Antiviral

• USA Antiviral (více)

Satira na současnou společnost a její posedlost slávou sleduje Syda Marche (Caleb Landry Jones), který pracuje jako pašerák nemocí pro lékařskou kliniku zprostředkovávající posedlým fanouškům patogenní viry a bakterie svých glorifikovaných celebrit. Když je Syd nakažen neznámou formou nemoci, na kterou později umírá jedna z populárních hvězd Hannah Geist (Sarah Gadon), mění se jeho tělo v časovanou bombu, jejíž tikot musí Syd zastavit, než ho dožene nevyhnutelná smrt. (Brousitch)

warrenur

Moc ma tento bizarny a pomalo plynuci thriller nechytil. Hodne deviantne a uletene. Myslim, ze sviznejsie tempo by tomuto kusku prospelo. Divak akosi stale caka na nejaky zachytny bod, ale tent neprichadza. Sklamanie. ()

Viperine

Zápletka a stylizace budí poněkud větší očekávání, než dává výsledný dojem.. u takového tématu bych čekala naléhavější, těžší atmosféru. Ale možná že onen chlad a odstup jsou záměrem. Je to tak na 3,67... Mladý Cronenberg nám to ale jistě ještě ukáže.. Čichám-čichám potenciál :) ()

Eratashi

"Sorry, I am an inovater." Doporučuji dokoukat do konce a v žádném případě nevypínat hned po deseti minutách (což jsem sama měla v úmyslu). Jednoduše nafilmované a možná právě to na tom zaujme nejvíc. Kde jsou peníze, tam je smrt. Původně jsem chtěla snímek odsoudit na tři hvězdičky. Něco mě však po shlédnutí celého filmu přesvědčilo, že přeci jenom bych měla podnítit vyšší skore, třeba to někoho přesvědčí také se podívat. Přeji silný žaludek divákům. ()

Brousitch

"Jestli googlím sám sebe? To je pěkně pitomá otázka. Na internet můžu jít jen když jsem na hotelu a navíc jsme to s ním všichni tak posrali, že je lepší držet se od toho dál a dát radši přednost knihám. Prostě věcem, který přežijou zkoušku časem. Dejte tomu pět, deset let a uvidíte. S výjimkou tohohle filmu teda." - Caleb Landry Jones ()

drankeryth

Nejako sa to vlieklo a to prosim kurevsky pomaly a ja mam z filmu zmiesane pocity, co som to vlastne videl. Toto urcite neni moja salka kavy, ktoru by som obluboval. Pre mna osobne nic moc extra. ()

Rathalos

Tak to bol ten najcudnejsi film,aky som kedy videl,velmi zvlastna tema ako namet,mohlo to byt lepsie,nieco tomu chybalo a takmer nic sa tam nedialo,ale snaha bola...:-) ()

Kingjiri

Zajímavej námět je bohužel pošlapanej nezáživnym dramaturgickym zpracovánim. Dlouhou dobu jsem čekal, až se začne dít něco napínavějšího / zvrácenějšího (nápad samozřejmě zvrácenej je, ale vizuálně uchylnejch scén je fakt málo), čehož jsem se dočkal až v samotnym závěru. Filmařina se snaží být artovější (pomalejší kamera, delší záběry, málo hudby), což mi překvapivě spíš vyhovovalo, nenadchlo mě však pomalý tempo vyprávění. Druhá hvězda za místama funkčkní atmosféru celebritama zdegenerovaný společnosti a obsazení hlavní role. ()

Rockerman

Geny se nezapřou! Jak otec tak syn chtějí svými díly šokovat. U jejich filmů je třeba dávat velký pozor, aby divák alespoň z části porozuměl, oč tu vlastně běží. Pozdější Possessor se mi líbil víc. Uznávám, že pro dnešní pandemický svět je film o virech, nákaze a jejím šíření jak dělaný. ()

sWONDER

Kuknem trailer a hovorím si, to bude pecka, alebo aspoň originálne. Moje sklamanie je však veľké. Nechutný, až chorý nápad, verzus sterilná biela. Strašne škaredý chlapík, verzus strašne pomalé tempo. Absolútne som to buď nepochopil, alebo som príliš "normálny". Podľa mňa sa to hra na niečo, čo ani z ďaleka nie je. ()

syphoon

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle je snímek, který si nezaslouží žádná komentář! 2 hodiny nudy, kdy se střídají jedna prasečina za druhou až za vrchol veškeré lidské pomyslnosti! Ať mi všichni fanoušci tohoto žánru prominou, ale jedná se o nechutnou sračk*, která v dnešním světě nemá co dělat! Když nevíte co natočit, zeptejte se Cronenberga a on už Vám nějaké to hovn* poradí! 20% ()

LilyDeLarge

Tak tohle bylo hodně divný, hodně úchylný a hodně...depresivní je to správný slovo? Asi. Pokud jste se na konci filmu necejtili "zvláštně", pak jste se asi koukali na něco jinýho. Tahle jízda byla fakt jízda. I když místy pomalá. Ale i tak...musím dát za pět. Na tyhle bizarnosti já si totiž potrpím. Btw. "Banshee", uhm teda Jones překvapil, což? ()

fanik15

Rozhodně to není špatný film, ba naopak na režijní debut je to až moc dobré. Hodně uchýlné, perverzní a hnusné. Ale ne nereálné stačí se podívat na bláznivé fanynky např. Justina Biebera které by sežraly i jeho hovno. Nicméně film je velice zajímavý a slušně natočený. ()

jafuska

Ne, toto je film, který je nudný, naprosto zbytečné dialogy, které jsou o ničem, možná je to opět pro intelektuálně založené fanoušky, ale pro obyčejné lidi, kteří chtějí určitě vidět akci, děj, který má smysl, ale tady všechno je špatně a zbytečné, nikdy bych se už na tento film nepodívala ()