Máša a medvěd

• Rusko Maša i Medveď (více)

Série(5) / Epizody(117)

Medvěd, bývalý cirkusový artista, se usadí v lese a připravuje se na pohodový život plný ticha a klidu. Dokud se však neseznámí s nezbednou holčičkou jménem Máša, která zde žije se svým prasátkem, kozou a psem. Sledujte celou řadu zábavných příběhů o holčičce jménem Máša a jejím medvědím kamarádovi, bývalém cirkusovém artistovi. Máša je nezbedná tříletá uličnice, která žije na staré železniční stanici v lese. Zdá se, že předčasně vyspělé, divoké a nespoutané děvčátko, které se spřátelí s každým, koho potká, je jako magnet na problémy. Medvěd je laskavá otcovská postava, která se ze všech sil snaží své kamarádce pomáhat a chránit ji před úrazem. Sám se při tom však často nechtěně stává obětí jejích lumpáren. Ačkoli má medvěd rád svůj klid, stýská se mu po společných chvilkách s Mášou, když mu zrovna není nablízku. Společně s pochybnou partičkou přátelských zvířat, která si z lesa udělala svůj domov, Máša a medvěd pobaví dospělé i děti a poučí diváky o kreativitě, oddanosti a skutečném přátelství. (HBO Europe)

BaffoSK odpad!

Nemôžem uveriť že niekto môže vydať takto hrozne naanimovaný seriál, respektíve rozprávku. Táto rozprávka je len pre nevyvinuté deti s mentálnou retardáciou. Keby som to mal pustiť mojim deťom... radšej im pustiť seriál, ktorý si zaslúži to čo dosiahol, teda Breaking Bad alebo The Walking Dead aj keď to je 18+ ale to im dá viac ako toto. ()

MUNRO

Úžasná záležitost!V obsahu je psáno "seriál pro děti od 3-9 let",ale moje 22měsíční dcerka Mášu miluje už teď.A nedivím se jí.Jen upozorňuji,že hodnotím původní Ruskou verzi,která je volně dostupná na Youtube a je dokonalá..Já jen doufám,že si tuhle krásnou věc nevezme do parády Česká televize.To by mně ani nepřekvapilo,kdyby Mášu namluvila třeba Eliška Balzerová.. ()

endrix

Naší malé (ani ne rok) se to hýbající se barevné moc líbí, takže i já občas kouknu na nějaký díl. Je milé vidět něco Ruského a nemuset z toho mít strach (i když si nemohu pomoct, Máša a Medvěd jsou svou atmosférou velmi Ruští, cítím v nich důraz na tradiční ruské hodnoty, podobně jako jsou nenápadně vpašované třeba ty francouzské do Asterixe - podle mě to prostě není neutrální univerzální pohádka, jako třeba Krteček). Animace je hezká, příběhy originální, jen mi občas vadí určité přehánění a překračování původního příjemně komorního rámce (např. Hit sezóny). Celkově však důstojný nástupce Jen počkej. ()

pold odpad!

Nevkus, hnus a kýč, umělá animace, odporná rusácká hudba, a trocha nezbytné smradlavé rusácké indoktrinace - už od mala. ()

Keys1

prečo pre deti od 3-9 rokov? mám 19 a kukam to každý deň a stále sa na tom smejem , aké je to úžastné, nie ako dnešné 3D rozprávky s rozpočtom 100 000 000 dolárov a čo s toho? 120 minút nudy 20 minút srandy (nevravím o Dobe Ladovej teraz) .... 100% ()

quidulka

Momentálne najroztomilejšia animovaná rozprávka. Moji synovia sa chytajú za brušká a ani tomu nemusia rozumieť...a priznávam bez mučenia, niektoré Mášine hlášky ma poriadne pobavili :) odporúčam, aj keď červená hviezda v niektorých častiach nesmela chýbať...no a čo...je to zábavné, milé, nenásilné a na rozdiel od niektorých amerických rádoby anim. komédií toto môžem pozerať stále dookola a aj tak sa zakaždým nasmejem a nenudím sa :) ()

dudel3333

asi najlpší kreslený serial za poslednych 15 rokov,zabavna tak ako pre deti aj pre dospeleho.A najlepšie v originalnom znení.................tie hlašky malej Máši začinaju byt kultovne aj u malych detí ()

tuberatanka

Tak dobre, nekonečne hyperaktívna, zo všetkého vytešujúca sa, charizmaticky zanimovaná (a vskutku otravná:) Máša s veľmi chytľavým hlasovým prejavom vs. totálne flegmaticky starý medveď (neustále nazývaný "Míška"), zbesilá 3D animácia, humor nie nepodobný "nopočkajzajacovi", ale o čosi pútavejší a rozpustilejší, na zabitie času celkom v pohode záležitosť, aj s iba úplne základnými znalosťami ruštiny nie je problém pochopiť čo sa deje (vo väčšine dielov nezaznie dokopy viac ako päť viet), celkom v pohode rozprávka. ()

E13

Myslel som si, ze ten film je len pre male deti (mam sam len 12 rokov), ale su tam aj srandovne sceny, a ked sa na to diva aj moja sestra, tak som sa dival tiez. Prvykrat som to ale videl na rustine v skole. ()

Jard

Po vlkovi a zajacovi nastúpila na scénu ďalšia podarená dvojica. Je to rozprávka naozaj určená pre deti. Nenájdu v nej žiadne násilie a nenávisť, ale radosť a priateľstvo. 90% ()

Potjoc

Zdá se mi to? Na minimaxu dávají díly hodně uhlazené a roztomilé, zatímco ČT vysílá groteskní sérii? Ta druhá se mi líbí. Když jsem to viděl před lety, tak jak někdo zmínil, že to porazí "ty americké drastické seriály", zatímco onen člověk se dívá na takové seriály (Dreamworks, Pixar), tak to mě tak naštvalo, že jsem to pár let raději nesledoval. Ale ta ČT série je výborná. Edit: Moc se mi na tom seriálu líbí také rychlost pohybů při dynamických scénách, dokonce i při těch klidných. Ohledně rychlosti jsou nejlepší ty díly o kočce a myši a díl o robotovi uklízeči. ()

Mistr119

Jak už tady píše někdo přede mnou: jakoby se Putin snažil expandovat skrz dojemnost a roztomilost, aby Mášku a medvěda přijaly i české děti za součást své kultury a pak budoucí generace začne prohlašovat, že patříme k Matce Rusi, jako to udělali někteří obyvatelé Krymu... :) Faktem ale je, že je Máška neskutečně roztomilá. :) Viděno v originále a ač neumím moc rusky, seriál krásně edukuje ruštinu a myslím si, že dabing by Mášu pohřbil...ale prý se Máša vysílá i na Déčku a sotva rusky... :) ()

Kodousek

Rusové začínají mít fakt super seriály pro děti. Nejlepší díl, j jak Máša oslnila vlky foťákem a jim upadlo auto z heveru. 😂😂😂😂😂 ()

RoCho

Je to určitě jedna z nejhezčích pohádek moderní doby, protože na většinu nových animáku se nedá koukat. Moje nejoblíbenější pohádky z dětství byli určitě Pat a Mat, Krtek, Silvester a Tweety a bylo jich určitě ještě více. Nyní má dvouletá dcera nejraději kouká na Mášu a já na to koukám s ní. Pohádka je za mě určitě nejhezčí v originálním ruském znění, česky dabing se moc nepovedl. ()