Spring Breakers

• USA Spring Breakers (více)

Ghill

Výrazná štylizácia, dievčatá, James Franco a jeho drsňácky oponent nezachránia film, ktorý je skoro po všetkých stránkach totálne odfláknutý - absurdný dej a otravné hudobné čísla namiesto aspoň nejakého vŕtania do psychológie postáv. Ako takéto čosi presvedčí ľudí, že je dobré? Predsa sa bude tváriť, že je artové a poetické - stačí to celé chaoticky postrihať a capnúť na to voiceover Seleny Gomez. Je mi jedno, že film skrýva posolstvo o dnešnej pseudonihilistickej YOLO kultúre. Také niečo sa dá natočiť lepšie. ()

otilrak odpad!

Opravdu jsem se snažil filmu dát šanci, ale vážně se na něj nedalo koukat. Podivně vleklý děj mezi jednotlivými scénami, zvláštní hudba a nic moc herecké výkony. Vlastně je celý film dobře sestříhaný v traileru, ve filmu je jen mezi jednotlivé scény přidána hromada nudy. Kdybych na tohle šel do kina, tak po 20 minutách (ne-li dřív) odcházím nebo s klidem v srdci usnu. ()

Pavoll

Od začiatku mi to prišlo ako sprostosť v čom som sa ani nemilil. Myslel som si že to dopozeram aspon kvôli Selene Gomez ale nakoniec som to aj tak vipol asi 20 min pred koncom. Otrasný scenar, sproste sceny, žiadny dej proste oničom film. Takmer cely čas čo som to pozeral tam boli iba same žurky, zadky, kozy, drogy a tak dalej. Myslim že som zrobil dobre že som nevidel koniec ktovie ake sproste a trapne by bolo finale. ()

vitac.

No, přiznám se, že nakonec jsou pro mě Spring Breakers celkem příjemným překvapením. Čekal jsem úplnou kravinu a dostal jsem film, který celkem svérázně popisuje (kritizuje?) generaci kráječů života, hledačů úniku ze známa, nudy, a stereotypu, ... Z prázdna do prázdna aneb Cesta tam a zase zpátky. Kam až dojdou, než pochopí, že stačil pouhý krok stranou hned na začátku? Jenže - toho opakování bylo na mě až moc a zhruba od poloviny filmu už nebylo moc co říct. Slabší tři hvězdičky, ale mám pochopení pro odpad až pět hvězdiček od ostatních diváků. ()

Echoes odpad!

Teenage výstřik emocí o tom, jak je život strašně težký (a proto si zasloužíme za každou cenu kalit!). Nebo co to vlastně bylo? ()

hynn3k

"Just pretend it's a video game. Like you're in a fucking movie." A díky za RiFF RaFFa. Nebýt jeho tak je film poloviční. ()

Cherry_Bomb

Tak toto...jedna veľká bieda povedala by som, že až strata času. Vyzeralo to naozaj dobre, herecké obsadenie bolo lákavé, námet sľubný, ale fakt neviem o čo tam išlo. Štyri kamarátky idú na prázdniny, kde si chcú poriadne užiť a vykľuje sa z toho kolotoč alkohol, drogy, orgie, vulgarizmy a gangstri. Dobre, všetko by sa dalo keby to malo nejaký príbeh, ktorý tam chýbal a pointu o čom to vlastne malo byť alebo aspoň na čo sa tam malo poukázať, možno ponaučenie...ale nič. Prepchaté oplzlosťami, ktoré boli tak časté až to bolo nudné a trápne. 1* len za to, že niektoré herečky mám rada a za pesničku od Britney Spears, ktorá tam zaznela. ()

RigorMortis

'murikánske tínedžerské filmy a Skrillex. Dve veci, ktoré mi tento film znechutili už na začiatku. Nulová hĺbka a hlavné hrdinky tak dementné, že som sa musel premáhať, aby som sa posunul k ďalšej minúte filmu. Namiesto hudby zvuky mixéra s basmi a nekonečné zábery na kozy a zadky. Možno nie som dostatočne zdrogovaný na to aby som tento "film" pochopil... Pre mňa jeden z najhorších filmov, aké som doteraz videl, nižšie je už len slovenská seriálová produkcia. Jednu hviezdu za tých pár skladieb mimo Skrillexa, ktoré sa dali počúvať, inak je to aj napriek všetkým snahám o pohľad z iného uhla absolútna strata času. ()

Mon. odpad!

Všude po internetu mi nabýhaly k tomuto filmu upoutávky tak jsem si ho stáhla.Myslela jsem si,že to bude nějaký hit když tam hrají takové herečky jako je Vanessa a Selena Gomez.Už začátek byla velká nuda, pořád jsem čekala až se film nějak rozvine a přestanu se u něj nudit ale nestalo se tak.Celý film je podle mého názoru opravdu jen ztráta času. Lidem, kteří mají nějaký ten filmový vkus nedoporučuji se na něj dívat. ()

Hank

Libovka oproti Bling ring...i když každé dílo chtělo a řeklo něco jiného, tak Spring minimálně zaujaly estetikou, neotřelostí,prokací a jistou nadsázkou... ()

kubilov

Refresher.sk zařadil Spring Breakers mezi nejlepší filmy o o Americkém snu, po právu? Po právu! Čtyři mladý sexy holky, který mají na sobě během filmu jen výjimečně více než dva kusy prádla, James Franco, kterej je totální definicí zkratky OG a real nigga Gucci Mane. Naprosto chápu tu odmítavost, jenže mě tyhle jarní prázdniny okamžitě pohltily a díky své dokonalé audiovizuální stránce, která opravdu nemá obdoby, vynikajícímu příběhu a neskutečně 'dope' soudtracku jsem si tenhle film hned na první pohled zamiloval. Vanessa Hudgens + Ashley Benson! ()

hepi_ odpad!

Film stelesňuje úpadok filmárskeho umenia na všetkých frontoch. Režisér si dal toľko práce, aby minimálne v každom druhom zábere boli prsia alebo zadok v bikinách, že sa ostatnému asi nestihol venovať. Film postráda absolútne všetko. Jediné, čo nám ponúka sú štyri pipky a pseudo gangsta_hnus, neskutočne zlá hudba, otrasné spracovanie hraničiace s light pornom 5% ()

Heyyy

Čekala jsem film o párty, mládí, sexu... Ale hlavně o tom sexu. Ono se to totiž od začátku tváří, že tam půjde hlavně o sex... ale ejhle... ne a ne se ho dočkat. Ke konci jedna scéna v bazénu a čus. Holky pobíhaj celou dobu v plavkách (dokonce i před soudem jsou v plavkách) a děj je úplně o ničem. Nuda k uzoufání, kdyby aspoň měly dotyčné lepší figury... Ztráta času, normálně bych považovala za další ztrátu času to dokonce komentovat, ale třeba někomu ušetřím 94 min. jeho života ;) ()

Pete

Óda na vyprázdněnost - nejen filmového děje, ale zároveň všech postav, nebo dokonce celé generace? Řekl bych, že tady byly ambice Harmonyho příliš velké, on umí sice skvěle smontovat obraz s hudbou, i vyždímat z mladých (ne)herců to, co potřebuje, ale ukočírovat to až do konce, neřkuli vybrousit do pointy, to už zde bylo nad jeho síly. Nejhoší na tom je repetitivnost, která sice podporuje celkový snový efekt, ale když se každá replika opakuje 5-10x, je to už k nevydržení. Moje počáteční nadšení ****, kdy chtějí studentky o prázdninách zapařit za každou cenu, postupně chladlo, a když se ve druhé půlce objevil gangsta Franco, a začali se řešit jeho trampoty, směřoval fim k docela rozpačitému závěru **. ()

Quentin14

HUSTÝ! Od tohohle sem nečekal vůbec nic a nakonec jsem dostal nabitou hoďku a půl zábavy, kundiček, fetu, atd... James Franco je v roli Aliena bezvadnej a jeho look nemá chybu. Pro mě zatím největší překvapení roku. ()

Mr.Keli

Tady nejde o silikony, i když na první pohled je to do očí bijící. Film se točí okolo pocitových myšlenek jednotlivých aktérů prezentovaných pouze pomocí mladického náboje (vše co shledávají mladí IN). Chvílemi jsem si myslel, že ztrácím nit, ale zjistil jsem, že tady ji ztratit nelze. Určitě tenhle snímek není pro každého, ale už jenom kvůli Jamese Franca stojí za vidění. Klobouk dolů, zahrál to nadmíru dobře. 70% ()