Celeste a Jesse navždy

Celeste and Jesse Forever

Komedie / Drama

USA, 2012, 92 min

Sklamanie.Ale môžem si za to sám; moc som sa tešil. Problém je v tom,že "Celeste and Jesse Forever" sa stále na niečo hrajú - konkrétne na "500 Days of Summer" - a občas je to skrátka moc okaté.Okrem toho,nie všetky vedľajšie postavy a dejové línie majú čo povedať.Elijah Wood ako teplý kamarát,komická postavička; dostal málo vtipov (asi dva) a Emma Roberts je tu už čisto na natiahnutie stopáže. Andy Samberg (Jesse) - po minulom Sandlerovom fekáli - opäť dokazuje,že je iba trápny neherec.Jeho prejav obsahuje asi tri výrazy,aj tie odkopírované od Setha Rogena; s tým rozdielom,že Rogen je vtipný a nech mi nikto nehovorí,že schopnosť rozplakať sa je nejakým dôkazom talentu,alebo čo.Ten človek je herecky ešte pod Jiřím Mádlom. Pri niektorých vypätých scénach bohužiaľ stroskotáva aj Rashida Jones,vo svojej prvej veľkej úlohe (kvôli ktorej som na to vlastne pozeral a ktorej to rozhodne nemám za zlé).Ona je hlavným ťahákom snímku; snaží sa nad rámec svojich možností (aj keď sú obmedzené),konečne v hlavnej úlohe; navyše sa pod film podpísala aj ako spoluscenáristka a ja jej to všetko hrozne prajem.Len ak chce naozaj preraziť,chcelo by to nabudúce niečo originálnejšie. Ale o tom nezávisláky nie sú - ide o výpoveď a tak sa netreba zaoberať tým že je to stále o tom istom.Stále niekto chce ukázať svetu svoje pocity a preto to stále funguje. Celeste and Jessie nakoniec aj tak zostanú niekde na hranici šesťdesiatich percent a štyrmi hviezdičkami teda hodnotím preto,že som na týchto indie vzťahovkách vyrastal,za vynikajúci pesničkový soundtrack a za Rashidu (v neposlednej rade).Aj keď objektívne je to tak na 65%(20.2.2013)

Nenucený snímek, který vás zaujme svou jednoduchostí. A jak se říká - v jednoduchosti je krása. Tohle drama s komediálními prvky mě hodně zaujalo a výběr herců taky. 80%.(4.6.2014)

• predators

Nevím, co to na nás ti dva zkoušeli, ale láska to nebyla! No, aspoň, že se pobavili u takových stupidit, jako je stříkající balzám na rty! 30%(31.1.2013)

Ze začátku trochu plytký ale ve výsledku příjemný a v mnoha ohledech překvapivě reálný romantický film (spíše drama než komedie) o dvou lidech, kteří i přes obrovskou lásku neplánují společný život ale rozvod. Samberg (díky bohu) nevýrazný ale Rashida Jones překvapivě skvělá. Ve výsledku příjemné překvapení.(6.3.2013)

Sympatičtí herci nezakryjí fakt, že ten film byl vcelku o hovně. Respektive hlavní premisa není špatná, ale z vody se vařilo až moc. Andy Samberg byl až nečekaně civilní, ale bohužel značně větší prostor dostala Rashida Jones. Mám tu herečku rád, ale zde byla její postava prostě píča. Navíc fakt přehnaně stylizovaná do ženský která je hrozně v poho a kterou chlapi musej žrát, protože je přece kunda a hulí z gigabongu a dělá masturbační džouky. Ano byly to samé chvályhodné vlastnosti, bohužel to tlačení na pilu zde bylo příliš okaté.(3.6.2013)