Vítejte v džungli

• Česko Nikdo nepřežije (více)

Skupina nic netušících úředníků se ocitá v zajetí opuštěného ostrova, když se teambuildingová akce vedená bývalým mariňákem, Stormem Rothchildem (Jean-Claude Van Damme), nebezpečně zvrtne. Nastává chvíle, kdy musí Chris (Adam Brody) a jeho kolegové svést souboj o přežití s přírodou - i s ostatními! (Bontonfilm)

Pollock

Zda někdo čeká na vysoké kopy akčního hrdiny, tak ať na to rychle zapomene, ovšem kdo NEČEKAL poměrně slušně rozjetou parodii na téma Pán much, ten se bude bavit. Když porovnám s chybami ve scénáři u JCVD který má poměrně vysoké hodnocení, tak zde dávám o hvězdu víc, protože "zde" jsem se bavil. ()

Lisabellla

Proboha! Nešlo přece o milovaného vandama! Šlo o prču. Zábavu. Srandu. A na ten konec jako bonus malé ponaučení .. Tedy... Ne úplně na ten konec.. Ten konec byl pitomý a předvídatelný, jak se u takových filmů dá očekávat. Ovšem neměli bychom očekávat právě tohle? ()

iXtr3m3

Tak takýto teambuilding zažiť a s takým akčným vedúcim ako bol JCVD, tak mám spomienky na celý život. Škoda skorého aj keď ironického konca JCVDho, pretože bez neho ostatní s výnimkou Adriana Brodyho nezvládli moc zahrať. ()

666Carnage

Komedie průměrná leč vtipná, JCVD je týpek, dělá si ze sebe prdel a hraje tak jak to umí. Brody je sympaták a pan Rob Huebel mě sral už od první chvíle :) Potřeboval by pěkně proplesknout. 55% ()

ZdenoLo

Že by sa aj Jean-Claude Van Damme inšpiroval Dennym Trejom, Stevenom Seagalom a podobnými hlupákmi, ktorí v posledných rokoch pre záchranu zobrali každú sračku? Toto je asi nejaký nový módny trend natočiť totálnu blbosť, šupnúť tam nejakú tú hviezdu z 90tých rokov a čakať že to bude mať neskutočný úspech. Celá táto zlepenina nemala ani hlavu ani pätu. Pár krát som sa síce pousmial ale aj to neviem či nebolo náhodou nasilu. Zaujímal by ma rozpočet, lebo takéto niečo by som za 5€ a 2 gastrolístky zvládol aj ja z Jožom Pročkom u nás v mestskom parku. ()

F.W.Colqhoun

Připomíná mi to tu historku o chlapcích, kteří ztroskotali na ostrově a všechno šlo potom do prdele. Mně taky. Touha vidět úsměvnou verzi Pána much ale nebyla hlavním důvodem, proč jsem se obtěžoval. Tím bylo samozřejmě angažmá JCVD, VHS hrdiny mých cinefilských začátků, jehož přešitá, vybotoxovaná tvář v traileru zažehla plamínek naděje, že baletního kopače čeká zmrtvýchvstání v komediálním žánru. I když asi nečeká, guns'n'roseovsky znějící Welcome To The Jungle není takový průšvih,jak by se mohlo zdát. I když tvar připomíná film jen vzdáleně, méně známí Adam Brody a hlavně nesoudně trapný a tím koukavý Rob Huebel občas vtipnou kritikou firemních jebaček a fenoménu teambuildingů a odkazů jinam [dojde i na Apokalypse Now] méně náročného diváka pobaví. I když jen krotce. Screw faster! ()

Lefty86

Nehrát v tom JCVD v životě bych na ten film ani nenarazil a taky je v celém projektu to nejlepší, poprvé v komediální roli a zahrál vyšinutce dobře ale celkově je film blbost. Stojí na základech z ho..en a sr..ček a to doslova, protože tolik sprostých slov jsem snad jinde neslyšel. 35% ()

Prochy38

Je to celé hrozně přitažené za vlasy. Jasně, je to už skoro parodie, ale stejně je to chycené moc. Kdyby se lehce ubralo z tlaku na pilu, byla to moc fajnová komedie. U JCVD nemohu jinak než ve stoje zatleskat.... Moc těch komediálních rolí neměl, ale tady fakt baví na plné čáře. Jinak je to celkem průměr. Chování na ostrově je hloupým scénářem vytlačeno do extrému. A. Brody je sympaťák a hraje hezky. K tomu moc hezká M. Boone. Asi jo, proč ne, ale zbytečně tupé... ()

H4ku11

Čakal som oveľa horšie pocity z tohto filmu, no nakoniec si to u mňa našliapol do pekného priemeru. Niekedy dosť hlúpe, ale tak nemôže byť všetko inteligentná zábava. ()

mosnak odpad!

Tak tohle bylo tak trapné že to ani není možné. Van Damme se snažil sám sebe paradovat a vůbec se mu to nedařilo. Nehledě na to,že další herci byli hrozní. Jako komedie to nefunguje a právě proto davam odpad. Tohle fakt ne! - 1% ()

mira007

JVCD ve své první čistě komediální roli jako vedoucí teambuildingu na pustém ostrově pro partu zaměstnanců jedné firmy. Zápletka je jakousi variace na Pána much a jako komedie to má první dobrý vtip až po dvaceti minutách a celkově to není úplná řachanda, kterou navíc sráží přisprostlý a fekální humor, ale jinak to zaujme, když se člověk dostane do poloviny. ()

Flopik

Strašná blbosť , čo by mi vôbec nevadilo avšak smola je Že to nebolo ani poriadne vtipné.Naozaj zasmial som sa minimum.Herci sympatický a celkom v pohode sa nato pozeralo.Megan nádherná. ()

Matli

J.C. Van Damme je sice dobré zpestření a celkem mě ta jeho role i bavila, ale film sám o sobě je docela kravina. Sprostě hlásající Brenda byla hustá a dialogy o sraní taky nebyly špatný, ale celkový dojem - už nikdy víc. 35% ()

Extrakritik

Občas jsem se zasmál,ale jinak trapárna. Nejlepší byla scéna s pilotem a jeho nástupu do letadla.Za JCVD přihodím jednu hvězdu. ()

zelda82

JCVD na stary kolena konecne zjistil, ze posbira vic bodu hranim bláznivých instruktoru nez akcnich hrdinu s kamennym ksichtem... ()

Hapretor

Je to blbost, ale místy zabaví. - Dobře, že se tady neblije, nesere, nenadává, jen sem tam se utrousí trapná sexuální poznámka. Nespadá to pak do kategorie vypatlaných parodií a komedií ála Prci, prci, prcičky 15 - Van Damme mě tady fakt překvapil - tohle jsem od něj nečekal. A vypadal navíc normálně, dokonce na svůj věk dost dobře a ještě si ze sebe dělal prdel. Nevypadal jak zfetovanej jako třeba v Expendables. ()