Vítejte v džungli

• Česko Nikdo nepřežije (více)

Skupina nic netušících úředníků se ocitá v zajetí opuštěného ostrova, když se teambuildingová akce vedená bývalým mariňákem, Stormem Rothchildem (Jean-Claude Van Damme), nebezpečně zvrtne. Nastává chvíle, kdy musí Chris (Adam Brody) a jeho kolegové svést souboj o přežití s přírodou - i s ostatními! (Bontonfilm)

vieriX

Vůbec netuším jak toho hodnotit co přišel Van Damme se to jevilo kapánek slibně ale po čase kdy je pryč tak to spadne někam ke kvalitě hovna. ()

bezslipov007

V poslednej dobe mam naozaj radosť z mojich obľúbených hercov z detských čias a to Silvestra a Jean - Clauda. Ale naspäť ku komédii. V prvom rade je to veľmi bizarný kúsok, ktorý dosť vykráda Goldingovho Boha múch, s tým rozdielom, že namiesto detí sú na ostrove dospelí. Párkrát som sa zasmial, ale nepovažujem tento kúsok za nejakú dobrú komédiu, humor sa mi zdal miestami dosť prízemný, beriem to skôr za akýsi úlet. Čo sa týka Jean - Clauda, ktorý paroduje tak trochu aj seba, nebyť jeho, tak si tento film asi ani nepozriem a bez neho by ten film mal o dve hviezdičky menej. ()

64B

Film nedosahuje takové kvality a zábavy, jako s duem Johnson/Scott, ale má i něco do sebe. Van Damma. Sice to bylo takové cameo, štěk, ale určitě jeho postava nikoho neurazila. Celkově příběh jednoduchého rázu (snadno čitelný), občas zábava, občas nuda. ()

Daryl.Dixon

Nic pro náročného diváka. Převážnou část zábavy obstarává Kristen Schaal v roli Brendy, ať už při přednášce s holí o tom, co by neměli kolegové vyslovovat v přítomnosti žen, nebo její obrat o 180 stupňů ve chvíli, kdy si potřebuje odskočit. Jinak ale komedie na nedělní odpoledne, u níž si klidně dělejte domácí práce, aniž by jste se museli bát, že vám něco podstatného unikne. ()

ACDCKL

Jediná hvězda za celý film je za konečné kombo Jean Clauda za jeho klasický kop a jeho výkřik. Jinak ztráta času a člověk se ani moc nezasměje. ()

Nathaniell

Někdy je škoda, že hlavní role hraje JCVD jen v béčkách. U tohoto filmu to ale vůbec nevadí: Hlášek víc než dost, zápletky atypické oproti "áčkovým" záležitostem.. Proto lehký brak občas neuškodí. A humoru má tenhle film na rozdávání... SPOILERY... "Tyhle panáčky jsem kreslil já." "Kde je jáma osudu???" "Stačí vyklidit jámu hanby." :-D :-D Borec z Brusselu se ukázal v úplně jiné roli, než jsme zvyklí a kromě všemožných filmů o přežití si udělá taky nemalou legraci přímo sám ze sebe - ano: Jako z akční hvězdy. Spousta akčních herců (Schwarzenegger, Stallone, Willis, Statham...) už hrála v nějaké komedii. Ještě nikdy jsem ale žádného z nich neviděl parodovat vlastní scény. Tím si mě Van Damme získal a přesně proto nedám 4 ale 5*. ()

Alex126

Filmový hrdina (Adam Brody) pracující pro korporativní svět, má snad tu nejnudnější práci na světě - navrhuje obaly k toaletnímu papíru. Aby toho nebylo málo, tak svojí pasivitou a plachostí odpuzuje dívky a ještě mu spolupracovník krade nápady. Vše se změní s příchodem Jean-Clauda, který je bere na ,,leadership trip''. Adam Brody a Rob Huebel v tomto filmu září svým vtipem, situačním humorem a nenudíte se s nimi ani chvíli. Tento film vás bez jakýchkoli pitomostí upřímně baví po celou dobu a i přesto, že celou dobu budete cítít, že tušíte basis celého příběhu, nepřestane vás bavit až do svého konce. I přes spoustu vtipných okamžiků a fakt, že si myslím, že jde o nadprůměrnou komedii, musím dát 3/5. Rozpočet: 3 500 000 $ ()

Blongie

Mám JCVD zařazenýho jako herce bojového umění... Proto nerozumím tomu, proč vzal roli v této stupidní a sprosté komedii..?? A kdo psal scénář musel být snad zhulenej... ()

DonBraso

Abych se třikrát zasmál hlasitě u komedie se mě moc nestává.Je to volovina,ale film si na nic nehraje,přesně co jsem čekal,to jsem dostal.JCVD sám psal,že to bude pro něj funny a vzal to na sebe moc pěkně.Udělat vola ze sebe,proč ne.Okusování nehtů přichází v momentu,kdy Claude opustí scénu,což mě trochu štvalo,protože sranda nejvíc brala,když byly všichni pohromadě,občasné koule v kanceláři taky měli něco do sebe.Zamrzí závěrečný kick Van Damme,mohla být i parodie na roznožku.Kdo si pustil film,natož by věděl,že tam hraje JCVD má u mě uznání,protože jedna hvězda dělá šampiony:) ()

rasto87

Ako uviedol aj Livingdead, keby nebolo brandy a pár scén bol by to jasný odpad. J.C.V. Damme by mal herectvo radšej zabaliť pokiaľ chce točiť takéto kraviny. Môžem povedať, že som zas zbytočne zabil 95 minút svojho času a preto ak sa rozhodujete pozerať tento film nechcem byť sprostý ale radšej sa naň vyserte. ()

Honzulik

Vítejte v džungli (Welcome to the Jungle) - tak na tento film jsem šel hlavně proto, že v něm hraje Jean-Claude Van Damme. Hraje snad v životě poprvé v komediální roli a zahrál vyšinutého magora Storma celkem dobře. Jinak je film pěkná blbost. Jediné čeho je ve filmu dost jsou sprostá slova, jinak ztráta času a nedoporučuji... ()

MorraEddie

V poslední době se mi to stává velmi často,že se na nějaký film těším,protože mě navnadí trailer a navíc do filmu šoupnou nějakého mého oblíbence a světe div se výsledek je úplně někde jinde než mé očekávání. Přesně tímto problémem trpí i Welcome to the Jungle. Film získal mou pozornost díky JCVD,protože jsem očekával že mu bude patřit hlavní role a navíc ten souboj s tygrem byl geniální . K mému údivu JCVD ve filmu strávil minimum času a filmové scény bez jeho postavy postrádaly to nejdůležitější a to je v tomto případě VTIP a na výsledku je to sakra znát. S takovou se jedná o né moc vtipnou podprůměrnou komedii na kterou do hodiny zapomenete. ()

Retrostalker

Jean-Claude Van Damme vo vedľajšej úlohe a jeho ďalší prepad na samotné dno filmografie. Neviem načo a ako sa mohol takto znížiť, ale aspoň tie jeho potupy pobavili (napr. vidieť akčnú legendu vo fúriku stojí zato:) Inak je film od príchodu na ostrov strašná hovadina! A ešte jedna vážna vec, JCVD už potrebuje urgentnú plastiku tváre alebo aspoň nesnímať ho zblízka. ()

Neo007

Tak teďka už si moc nedovedu představit co by to muselo bejt za ptákovinu, aby se Jean Claude ještě víc ztrapnil než tady. Šílený vidět hvězdu akčních filmů mejch puberťáckej let v takový sračce, jinak se to snad ani nazvat nedá a to su schopnej plno věcí brát s nadhledem. A ano nebýt scény, kdy Brenda chtěla srát, tak odpad jako poleno. 10% víc ani ťuk... ()