Vítejte v džungli

• Česko Nikdo nepřežije (více)

Skupina nic netušících úředníků se ocitá v zajetí opuštěného ostrova, když se teambuildingová akce vedená bývalým mariňákem, Stormem Rothchildem (Jean-Claude Van Damme), nebezpečně zvrtne. Nastává chvíle, kdy musí Chris (Adam Brody) a jeho kolegové svést souboj o přežití s přírodou - i s ostatními! (Bontonfilm)

Gaia.M

Tak úplně nechápu, kdo tohle vymyslel, kdo to napsal, kdo se to po přečtení rozhodl točit.. atd.. S přítelem jsme to označili za další naprosto tupý film. Kdyby v tom nehrál můj oblíbenec Adam Brody, šla bych s hodnocením ještě níž. Neříkám, občas jsme se i zasmáli, ale znova si to prostě nepustím, ani kdyby mě mučili! :D ()

BOURQUE

Neskutočne nevydarená paródia na príbeh Lord of the Flies. JVCD teraz vo vedľajšej pozícii a dohromady len asi 20 minút, no každopádne jeho charakter a jeho hra je jedným z tých lepších momentov vo filme. Osobné hodnotenie: 50% (*) ()

MickeyStuma

Snímek se opírá o známou reality show ´Survivor´, nebo-li ´Kdo přežije´, takže kdo tuto soutěž zná, bude jistojistě předem vědět, jak tento filmový počin vypadá. Atmosféra je zcela stejná. Jednu z rolí si vzal i Jean-Claude Van Damme a jak jinak, roli bývalého mariňáka, který to má všechno na povel. S postavou si poradil dobře a zahrál ji s veškerou grácií pro svou naivitu a v jistém smyslu i určitou zvrácenost. Takže tu jde dějově o naučení se přežít v divoké přírodě a byť se to celé vzývá v bláznivou komedii, není tomu tak. O komedii se sice jedná, ale vyznačuje se aspektem odlehčené zábavy. Vlastně něco, jako rodinná komedie. Jen tu chybí ještě děti. Snímek k víkendovému odpočinku naprosto se hodící. ()

Olík

Promarněná příležitost velikosti JCVD bicáku. Když si jenom vzpomenu na Van Dammovu postavu nebo samozvaného krále Huebela a představím si, že by se k tomu postavil někdo jako….nevím, třeba Seth Gordon, Adam McKay nebo Evan Goldberg….jaj, to by mohla být jízda po ostnaté liáně. Prostě nesmířit se pouze s béčkovou sem tam vtipnou komedií a dát si za cíl nekorektní raketu….chtít se postavit jménům jako Will Ferrell, Judd Apatow, Sean Anders. No, nestalo se. A tak tady máme pouze onu béčkovou sem tam vtipnou komedii…..ale já i tak beru. ()

darkreider

To je peklo. Človek by čakal, že aspoň jcvd bude poriadne vyťažený, ale nič. A napriek tomu sú jeho scény to najlepšie. Z toho už sa dá spraviť obrázok aké zlé to je. A je to ešte horšie. ()

Ondr@932

Tak když se zaměřím na obsah filmu tak je to úplná střeštěná hovadina :-D Chvílemi trochu vtipná a chvílemi i trapná ... Co více na to dodat. Ale docela to šlo. A tři hvězdy dávám jen proto, že zde byl Jean-Claude Van Damme jinak bych dal dvě hvězdy. Toho jsem snad ještě nikdy neviděl v komedii a docela to s ním byla zábava a to především když byl průvodcem a dříve byl mariňákem, prostě celkem prča. Poté když na něj zaútočil tygr a poté když tam půl hodiny cca nebyl tak film pomalu upadal a když se tam opět objevil tak to bylo opět zábava. Tudíž chci tím říct, že JVCD to aspoň trochu zachraňuje, neboť jinak by to byla strašná podprůměrná chujovina. 50% ()

Torgal

Priznávam, videl som len druhú polovicu v ktorej Van Damme hral tretie husle, takže hodnotím z tohto pohľadu. Ak by bol v centre diania, tak by to bola iná pesnička, pretože si zo seba parádne robí srandu. Všetky scény s ním sú super, o to viac som sa potom prenudil všetkým ostatným okolo. Verím, že na papiery zápletka vyzerala lepšie, ale jej spracovanie je celkom nuda na ktorej vidno obmedzený rozpočet aj schopnosti jej tvorcov. 4+/10 ()

zberatel

Van Damme opet utoci na moju branicu a dari sa mu.. :D zial ked je mimo zaber, co je vacsina filmu, je to viacmenej nudna blbina ktora ma sice svetle momenty, no asi len dva. ()

Franc1s

Věděl jsem, že to nebude Krvavý sport 2 nebo Skupinová terapie pod bráchou Ramba, ale todle je fakt škoda no.. Prostě jedni zaměstananci, kde mezi ostatníma je jeden total loser a druhej "borec", tak jedou na teambuilding na nějakej ostrov pod vedením JCVD. Bohužel kromě 2 hlášek, kde si pamatuju jen jednu("O víkendech jsme s tátou byli radioamatéři, bylo to jako bezdotykové zneužívání dětí.") tady fakt nic zajímavého nebylo - JCVD tu dělal lempla na 10minut a to podle traileru vypadalo na zábavnou béčkovou komedii...Škoda 1/10 ()

Psycho.R

Je to vážně šílenost a dost mě pobavila. JCVD je super, dokáže si tu ze sebe dělat pořádně srandu a role mu sedí (to, ale říkám poměrně často :-D). A co se týče filmu, řekl bych, že od tý doby, co se chopil vlády bad guy je to vážně sranda. Čistá parafráze na vážnější filmy téhle tematiky. Plus "ulovený" (plesnivý) zvíře byl fakt jjoke roku :-D. ()

Likan7 odpad!

Tohle není ani komedie. Je to prostě totální trapná kravina. Není to vůbec vtipný, spíš jen nechutný, všichni se tam chovají jako idioti a tentokrát to nezachraňuje ani Van Damme, který tu má hodně malou vedlejší roli. Megan Boone je sice pěkná, ale to fakt tuhle hovadinu nezachrání. ()

vikino1

Komedie ani tak ne, spíš je to parodie na Pána much. A parodie mě celkově baví. Z filmu je dobré si odnést, že Tigr nikdy neútočí tiřkrát, a pokud chcete udělat suprovej teambuldingovej večírek tak to chce kafe s pořádnou dávkou Durmanu. Navíc tu je jako třešnička na dortu Jean-Claude - takže spokojené 3 hvězdy. ()

windows odpad!

Kravina, hudba jak z náměstí, kde cikáni opýkají své děcka. Van Damme udělal ze sebe šášu. katastrofální děj a laciné triky. Efekty žádné. Trochu silnější jak od profíku z asylum. ()

masekjc

JCVD nezklamal, což se ale nedá říct o filmu.Trailer obsahuje ty nevtipnější hlášky a scénky, takže ve filmu jsme se toho už moc nedočkali.Je škoda když z tak originální záležitosti vznikne taková hovadina. ()

Lilien

Van Damme v komédii,divný ceckatý chlap vo vedľajšej úlohe či fekálny humor ktorý nefunguje a nudí. Alebo jedným slovom "trapošina" ()

TommyDiamond

Vítejte v džungli je neuvěřitelná hovadina. Ale tvůrci to v celku nemysleli vůbec zle a tak mi nezbývalo než to celé brát s určitou dávkou nadsázky a v rámci možností se pobavit. J.C.V.D. na kterého byl velmi horentně upozorňováno si tu střihnul pouze vedlejší roli s pár minutami na place. Dám pouze dvě hvězdy ()

biergof

Dát si panáka, kdykoliv jsem se zasmál, tak už tady nejsem. Hodně svěží a jednoduchá záležitost. Tak mají vypadat komedie pro každou situaci. A třešnička JCVD nemá konkurenci! ()