Vtipný a dojemný muzikál Čarovný les představuje klasické pohádkové příběhy Popelky, Červené Karkulky, Jacka a fazolového stonku a Lociky - ty všechny spojené v původním příběhu, ve kterém se dále objevuje pekař se svou ženou a přáním založit rodinu, a také zlá čarodějnice, která na oba manžele uvrhla kletbu. Čarovný les je moderním zpracováním oblíbených pohádek bratří Grimmů, ve kterém se protínají příběhy hned několika z nich, a který ukazuje, jaké důsledky mají přání a poslání jejich postav. (Falcon)

Ryorka

patláma, patláma.........z tohodle zlato nebude. Nesmyslně poskládané pohádky, hudba taky žádnej zázrak a reklamní hvězda - Deep byl trapas. Druhá hvězda jen za Jamese Cordena . ()

4abc4

Jak je u mě zvykem - co je zde špatně hodnocené, mně se líbí, a tak je to i s tímto filmem. Přiznám se, byla jsem trochu skeptická, protože tyhle zpívané filmy ve mě evokují vzpomínky na mnou tak děsně nenáviděný Muzikál ze střední, ale jelikož mám ráda takovéhle fantasy blbůstky a navíc zbožňuji pohádky, musela jsem se na to podívat. Většina lidí to tu hodnotí dost negativně, ale po pravdě nechápu proč. Uznávám, že některé efekty nebyly zrovna mistrovským dílem, ale film byl příjemně melodický, byly zde skvěle a elegantně snoubeny pohádky v jeden velmi zajímavý ne tak docela pohádkový celek a celkově na mě film působil velmi dobrým dojmem. Velké plus dávám za to, že zde nebyly použity klasické písničky, ale že herci převážně přezpívali svůj text, což mě zaujalo. A další velké plus dávám za ten "čarovný les", který na mě trochu působil jako by to bylo ono slavné Las Vegas a "co se v Las Vegas stane, to tam taky zůstane". Nevidím důvod, proč film hodnotit negativně, ale na někoho to nejspíše může působit jako děsný paskvil, kde umírají lidé, princové jsou nevěrní a kde láska hory nepřenáší a rovněž jako nudná hloupost. Mně se to vážně líbilo. ()

Filmuschka

Ja som bola nadšená. Popri iných tituloch inšpirovaných klasickými rozprávkami toto aspoň nejako dokázalo zakorešpondovať s mojimi archetypmi. ()

J.Bonnie

WTF? Jedna * pro Maryl Streep, která je zde jako vždy báječná, ale bohužel není ani v jejích silách udržet nad hladinou celý film - zvláště, když na to má tak málo prostoru. Režijně a hlavně scénáristicky totálně nezvládnuté - zvláště "přídavek" v podobě posledních cca 40 minut totálně mimo. Popelčin princ, který podvádí? Pekařova žena páchající sebevraždu pod tíhou výčitek? Opuštění vytouženého dítěte? To je nějak moc dramatu najednou. Dramatu, které by do klasické pohádkové látky fakt patřit nemělo. Bratři Grimmové se musejí otáčet v hrobě. ()

Kacenaa211

Na tento film jsem se velmi těšila, ale to co jsem zažila po jeho zhlédnutí, rozhodně nebylo nadšení. Právě naopak bylo to obrovské zklamání. Strašně jsem se těšila na Johnnyho, který tam byl asi tak, jako Helena v Popelce (až na to, že Popelka měla oproti tomuto filmu velkou úroveň). Díky němu je to jedna * a ta druhá, kvůli těm dalším hercům a herečkám, ale rozhodně si tento film nevyberu, pokud budu mít na výběr i jiné... ()

Rorschach_SK

"Zmenil si sa. Si odvážny. V lese si iný." Stala sa mi vskutku strašlivá vec. Stratil som sa v Čarovnom lese, kde som cestou stretol plejádu známych hercov, stvárňujúcich všemožné postavy z knihy bratov Grimmovcov (pri niektorých hercoch to bolo len v štádiu pokusu), premiešané v nejakom nelogickom príbehu, ktorým sa ma našťastie neobťažovali zoznamovať. To by bolo ešte v poriadku, nešťastie je ale v tom, že pri dlhšom pobyte tu všetci začnú spievať na jednu a tu istú melódiu, poprípade k tomu ani melódiu nepotrebujú. Pobral som sa preto čo najrýchlejšie z lesa von, avšak to som ešte netušil, že to bude nekonečná vyše 2h cesta. Po ceste čakala ešte jedna desivá, strašlivá vec, ktorá ma bude mátať v snoch. Dvaja priteplení princovia poskakovali v pri miestom vodopádiku a ... a ... tam spolu .. áno zas spievali. Brrr, ešte teraz mi naskakuje husia koža. Preto, zaprisahávam vás - vyhnite sa sa Čarovnému lesu oblúkom a hlavne miestnym vodopádom, pre zachovanie vášho duševného zdravia. PS: za čo tá jedna hviezda? Cestou som stretol jedného sympatického vĺčka. ()

naklijebuh odpad!

Skvělé herecké obsazení bohužel nezachránilo chabý scénář. Zmixovat knižní podobu do jednoho filmu je prostě tragédie na entou, vypadá to, že už dochází inspirace točit kvalitní originální filmy. Bohužel ()

LiSaiFun

Nápad není vůbec špatný, les ve kterém se odehrává několik pohádek současně a jsou vzájemně provázané, to mi přišlo příjemně ulítlé. Nicméně čekal jsem, že to bude spíš komedie, a ony tam posléze začaly převažovat jakési psychomorality, ne a ne to skončit, a navíc vždycky když už čekáte, že se konečně něco stane, začne nějaká postava zpívat. Odešel jsem asi čtyři minuty před koncem, protože už mě to opravdu nebavilo. Takže vlastně nevím, jak to skončilo, a je mi to jedno. ()

BR23

Nemám rád muzikály. Príbeh bol príliž dlhý. Dej v prvej polke filmu celkom napínavý a zaujímavý. ()

aneken

Jedním slovem zmar. Muzikálně naprosto nezajímavá věc s totálně zpackaným scénářem, který motá všechno možné dohromady a nedává vůbec smysl... To jsem se zas jednou nechal zlákat na Meryl Streep a tohleto... Vůbec evím, co ji a Deppa přimělo hrát v týhle blbině... ()

somme

Vicemene asi jen za vizual a obsazeni.. Zacatek a propojeni pohadek zajimave, po pulce uz to zacalo byt,ani nevim jak to popsat, proste zvlastni. Ale urcite znam mnohem vetsi slataniny,zas tak bych to neodsuzovala. ()

zuzam

Až na pár výjimek nemám ráda muzikály a tenhle k těm výjimkám nepatří. Ale bez těch zbytečných zpěvů by to byla docela slušná, hvězdně obsazená a výpravná parodie na pár známých pohádek. Ovšem pro děti to moc není. ()

Pettr450

Moc rád bych to viděl jako divadelní hru, bylo by to jedno z těch nezapomenutelných. Ale na stříbrném plátnu spíš ne-e než ano. Ale i tak se mi to líbilo. ()

m62 odpad!

Vydržal som asi 10 minút. Považujem sa za hudobného "všežravca" a mám rád hudbu najrozličnejších žánrov, ale toto by zabilo aj vola. Počul som síce slovensky nadabovanú verziu (už to je úchylné - v muzikáli dabovať piesne) a originál bol možno lepší, ale čo som za tú chvíľku počul bolo hrozné a povedal by som, že v muzikáli je hudba dosť podstatná vec. ()

viax

Emily Blunt a Meryl Streep odvedly skvělou práci. Pohádka má sem tam hluchá místa, ale zas tak moc to nevadí, pokud se dokážete zaposlouchat do písní. Klidně si ji zase někdy pustím. ()

avokado1

Zajímavá kombinace nejznámějších pohádek se skvělými herci. Meryl Streep tady hraje famózně čarodějnici, která díky jednomu dobrému činu přišla o svou krásu a mládí, a chce to zpátky. Jakmile se Meryl Streep promění, vypadá přenádherně. A ještě když začne zpívat, tak z toho mám husí kůži. Kostýmy všech postav jsou velmi povedené. ()

Zemřel skladatel a textař Stephen Sondheim

Zemřel skladatel a textař Stephen Sondheim

27.11.2021

Princ Krasoň dostane vlastní film

Princ Krasoň dostane vlastní film

08.07.2015

Minulost i budoucnost patří disneyovským princeznám. Došlo na ně v Popelce i v Čarovném lese, v Krásce a zvířeti nebo v Mulan pak brzy uvidíme další. Mezi filmy o odvážných dívkách ale u Disneyho… (více)

Sherlock jako Deppův brácha

Sherlock jako Deppův brácha

27.05.2014

Jake Gyllenhaal: Z podsvětí až na Everest

Jake Gyllenhaal: Z podsvětí až na Everest

19.07.2013

Původně si měl v hvězdně obsazeném pohádkovém muzikálu Into the Woods od Disneye zahrát jednoho z princů, ale nakonec před komerční jistotou upřednostnil dva menší, ale ambicióznější projekty. Prvním… (více)