Vítejte v džungli

• Česko Nikdo nepřežije (více)

Skupina nic netušících úředníků se ocitá v zajetí opuštěného ostrova, když se teambuildingová akce vedená bývalým mariňákem, Stormem Rothchildem (Jean-Claude Van Damme), nebezpečně zvrtne. Nastává chvíle, kdy musí Chris (Adam Brody) a jeho kolegové svést souboj o přežití s přírodou - i s ostatními! (Bontonfilm)

Khumbac

JaVamDam hraje jak totální neherec. Komedie o srací paní co už dlouho neudrží bobánek. Jo a abych nezapoměl..".Srat se bude 50 m od tábora"... ()

ecceHOMMO

Ubohá trapárna. Inak to snáď ani nazvať nejde. Teda ide ale načo byť vulgárny. A je smutné vidieť v takomto filme herca typu Jean Claude. Veľmi smutné. Mohol si to radšej odpustiť a nerobiť si na staré kolená hanbu.... ()

LiborGondek

K filmu se nemá cenu vyjadřovat, je to prostě kravina. Ale osobně by mne zajímalo, jestli se někdy najde ještě nějaký horší snímek, ke kterému se dokáže Jean-Claude Van Damme snížit. Bože jak jim na to mohl kývnout...?! 20% ()

Mrkvič

Slušné béčko na odreagování. Zezačátku sice tuctovka, ale později dost ujeté na to, aby se to dalo zkouknout. Van Damme jako komická figurka mě docela potěšil. ()

FaceMan

Na to všetko to nebolo až také zlé, Van Damme mi tam prekvapivo až tak neprekážal ale predsa len by tam nemusel byť ani vôbec. Každopádne film na uvolnenie, pri ktorom je logika filmu dosť vzdialená od scenáru. Garantujem Vám že na film si už druhý deň nespomeniete. ()

Johnny.ARN

Boli tam cecky a tieto teambuilding survival filmy sú vždy o tom istom. Na strane druhej, pekná ukážka toho, v akej kurve je spoločnosť. 2 z 5 ()

ywo666

Ako toto je ťažká chobotina. A chvíľu som mal chuť to vypnúť. Ale nástup JCVD, to zdvihne trochu hore. A veci čo sa začnú diať na ostrove sú šialené a občas aj vtipné. Z postáv ma okrem Storma zaujal Phill a Troy. Hlavný hrdina sráč. Ale zas tá šťavnatá pipka lahodila oku v každom zábere. Hlúpe? Áno. Lacné? Áno. Nudné? Nie. 60%. Aj ja chcem svoj kult na ostrove. ()

Bobik9

Slibný začátek, můj oblíbenec Adam Brody, pár hezkých holek, jedny prsa a naprosto báječný JCVD. Nic víc ten film nenabídne. Kdyby se shrnul do 40 minut, tak se člověk pobaví víc a nebude litovat těch dalších 50, které u toho strávil. ()

VanTom

Kulantně řečeno nepříliš inteligentní parodie Pána much, ve kterou se změnil několikadenní teambuilding "obalové" (jako že navrhují obaly) kanceláře. Nechutně vulgární "humor" nenakazil jen pár povedených vtipů, z nichž většinu ukořistil zábavně přehrávající JCVD, bez diskuse největší tahák filmu. ()

JohnSmith

Místy je to docela vtipný, takže jsem se i zasmál. Van Damme v komediální roli není špatný, ale místy to trochu přeháněl. ()

Guzo

Čekal jsem hroznou kravinu a té se mi dostalo. Naštěstí. Film je spíše lehkou parodií (než skutečnou komedií) a od té se to tak nějak čeká. JCVD tu má roli, kdy si sám ze sebe dělá srandu a jde mu to, zbytek obsazení je vesměs sympatický a celkově si Welcome to the Jungle na nic nehraje a drží si přibližně stejnou úroveň od začátku do konce. 6/10. ()

blackJag

Tohle mohlo v klidu fungovat, komedie v duchu Pána much, no proč ne, i pokleslý žánr může fundovaně pobavit... Tímto fušerským způsobem ovšem opravdu ne. Bezradný scénář bez vtipu (dost často připomínaly dialogy improvizaci bez kritické moderace) a nudná režie, která nedokáže využít ani onu prostou skutečnost, že se to celé neodehrává v Bulharsku v lesích, ale v prosluněných tropických lokacích. 30% ()

SG-1

"Zavolej Ritchiemu. Je to indián. Řeknem, že ta bledá tvář prudí a on to srovná za 40 babek." -Jared- ()

kenkaku

Je to debilita? Jo... Brutálně nesnesitelná? To zase ne. Není to nesnesitelné, jen pitomé. Dívat se na to tedy dá celkem bez následků. Van Dáme (kvůli kterému jsem na to čuměl) je tam asi 10 minut z toho většinu času ze sebe dělá blbce. A vtipné to opravdu není. Vůbec celkově toho v této komedii (asi bych měl použít uvozovky) moc vtipného není. Spíš trapného nebo smutného. ()

sedm.1

Samozřejmě jde o totální ptákovinu, ale zpracovanou kupodivu v poměrně svižném tempu, bez nějakých vyloženě hluchých míst a navíc s docela sympatickým obsazením. Zápletka je ovšem vážně otřesná, to musel vymyslet nějakej vážně velkej zoufalec, bez špetky talentu a především jakéhokoliv smyslu pro soudnost, neboť film dělá totální pitomce jak z postav, kdy jejich chování nemá s realitou vůbec nic společného, tak z diváků, kteří se u toho sice mohou bavit, ale jen v případě, že se obalí pořádnou dávkou tolerantnosti a přistoupí prostě na fakt, že zkrátka všichni pocházíme z opic a tvůrci tuto teorii chtěli tímto snímkem podpořit. Šílenost oné zápletky navíc postupem filmu graduje víc a víc, kdy se závěr pak zvrhne už v úplnou magorii, ale opakuji, s pořádnou dávkou tolerantnosti se to dá kousnout. Herecky je to ale fajn, no a dokonce ani Jean-Claude tu není nějak vyloženě obtěžujícím prvkem, ikdyž ta jeho ztrhaná stařecká tvář ve mně budí upřímný smutek. Žánrově jde ale o těžko zařaditelnou podívanou, asi tomu vážně odpovídá dobrodružná komedie, ovšem to dobrodružství se musím brát s pořádnou rezervou, jde tedy v první řadě o tu komedii, ale i v tomto případě se nemusí nikdo bát, že by se udávil smíchy, nicméně pár vtipných momentů se tu objeví, což ovšem platí i pro pár vyloženě trapných scén, ale prostě ta odlehčenost tu hraje prim. Zkrátka, že bych tento snímek nějak doporučoval, to určitě ne, když by chtěl ale někdo vyloženě vypnout a dát si nějakou tu stravitelnou blbůstku, touto podívanou by neprohloupil. ()

DavidS.

Více Jean-Clauda v šortkách a komediálního teambuildingu namísto oplzlé a odporné variance na Pána much a jemu podobné... ()