Celeste a Jesse navždy

Celeste and Jesse Forever

Komedie / Drama

USA, 2012, 92 min

• ScarPoul

Indie film o vzťahu, ktorý nikdy nemal skončiť, ale skončil. A viete čo? Je to celkom nudný blábol. Vzťahovka alá Zach Braff, sa nekoná. Je to príliš ťažkopádne, príliš zahľadené do seba a masturbujúce nad tým, ako to vo svete funguje. Lenže čo s toho divák má? Postavy nie sú veľmi sympatické, už len preto, lebo sa nevedia rozhýbať zo svojim životom, a stále sa vracajú k minulosti, čo značí že sa divák musí vracať s nimi. Tých pár úsmevných momentov je zahádzaných kopou sebaľútosti a depresie a náznak niečoho nového na konci mi prišiel ako keby sa žiadna zmena v skutočnosti nestala. Je fajn, že si herci napíšu scenár v ktorom si aj sami zahrajú, ale ako si zabudli a to, že film by mal byť pre divákov. Možno že som príliš krutý, ale jednoducho takýto druh filmov zo života, mi začína liezť krkom, pretože sa z nich nestáva nič iné len variácia na stovku podobných filmov. Kam sa podela magickosť Juno, uletenosť Super, alebo vyspelosť Garden State? Trocha pozitivizmu by to chcelo a nie sa vŕtať v hnoji, ktorý mohol byť po 20 minutách vyriešený.(2.3.2013)

• dr.fish

Toto je ten typ filmu, který si pustíte, půl hodiny ho sledujete a neustále si říkáte "Co to sakra ten vořech mele?, Co to plácá, vo čem to jako má bejt?". Naprosto, ale naprosto mimo. Oni si prostě mysleli, že když se tam bude hodně mluvit, že to bude inteligentní. A nemá to ani hlavu ani patu. Vůbec mne nezajímalo, jak to dopadne. 20%(27.6.2013)

Film se mi líbil a spíše bych řekla, že se jedná o hořko-sladkou komedii. Myslím, že pěkný příběh ze života a upřímně mě také někdy Celeste štvala, i když jsem jí vlastně i rozuměla, co jí vadí, ale prostě nikdo není dokonalý, a to ona zjistila, až když už není cesta zpět. Film ze života a ten konec mě zamrzel, pořád jsem doufala, že to dopadne nějak lépe :)(3.2.2014)

• predators

Nevím, co to na nás ti dva zkoušeli, ale láska to nebyla! No, aspoň, že se pobavili u takových stupidit, jako je stříkající balzám na rty! 30%(31.1.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,094,813Tržby Celosvetovo $3,536,813▐ ani tak ani tak, ani dráma ani komédia, pripomenulo mi to podobne nevýraznú Terapiu láskou /40%/(19.3.2013)