Charlie Bronson riskuje svou skrytou identitu, aby se se svou přítelkyní dostal do Los Angeles, kde na ně čeká jejich životní šance. Brzy je však vyčmuchá Charlieho bývalý kamarád z gangu a chce, co mu patří. Zábavný road – trip se tak mění v bláznivou honičku, do které se připletou i Federálové a banda podivínů. (oficiální text distributora)

civalII

Taková nenápadná, nekomerční, ale milá komedie, plná více či méně vtipných bláznivých zvratů. S fešáckým Bradleym a ošklivou Kristen. Shepard si evidentně udělal radost. ()

ywo666

Dax Johnson natočil akčnú komédiu. A zo striedavými úspechmi. Niekoľko super vtipov sa tu nájde. Ale polovica je už v trailery. A občas to má grády. Ale občas to naopak prešlapuje na mieste. Sám Dax mi príde ako veľmi slabý herec do hlavnej úlohy. A niektoré postavy boli nedotiahnuté do konca. Napriek kritike musím dať minimálne tri lebo pár krát som zomieral od smiechu a občas to má dobré aj scény, ktoré nesúvisia s humorom. ()

geklon

Plný klišé.... Napravenej gangster jede kvůli své nové holce do města, kde ho čeká odplata za jeho minulost, do toho se zaplete bejvalej tý jeho, kterej ho nechá sledovat svým bráchou - teplým policajtem. Je to celkem svěží, dialogy jsou doopravdy překvapivý a chytrý i zábavný zárověň. Je to malý film spíchnutý horkou jehlou, ale je milé, že se někdo pustí do takhle ujeté blbosti pro zábavu. No a ten vtípek alá Jáchyme hoď ho do stroje.......dost nuda :) ). ()

venison

Trošku víc mi to připomínalo jednu dlouhou reklamu na hodně silná a výjimečná auta, na která byl nabalen jakýsi příběh s relativně dobrými a neokoukanými herci.. Zmínila bych Daxe Sheparda, nádhernou Kristen Bell a celkem pro tento film nevyhovujícího Bradleyho Coopera.. Některé scény (např. scéna se psem u obchoďáku) mi přišly naprosto mimo místu a nezapadaly do celkového kocenptu filmu.. Koukatelné béčko.. ()

neoBlast

Film absolutně bez ambicí, ale ne vždy je toto přece chyba, když tvoříte srdcovku jako tady Dax Shepard. Největším pozitivním aktivem filmu je z mého pohledu jeho chemie s Kristen Bell - její diblíkovství nikdy dříve nebylo tak efektivní a roztomilé. Celkově zkrátka příjemná oddechovka s dobrým obsazením, která dojíždí asi na "vyšší" očekávání většiny diváctva. 65 % ()

VasaX

Pohodová odpolední krimikomedie stavěná na solidních žánrových stereotypech. Road movie označení bych si odpustil, protože ono putování v tom nemá žádnou hlavní roli a já z něj měl pocit, že je jen záminkou ke střídání lokací. Osobně jsem z něj neměl takový ten správný "on the road" pocit. Asi tak jako cestu na nákup do Ikea Ostrava taky nenazvu roadtripem jen pro to, že jsem po cestě píchnul, na stém a stopadesátém kilometru mě stavěla policejní hlídka a na benzínce jsem potkal spolužáka ze střední. A ono i krimi zde je spíš jen taková záminka, takže se držme komedie. A komediální to je. Ale jen tak... do pohody. Nečekejte bžundu a krutou legrandu. Fakt ne. V celkovém dojmu jsem na dvou až třech hvězdičkách, ale dám raději tři, abych docenil fakt, že decentních komedií je poslední dobou pomálu, a Hit and Run se alespoň snaží. ()

hroubek

Tohle je správný film na odpočinkový večer.Ze začátku se trochu vleče, ale jen co se hrdinové vydají na cestu, tak hlášky a situace trhají bránice o sto šest.Samozřejmě dalším kladem jsou sympatický herci jako Kristen Bell, Dax Shepard, nebo nejlepší postava filmu s nejdivnější účesem Bradley Cooper.Naboř a ujeď je takový malý filmeček dělaný pro radost a právě proto si zaslouží Vaší pozornost mnohem více, než kdejaká akční ptákovina. ()

Danny F.

Celkem příjemná komedie plná nádherných aut, divoké naháněčky a rozumného vtipu. Rozhodně stojí za to vidět. 65% ()

Mishqo

Sem tam pobavilo, a niektoré akčné scény ušli ale inak je celý film len nesúrodou kopou plnou hlúpych vtipov, "tupých" a otravných postáv...no a scenár? tak s ním by som si ani riť nevytrel ()

blackJag

Kompletní misunderstood v oblasti obsazení, děj chatrný, ovšem v mezích možností celkem zábavný. Dax Shepard si psal roli evidentně na tělo (pletl se pravděpodobně v rámci vzniku snímku úplně do všeho - také většina z obsazených asi figuruje na jeho osobním seznamu přátel), zapomněl se při tom ale občas podívat do zrcadla a hodnotit trochu s odstupem. II Scénář: Dax Shepard. 60% ()

J-o-k-e-r

Docela průměrný filmík. Odsype celkem slušně, herci potěší (Cooper, Bell), ale brzy zapomenete, že jste něco podobného viděli. V paměti neutkví, ale ničí neurazí. ()

Hollohlaway

Zabaví, potěší. To stačí. Přítelkyně hlavního hrdiny je děsivá moralistka, naštěstí to povyšuje plno zajímavých a humorně podaných postav. Scénář není tak dementní jak často v tomto žánru bývá a všichni se chovají celkem logicky. ()

Liqid

Čekal jsem víc, je to slabej průměr. Zbytečně mě tam vytáčela Bell a její kecy, bylo tam hodně chyb, hlavní hrdina s vizáží bezdomovce, teplý policaiti, to všechno by tam nemuselo být. Ale pěknejch aut, honiček a kaskadérskejch kousků bych snesl víc. Nejvíc tam chyběla pro roadmovie typická mini zápletka (vykopání peněz neberu). Naproste geniální byly scény se psím žrádlem, Filipíncem a důchodci na motelu. ()

jefff

Hodně lehoučká, ale docela vtipná komedie a fakt ujetých postavách, které ztvárnili docela slušní herci, viz. Cooper. Taková nenáročná pohodovka na jeden příjemný večer po náročným dni. Mě film sedl a líbil se, za mě ok. ()

jenik71

Na akční film málo akce a na komedii prakticky žádný humor. Pobavila mě snad jen debata o tom, jak to vlastně bylo s tím sexem v kriminále. Jinak celkem nezáživná nuda a pro mě zklamání. ()

kenkaku

Dva režiséři... to mě mělo varovat. Slepenec stupidních (někdy až neskutečně stupidních) dddddllllloooooóóóóuhýýýýých rozhovorů, pár (a když píšu "pár" tak myslím dva) vtípky a pár (tentokrát víc než dva... celkem tři) nádherně natočený automobilový honičky střídaných v taktu: vtípek - 25 minut kecy - 5 minut honička - vtípek - 25 minut kecy - 5 minut honička - 25 minut kecy - 5 minut honička - kecy do konce filmu (s několika pokusy recyklovat již použitý vtip). Prostě jeden rejža si spatlal žvatlací části a druhý ten zbytek... Výsledek naprosto nesourodá podívaná, která neví co chce. Fuj tohle 2x určitě nemusím... ()