Máša a medvěd

• Rusko Maša i Medveď (více)

Série(5) / Epizody(117)

Medvěd, bývalý cirkusový artista, se usadí v lese a připravuje se na pohodový život plný ticha a klidu. Dokud se však neseznámí s nezbednou holčičkou jménem Máša, která zde žije se svým prasátkem, kozou a psem. Sledujte celou řadu zábavných příběhů o holčičce jménem Máša a jejím medvědím kamarádovi, bývalém cirkusovém artistovi. Máša je nezbedná tříletá uličnice, která žije na staré železniční stanici v lese. Zdá se, že předčasně vyspělé, divoké a nespoutané děvčátko, které se spřátelí s každým, koho potká, je jako magnet na problémy. Medvěd je laskavá otcovská postava, která se ze všech sil snaží své kamarádce pomáhat a chránit ji před úrazem. Sám se při tom však často nechtěně stává obětí jejích lumpáren. Ačkoli má medvěd rád svůj klid, stýská se mu po společných chvilkách s Mášou, když mu zrovna není nablízku. Společně s pochybnou partičkou přátelských zvířat, která si z lesa udělala svůj domov, Máša a medvěd pobaví dospělé i děti a poučí diváky o kreativitě, oddanosti a skutečném přátelství. (HBO Europe)

Janega

Ak by som to videl ako dieťa, tak v dospelosti by to bola pre mňa už kultovka aj na 5 hviezdičiek. Je to milý seriál, taký hravý, zábavný, deti určite nadchne, dospelý sa tiež pousmejú, no sám od seba by som si to nepozrel a viac ako tri časti za sebou by som ani nezvládol. ()

Blueeyes

Vždycky podobné věci kritizuju. Vždycky. Ale s Mášou a medvědem je to jiné. Malá Máša je nepochybně zplozenec pekel. Zvědavá až hrůza, chytrá jako opice, všude vleze, všechno zničí a do všeho strká nos. Chudák medvěd nedělá nic jiného než uklízí, napravuje škody, šije, vaří, žehlí a to všechno s nekonečnou trpělivostí. Podle mě to není pořad pro děti, ne, je to pořad pro nás rodiče, abychom si mohli říct "ufff, nejsem na tom ještě až tak zle, jako ten medvědí nebožák." :-) ()

aliaska

Až keď som začala pravidelne pozerať rozprávku,tak som pochopila odkiaľ moja malá chodí na tie šibalstva😁 ()

Platom

Hezká animace, ale děj je strašně chaotický… Dětem to nejspíš nevadí, ale já dítě nejsem a dějou se tam fakt divnosti… ()

John8

Jedna z mála současných pohádek na kterou se s bráškou rád podívám. Zajdu až tak daleko a nazvu Mášu novým Tomem a Jerrym protože všechno na nich do sebe prostě zapadá, je tu pocit mírného šílenství ze kterého vychází většina vtipů současně opěvují spoustu tradičních ruských folklórních i jiných zvyklostí a detailů, ale zároveň to není jen kopie něčeho jiného. 5* a byl bych hrdý kdyby se i nám čechům povedlo vytvořit něco podobně skvělého (co by nahradilo ožralou kozu) ()

fixaman odpad!

Nesnesitelný nevkus, který bohužel naše děti baví, a u kterého si mám chuť vystřelit mozek z hlavy. Zatím to nejhorší z pohádkové tvorby, co jsem viděl napříč streamingovými službami. ()

pepa3rd

Naprosto úžasné krátké příběhy, u kterých jsem se několikrát smál tak, že mi vysichalo v krku. Český dabing bohužel tentokrát není tak skvělý, jak jindý bývá, ale pro děti je jistě lepší, než ruský originál. Mluveného slova tu sice není mnoho, ale Máša je v originále prostě ještě kouzelnější uličnice :). Jo a nejlepší díl? Jednoznačně Máša a kaše :). Nedávám to často, ale 100 % ()

Urukhaj98

S01-S03: Z pohádek pro nejmenší je to třeba oproti těm čtyřem barevným žvatlajícím kreténům rozhodně krok kupředu, jelikož to má jednu takovou fajnovou věc, které se říká scénář. Vzhledem k tomu, co se však na obrazovce děje (Máša je alespoň ze začátku opravdu strašná svině a já být ten medvěd, tak bych jí už někde v průběhu první řady utrhnul hlavu), to však není příliš edukativní záležitostí pro někoho, kdo se teprve učí, jak se správně chovat. Nechci znít jako upjatej mravokrárce, ale v tomhle ohledu existují vhodnější (a lepší) pohádky. 5/10 ()

Joski

Krátkometrážne rozprávky o malom nezbednom dievčatku Máši a dobrosrdečne trpezlivom cirkusovom medveďovi Míšovi. Príbehy sa odohrávajú v lese a v dome medveďa. Každá časť prináša nové a veľmi vtipné situácie zo života hlavných postáv a zvierat v okolí. Hyperaktívna a energická Máša väčšinou vyrobí nemilé prekvapenia a všetko musí vždy či chce alebo nie, zachraňovať medveď Míša. Animácia je okrem úvodných titulkov vypracovaná do najmenších detailov v 3D modelácii. Veľké plus sú vydarené gagy a povahová charakteristika postáv. Pre deti sú v niektorých častiach doplnené piesne pre Mášu, ktorá je v tomto seriáli jediná hovoriaca postava. Seriál možno hodnotiť po výtvarnej i dejovej stránke ako veľmi vydarený a vrelo odporučiť celej rodine:-) 90% ()

nwx odpad!

Núúúdáááá..... "roztomilá" animace jako v lepší počítačové hře. Jednotlivé příběhy nepromyšlené, minimálně vtipné, uvařené z vody. Infantilně senilní nuda. Velice malé děti nadšeně koukají, ale dospěláci trpííí. ()