poster

Berlínská mise (festivalový název)

 • Jižní Korea

  Bereurlin

 • Jižní Korea

  베를린

 • anglický

  Berlin

  (neoficiální název)
 • USA

  The Berlin File

Akční / Drama / Thriller

Jižní Korea, 2013, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tony.cs
  *****

  Ačkoli je zde cítit Bourneovská inspirace, nelze filmu něco vytknout. Paráda!(30.10.2013)

 • MartinezZ
  ***

  Skutečně skvostné bytostní drama zapomenutého prvotřídního šéfkuchaře, snažícího se znovu odpíchnout ode dna v jedné německé fastfoodové špeluňce: Berlínské filé. ~ Nakonec ale jó. Celkem dobrý lehce překombinovaný akční špionský thriller, který celkem odsýpá, ale u mě trochu ztrácí díky tomu, že jsem zase v některých částech ztrácel pojem o tom, jakého asiata za jakou stranu vlastně zrovna sleduji. Ale je celkem milé, že Jihokorejci zabrousili i do Evropy a příběh i "hrdinové" nejsou tak očekávatelní. Na **** bych se v tom nesměl trochu ztrácet, jinak ale rozhodně jihokorejské plus :) Pokračování se nebráním, nicméně se obávám, že až bude, pokud bude, nevzpomenu si, že prequelem bylo zrovna toto.(28.7.2013)

 • ScarPoul
  ****

  Multikulturalita v Kórejskom filme je pre mňa jav pomerne nový. Vychádzajú za hranice svojej krajiny. Rozprávajú rôznymi jazykmi a nakopávajú zadky s rovnakou eleganciou ako Hong Kongská akčná škola 80 a 90 rokov. Liam Neeson by bledol závisťou pri dokonale nasnímaných scénach a akčnej žranici, ktorá ma uspokojila na všetkých elementárnych úrovniach akčnosti - ktorá ma v určitých momentoch a fázach neuveriteľne baví. Aj keď sa ju snažím dávkovať minimálne. A plus to zostáva inteligentné. Vykonštruované, ale bez toho aby sa to strácalo vo svojich teóriach. Skôr ako o napätie tu ide o fakt, že to odsýpa ako hodinky a pritom to hovorí o veľa veciach. Zároveň je to tak trocha hitmenovské a pritom s určitou dávkou sofistikovanosti. Akýsi hybrid, ktorý len trochu dopláca na svoju dĺžku. Tá sa stáva hlavne vďaka množstvu postáv, mierne nesúrodou. Inak príjemné prekvapenie a za scénu v byte mám chuť dať aj plný počet.(1.2.2015)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Špionážní filmy v lásce příliš nemám, ale tohle můžu vřele doporučit. Je to rychlé, svižné, akce je perfektní, jak už střílečky tak souboje na blízku mají perfektní choreografii a trvají poměrně dlouho. Záplětka je zajímavá, lehce komplikovaná, ale užil jsem si to skvěle né že ne. Po dlohé době skvělý film z JK.(3.9.2013)

 • prome
  ****

  Napínavý, ztrhující a atmosférický špionážní thriller, který má svižné tempo, upoutá a nepustí od první do poslední minuty. Akční scény jsou výborné a napínavé. K dokonalosti mi bohužel něco chybělo a nebylo to kompikovaným příběhem s velkým množstvím postav. Jedná o snímek, který stojí za zhlédnutí.(19.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace