Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,094,813Tržby Celosvetovo $3,536,813▐ ani tak ani tak, ani dráma ani komédia, pripomenulo mi to podobne nevýraznú Terapiu láskou /40%/(19.3.2013)

 • Superpero
  ***

  Sympatičtí herci nezakryjí fakt, že ten film byl vcelku o hovně. Respektive hlavní premisa není špatná, ale z vody se vařilo až moc. Andy Samberg byl až nečekaně civilní, ale bohužel značně větší prostor dostala Rashida Jones. Mám tu herečku rád, ale zde byla její postava prostě píča. Navíc fakt přehnaně stylizovaná do ženský která je hrozně v poho a kterou chlapi musej žrát, protože je přece kunda a hulí z gigabongu a dělá masturbační džouky. Ano byly to samé chvályhodné vlastnosti, bohužel to tlačení na pilu zde bylo příliš okaté.(3.6.2013)

 • Chrustyn
  ***

  Ze začátku trochu plytký ale ve výsledku příjemný a v mnoha ohledech překvapivě reálný romantický film (spíše drama než komedie) o dvou lidech, kteří i přes obrovskou lásku neplánují společný život ale rozvod. Samberg (díky bohu) nevýrazný ale Rashida Jones překvapivě skvělá. Ve výsledku příjemné překvapení.(6.3.2013)

 • Jhershaw
  ***

  Tohle bylo slabší, ne že by film vyloženě nudil nebo se nedal vydržet, ale zápletka, resp. její vývoj, mi nepřišel úplně věrohodný, a hlavní hrdinka byla nesympatická. 5/10(25.2.2016)

 • dr.fish
  *

  Toto je ten typ filmu, který si pustíte, půl hodiny ho sledujete a neustále si říkáte "Co to sakra ten vořech mele?, Co to plácá, vo čem to jako má bejt?". Naprosto, ale naprosto mimo. Oni si prostě mysleli, že když se tam bude hodně mluvit, že to bude inteligentní. A nemá to ani hlavu ani patu. Vůbec mne nezajímalo, jak to dopadne. 20%(27.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace