schuti a od srdca nezasmiala a (ii) toto je jediná rozprávka, kedy môj ročný syn "bez dychu" sleduje, čo sa to na obrazovke deje a bez protestov zje celý obed. Neviem, čo viac by som si mohla priať... vlastne áno, ďalšie časti. A rýchlo :). ()

jerzy1976

Skvělé, skvělé, skvělé!!! Dcera si seriál sama našla na youtube a už koukám s ní:-) A ještě si oživuji ruštinu ze základní školy. Mášenka je neskutečně zábavná, animace je vynikající, zkrátka výborný seriál nejen pro děti. ()

laco176

No podľa mňa najlepšia rozprávková séria za posledných 10 rokov. Zábava postavená na tom že čo vyvedie Máša a na dobráckom a božsky trpezlivom Medveďovi a nie na tom že komu usekne hlavu alebo niekomu niečo oplieska o hlavu. U mňa 100%. ()

cachanell

Milé, vtipné a příjemné. Malá Máša a velký medvěd se zvířátky. Krásná animace. Působivé příběhy. V originále jedinečně namluvené. ()

MisaP3

Naprosto skvělý seriál pro děti, ale i dospělé, protože já to baštím úplně stejně jako dvou a půl letý syn. Navíc je div že mi u tohohle vydrží i on, protože jediné co ho jinak udrží v klidu je zemědělská technika na sto způsobů. Není snad díl, který by se mi nelíbil, medvěd umí vše (krom výchovy dětí, ale přiznávám, že spousta situací mi připomíná mého hyperaktivního syna, takže mam pochopeni :) ) Máša je peckový skřet, prostě skvělá kombinace, navíc animace na takovýhle počin je taky luxus. ()

Adam1408

Veľmi príjemný seriál. Pointa je väčšinou veľmi dobrá a poučná a zabaviť sa pri tom určite dokáže do istej miery aj dospelý. Mojej malej ratolesti sa tento seriál neskutočne páči a ja s ňou súhlasím. Je to až neskutočné čo tá malá Máša dokáže vymyslieť... Oceňujem aj to, že krajinou pôvodu je Rusko... kto by to čakal. Jedine mi vadí málo častí, snáď pribudnú aj ďalšie než malá úplne vyrastie. ()

vrch07256732

Prvé diely super, naši na Tom frčali cekú dovolenku a to mali 3 roky. Dnes majú 8 a ešte stále si radi pozrú nový diel. Ono tie nápady sú stále fajn, ale po čase už to neni také bombové ako prvá séria. Ale ešte stále poteší a je to stále ten ruský Humor - no proste zábava čo nesklame. ()