Ig Perrish (Daniel Radcliffe) měl skvělý život, bohatou rodinu, i ženu svých snů, krásnou rusovlásku Merrin Williamsovou. Merrin byla však za neobjasněných okolností zavražděna. Z Iga je najednou hlavní podezřelý a nikdo, ani vlastní rodina, v jeho nevinu nevěří. Zlomený a neprávem obviněn žije ze dne na den a své neštěstí zahání alkoholem. Jednoho dne se probudí a zjistí, že na čele mu vyrůstají podivné rohy. Že by to bylo znamení a podaří se mu vraha vypátrat? Spolu s rohy totiž získal zvláštní schopnost a rozhodne se udělat vše pro to, aby vraha své lásky našel. (JOJ Cinema)

Perverz

Radcliff má ale kurva smůlu, sotva mu zmizela ta jizva z čela, hned mu tam vyrostou rohy!! Je nemocný ten kluk nebo co? Velice povedený film, ve kterém fungují všechny vrstvy, jak drama tak komedie, tak fantasy, tak romantika, i to krimi pátrání. Všechno pěkně skloubeno. Dočkáme se i krvavějších scén. Navíc i to prostředí kde je to točeno, naprosto zapadá do atmosféry tohohle filmu, ať už jsou to zelené lesy, nebo uličky kajsi za obchodem, kde se vyřizují účty..Exteriéry za jedničku. Paráda. Když mu ty rohy narostou, získá tím jakousi schopnost, že mu lidé říkají narovinu co si myslí, pravdu, :D Všichni máme ujeté touhy. Kdyby potkal mě tak se asi vybulí rovnou na beton, ani ruky by nestihl dát před sebe.. Kámoška co ráda kouří péra, teplí policajti, kamarád co má drogy rád, takový menší přehled postav... Další film, který nenudí, naopak. Ujetá věc, se super vizuálem a soundtrackem. Pobaví široké publikum. ()

cmenda

Kupodivu to byl poměrně slušně a a zajímavě natočený film který mě docela bavil . Herecky pak překvapil. ()

Paldiny

Ľudia, ak pristúpite na pravidlá hry, si na vás počká kráľovské posolstvo, aké hovorí, že najväčšou zbraňou hromadného ničenia je obyčajná úprimnosť. Bola to ohromná zábava sledovať všetky tie nespútané reakcie, názory, myšlienkové pochody kňazov, policajtov, mamičiek, oteckov, keď stratili schopnosť cvičených empatických a asertívnych opičiek. Popravde by som si tie rohy na 24 hodín aj požičal. A čo potom tie pravidlá? Film ponúka žánrovú všehochuť a tá očakáva od diváka jediné, neupínať sa na konkrétny žáner. Trúfnete si? ()

zelvicka.

Měl jsem docela velká očekávání, a vůbec jsem nebyl zklamán. Originální, svižný, dobře zahraný. Leckdo by mě překecal k další hvězdičce. ()

Zyne

az na mirne rozvlacne tempo a prepiskly zaver je to celkem fajn podivana, ktera nikomu neublizi a Aja ukazuje, ze umi mozna i trochu vice nez jen masakrovat (: a Radcliffe prekvapive taky dobry vykon ()

H4ku11

Tento film mi prišiel dosť rozporuplný. Na jednej strane ma viackrát zaujal, na druhej som však veľa vecí považoval za fakt zvláštne a čudné a nie zrovna dobre domyslené. ()

Movie Gourmet

Velmi netradiční snímek, který se dá jedině doporučit. Má úctyhodnou délku a z většinové části jsem byl velmi spokojen. Radcliffe hraje dobře, kamera je taky dobrá a masky (maska) též. Po celou dobu filmu si člověk říká jak a kam se to celé vyvine. Zklamaný jsem byl akorát v závěrečné sekvenci tj. asi 10, 20 minutách, kdy film svou kvalitou sklouzl k céčku nebo ještě možná níž, jinak jsem byl ale spokojen a též samotný konec je uspokojivý. Rozhodně stojí za to vidět! Verdikt: 3* - 3 1/2* a 70 - 75 %. ()

jasse

Zajímavý film, s výbornými hereckými výkony, Daniel Radcliffe to fakt vede a taky se mi moc líbil Joe Anderson v roli jeho feťáckého bratra. ()

fredisek

Fantazmagorie par excellence...Komu by se nelíbil film, kde Harry Potter znova mluví s hady, lítá jak ve famfrpálu, a kde příběh koření dojemná lovestory, která začala morseovkou přes odraz světla ve zlatém křížku jedné poctivé protestantky? Skvělé ironické momenty zachránily pád filmu do kategorie kravin, protože tahle fantastická/thrillerová/hororová témata s knižní předlohou jsou pro film strašně složitá věc (viz všechny ty zpackané adaptace Kinga). ()

Zombi

Tak tohle mi moc nesedlo, zpracování i herci jsou fajn, ale ten příběh a závěrečné vyústění, které mi nepřineslo pořádnou satisfakci, za tak dlouhou dobu strávenou s filmmem, to prostě sráží. Lepší 2 hvězdy. ()

Phorbo

Milovník fantasy žánru a potažmo i detektivky si prostě pošmákne. Já osobně jsem nad celým filmem možná až moc slintal, ale rozhodně se za to nestydím. Lituju toho, že jsem si nemohl dříve užít knižní formu, ale ta filmová je prostě skvělá. Harry Potter se tady sice zase potýká s hady, ale tentokrát mu hadi pomáhají, nechtějí ho mermomocí zabít. Já vlastně ani nevím, co k tomu dál mám říct. Detektivní linka paroháčského Radcliffa a rychlost spádu je strhující, Nekompromisní upřímnost dotazovaných postav je mnohdy překvapivě vtipná, byť jsem ze začátku s Glennou vůbec nechápal, co se to vlastně děje. Díky flashbackových linek můžeme pochopit, o co vlastně ve filmu jde, ale samotné gró zápletky si tvůrci nechali jaksepatří nakonec. Filmy s Radcliffem jsou některé zajímavé, některé méně záživné, ale zrovna Horns jsou velká trefa do černého, byť se to některým recenzentům na csfd nelíbilo, já jsem z toho byl unešen a tento zážitek si doufám ponechám v paměti velmi dlouho. ()

aLPaC

Alexandre Aja je asi mým nejoblíbenějším současným hororovým režisérem, i když Rohy nejsou typickým hororovým filmem. Vlastně až na ten závěr a pár prvků to vlastně není horor vůbec. Jedná se o takový mišmaš žárnů. Určitě mezi nimi chybí i komedie, protože poté, co Harrymu Potterovi narostou rohy je zde mnoho vtipných situací. Atmosféra na maloměstě je také pěkně tísnivá, hlavní představitelé, což mají být přátelé od dětství, jsou jeden za druhým pěkné svině stejně jako většina postav vedlejších. Například postava Heather Graham jako servírky, která chce být slavnou a absolutně jí nevadí svým falešným svědectvím zkazit život. Aja je prostě opět originální a kreativní. Za mě i přes malilinko horší konec pět. ()

Illy

Moderní pohádka o lásce až za hrob. Parádní kniha a klasicky průměrný film, jak jsme u rodiny Kingů zvyklí. A hudba je super. ()

Flopik

Tak nebolo to to čo som čakal.Myslel som že to bude podané vtipnejšie alebo skôr dramatickejšie.Daniel je sympatický ako hlavná postava sa mi páčil.No film sa nevyhol nudným pasážam ktoré to strašne kazili.Rozumiem chceli nám predstaviť ich vzťah ale mňa to skôr nudilo.Rohy mi prišli zábavné hlavne keď sa mu každý zveroval no nakoniec ich používal menej než sa dalo.A celý film jazdil sem a tam.Horor to vôbec ak to od toho čakáte tak to rovno vypnite.Mňa to celkom bavilo aj keď koniec bol nudný no nakoľko som niečo takéto videl prvý krát tak za myšlienku dám tie 4*. ()

cskomando

Příběh, který dojme a vlastně to nejsmutnější co se stalo jedné osobě, bylo ulehčením pro stejnou osobu a zároveň nečekaný zvrat. Místy romantika, místy totální perverzní ujetost v parádním komediálním provedení, tohle bylo příjemným překvapením. Dostatek krve, sem tam prvky fantasy příběhů o démonech. Pro mě jednoznačně nejlepší film s Danielem Radcliffem, který hrál ve vícežánrové podívané.. ta byla ovšem tak dobře provedená, že nechá člověka jen tiše sledovat dění. ()

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

12.12.2011

Filmová adaptace bestsellerového románu Horns, jehož autorem je syn Stephena Kinga Joe Hill, našla režiséra. Nečekejte decentní filmařinu, projekt dostal na starost francouzský masakrátor Alexandre… (více)